نمرات بازی Persona 5 Royal خبر از انفجاری دیگر را می‌دهند

Persona 5 Royal

این هفته بازی‌های با کیفیت زیادی روانه‌ی بازار شدند که هریک پس از دیگری بازیبازها را متحیر می‌کرد. نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی Persona 5 که بازی Persona 5 Royal نام دارد هم از این قضیه جدا نیست و گل سرسبد بازی‌های این هفته و چند ماه اخیر به حساب می‌آید.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از VG247، بازی Persona 5 در اواخر سال ۲۰۱۶ در ژاپن و در سال ۲۰۱۷ به صورت جهانی عرضه شد که به سرعت تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های انحصاری سونی در نسل هشتم شد. این بازی ماجراجویی، بالای ۸۰ ساعت گیم‌پلی جذاب با مبارزاتی نوبتی در کنار داستانی به شدت درگیر کننده را با موسیقی‌های گوش نوازش به بازیبازها ارائه داد. درخواست‌های بسیار بالا باعث شد تا توسعه دهنده‌ی بازی، Atlus، به فکر توسعه‌ی یک نسخه‌ی ارتقا یافته از این بازی بیفتد که پس از سه سال از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی، Persona 5 Royal نشان داد که یک بازی کم نقص می‌تواند بی‌نقص شود!

Persona 5 Royal با اینکه صرفا یک نسخه‌ی ارتقا یافته به حساب می‌آید، با اضافه کردن یک بخش داستانی جذاب به داستان اصلی، مراحل و محیط جدیدی را به نسخه‌ی اصلی اضافه کرده است و گیم‌پلی و مبارزات بازی نیز تغییرات کوچک اما کارآمدی کرده‌اند. یک شخصیت جدید نیز به بازی اضافه شده است که باعث می‌شود محتوای نسبتا طولانی و جدیدی برای حداکثر کردن اعتماد او به خودتان به بازی اضافه شده باشد. Atlus عملا مشکلات بسیار کوچکی که در بازی اصلی بود را در Persona 5 Royal کاملا برطرف کرده است و آن را تبدیل به یک بازی بی‌نقص کرده است که حتی بازیبازهایی که نسخه‌ی اصلی را تجربه کرده‌اند هم به وجد می‌آورد. این بازی تمجید و تعریف زیادی را از جانب سایت‌های مختلف دریافت کرده است که به شرح زیر است:

لیست نمرات بازی Persona 5 Royal

Slant : 5/5

    CG Magazine : 9

    Stevivor : 9

    Attack of the Fanboy : 5/5

    RPG Site : 10

    Press Start : 9

    Gameblog : 10

    Hobby Consolas : 97/100

Multiplayer.it : 9.6

میانگین نمرات بازی در سایت Metacritic بر اساس ۳۰ نقد: ۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton