شایعه: آیا هالک شخصیت منفی Avengers 5 خواهد بود؟

هالک در فیلم Avengers 5 - بازی رایانه

طبق شایعات اخیر، اینطور به نظر می‌رسد که نظریه جدید دنیای سینمایی مارول (MCU) بیان می‌کند که هالک شخصیت منفی فیلم Avengers 5 خواهد بود.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از We Got This Covered، در چند سال اخیر شاهد تفاوت‌های بسیار زیادی نسبت به دوازده سال گذشته، در مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی مارول بوده‌ایم؛ تا حدی که حتی دنیای خلق شده امروز در این سینما چندان شباهتی به دنیا گذشته خود ندارد. همانطور که در گذشته مرد آهنین جزء شخصیت‌های رده دوم قرار داشت اما بعدها به یک قهرمان اصلی تبدیل شد و امروزه کتاب‌های کامیک مختص به‌خود را دارد؛ همچین جابجایی ترنس هاوارد (Terrence Howard) با دان چدل (Don Cheadle) و ادوارد نورتون (Edward Norton) با مارک رافالو (Mark Ruffalo) که منجر به بازی آنها در سه قسمت از فرنچایز نیز شد اما قدم بعدی چه خواهد بود؟ با توجه به این تفاسیر چندان دور از انتظار نخواهد بود که هالک نقش شخصیت منفی فیلم جدید را بازی کند.

در توییت مربوطه مارول اشاره شده است که چگونه در قسمت پیشین فیلم اونجرز بازوی هالک  صدمه دید و ناتاشا (Natasha) از دنیا رفت؛ سپس تمام اعتبار آن پیروزی را تونی (Tony) صاحب شد درحالی که جان خود را فدا کرد اما هالک کسی بود که همه را نجات داد. بااینکه ورژن شخصیت رافالو بسیار آرامتر و خونسرد بود اما این‌بار بنر خشمگین می‌شود، بااین حال هنوز کمی از خصوصیات شخصیت پیشینش در او مانده است. همچین اشاره شده که بنر دچار افسردگی می‌شود و با خود می‌اندیشد که  اگر کمی قوی‌تر می‌بود، شاید می‌توانست ناتاشا را نجات دهد و یا از وجود ثانوس (Thanos) جلوگیری کند؛ تمام این افکار او را به‌سمت شکل‌گیری هالک شرور هدایت می‌کند. بنظر می‌رسد هنوز برای قضاوت زود است اما با با اینحال همه میدانیم این اولین باری نیست که هالک را شخصیتی منفی در فرنچایز پیش‌بینی می‌کنیم!

به دنبال این شایعات همچنین پیش‌بینی می‌شود که پس از دیدن شخصیت شرور هالک در فیلم Avengers 5 آیا باید منتظر ساخت فیلم منحصر دیگری برای کاراکتر هالک شگفت انگیز باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton