فروش بازی‌ Resident Evil 3 از مرز ۲ میلیون نسخه رد شد

Resident Evil 3

آخرین بازسازی از بازی‌های شرکت کپکام (Capcom) یعنی بازی Resident Evil 3 تنها ۵ روز بعد از عرضه با فروش قابل توجهی مواجه شده است.به گزارش بازی رایانه و به نقل از Gamingbolt، حتی با وجود انتقاداتی که از بازی Resident Evil 3 شده اما شاهد فروش خیلی بالای این عنوان هستیم. تنها ۵ روز بعد از عرضه جهانی بازی، مجموع فروش دیجیتالی و فیزیکی آن از مرز ۲ میلیون نسخه گذشته است. تقریبا نیمی از این فروش به نسخه دیجیتالی بازی اختصاص دارد. با توجه به اینکه نسخه کلاسیک این بازی برای پلی استیشن یک ۳.۵ میلیون فروخت می‌توان گفت فروش نسخه جدید خیلی عالی است.

بازسازی نسخه Resident Evil 2 که سال گذشته منتشر شد و با استقبال منتقدین همراه بود هنوز هم به خوبی به فروش می‌رسد. تعداد فروش نسخه‌های دیجیتال و  فیزیکی آن به ۶.۵ میلیون تعداد رسیده است. از اول سال ۲۰۲۰ تا الان مجموع کل فروش این سری به عدد ۹۵ میلیون رسیده است.

کپکام در نظر دارد که از Resident Evil Resistence که حالت مولتی پلیر بازی Resident Evil 3 است را با محتویات جدید حمایت کند. در روز ۱۷ آوریل جیل والنتاین (Jill Valentine) به عنوان Survivor به بازی اضافه می‌شود. از آپدیت‌های جدید این بازی اطلاعات زیادی در دسترس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton