بازگشت آهنگساز قدیمی سری اساسینز کرید به Assassin’s Creed Valhalla

مراحل بازی Assassin's Creed Valhalla

آهنگساز قدیمی سری اساسینز کرید، جسپر کید (Jesper Kyd) برای ساخت ترک‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla به جمع تیم سازندگان این عنوان پیوست.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از DualShouckers، سری بازی اساسینز کرید همواره درگیر یک مسئله خاص بوده و قطعا آن مسئله کشتن مخفیانه و سر به نیست کردن افراد نبوده چراکه به نظر می‌رسد در چند بازی اخیر این سری، مخفی بودن به کل از بازی برداشته شده؛ بلکه این سری همیشه قصد در به تصویر کشیدن دوران‌های تاریخی مختلف و ارائه تجربه قدم گذاشتن در این ادوار را داشته است که اگر تم اصلی بازی را همین در نظر بگیریم، آهنگ زمینه بازی قطعا نقش بسیار مهمی را خواهد داشت و در این مورد، چه کسی بهتر از آهنگساز قدیمی سری، جسپر کید خواهد بود.

آهنگساز قدیمی این فرنچایز که تجربه وی در فعالیت ضبط آهنگ‌های بازی، فیلم و سریال‌های تلویزیونی رزومه خوبی را ارائه می‌کند، حال برای ساخت موسیقی متن بازی Assassin’s Creed Valhalla به تیم سازندگان بازی ملحق شده است. جسپر کید که در گذشته تجربه ساخت آهنگ‌های پس زمینه عناوین خاطره انگیز اساسینز کرید ۱ و همچنین سه گانه ازیو (Ezio) را دارد، در دنیای خارج از اساسینز کرید هم موفقیت‌های بسیار زیادی را کسب کرده است؛ وی قبل از سری اساسینز کرید تجربه ساخت موسیقی متن بازی‌های Hitman: Codename 47 و همچنین Hitman: Blood Money به علاوه عنوان Amok را در کارنامه خود دارد.

البته این آهنگساز بعد از جدا شدن از تیم اساسینز کرید همچنان به کار خود با ساخت موسیقی متن بازی‌های معروفی چون Borderlands 2 و ۳ و برخی دیگر از عناوین ادامه داده و جوایز و مقام‌های بسیاری را از هالیوود، IGN و همچنین MTV دریافت کرده است؛ کید همچنین عنوان برنده BAFTA (آکادمی فیلم و تلویزیون بریتانیا) را نیز در رزومه درخشان خود یدک می‌کشد.

آهنگسازی کید در بازی Assassin’s Creed Valhalla تغییرات بسیاری را در جو و محیط تاریخی بازی، با استفاده از گروه‌های ارکست‌ و موسیقی‌های حماسی که در عنوان‌های قدیمی اساسینز کرید شنیده بودیم به وجود می‌آورد؛ تا باز هم حس و حال و خون اصلی سری به آن اضافه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton