مراسم PAX West 2020 طبق برنامه قرار است در ماه سپتامبر برگزار شود

مراسم PAX West 2020

امسال به دلیل وجود اپیدمی بیماری کرونا تقریبا همه مراسم‌ها و کنفرانس‌های بازی‌های ویدیویی لغو شدند اما مراسم PAX West 2020 احتمالا لغو نشود.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Gamingbolt، مراسم‌هایی مانند E3 و Gamscom یا تاریخ مراسم را به زمانی دیگر موکول کرده‌اند که باز هم احتمال دارد اصلا برگزار نشود و یا نوع اجرای مراسم را تغییر داده‌اند اما مراسم PAX West 2020 نمی‌خواهد نه تاریخ برگزاری و نه نوع آن را تغییر دهد.

بر اساس خبری که از سایت رسمی این مراسم منتشر شده است، آن‌ها تاریخ مراسم را تغییر نمی‌دهند و در همان زمان مقرر که ماه سپتامبر بود مراسم را برگزار می کنند اما در ادامه گفته‌اند که احتمال دارد در آینده به دلیل دستور‌العمل‌های جدیدی از سوی سازمان بهداشت جهانی مجبور شوند که مراسم را لغو کنند.

متن پست سایت رسمی مراسم PAX West 2020 به این صورت است:

سلام به همه! امیدواریم در اوضاع آشفته همه شما سالم و تندرست باشید.

ما می‌خواستیم در این مدت در مورد مسائل مربوط به مراسم سکوت کنیم اما به دلیل سوالات زیاد هواداران تصمیم گرفتیم به بعضی از آن‌ها پاسخ بدهیم. به همه هواداران و سازنده‌های بازی اعلام می‌کنیم که هنوز در حال برنامه‌ریزی برای اجرای مراسم در ماه سپتامبر هستیم و در ماه‌های آتی خبر‌های بیشتری در مورد مراسم و یا هتل‌های در دسترس برای رزرو منتشر می‌کنیم.

اولین اولویت ما همیشه امنیت شماست پس سلامت همگانی نیز بخشی از این مسئله است. ما در طول امسال مدام با مراکز و ادارات مربوط به مسائل بهداشتی در تماس بودیم تا در مورد اتفاقات اخیر بروز باشیم. ما گوش به زنگ سازمان بهداشت جهانی هستیم و همه دستور‌العمل‌های این سازمان را رعایت می‌کنیم.

ما به شدت در انتظار دیدن شما هستیم و تا آن موقع پول Tom Nook را بدهید و امیدوارم همیشه Sephiroth را شکست دهید.

امیدواریم تا ماه سپتامبر این اپیدمی بیماری کرونا از بین برود تا همه به زندگی عادی خود برگردند و دوباره شاهد رونمایی از بازی‌های مورد علاقه خود در مراسم‌های بازی‌های ویدیویی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton