جزئیات مراحل بازی Assassin’s Creed Valhalla از زبان اشرف اسماعیل

مراحل بازی Assassin's Creed Valhalla

اخیرا اشرف اسماعیل طی آخرین مصاحبه خود با منابع خبری، درباره جزئیات بیشتری از مراحل بازی Assassin’s Creed Valhalla صحبت کرد.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Dualshockers، حدودا یک ماه پیش جدیدترین عنوان از سری Assassin’s Creed در حالی معرفی شد که پس از انتشار اولین تریلر سینمایی، روز به روز به اطلاعات تکمیلی آن توسط سازندگان اضافه می‌شود؛ پس از رونمایی از این بازی و بدقولی سازندگان درباره معرفی گیم‌پلی در رویداد آنلاین Inside Xbox، شاید هدف از این مصاحبه‌ها و توضیحات اخیر بیشتر برای دلجویی از آن دسته از طرفدارانی باشد که از عملکرد معرفی این بازی ناراضی بودند.

همانطور که در مصاحبه‌های اخیر گفته شده بود، اشرف اسماعیل اعلام کرد که نقشه این بازی به شدت بزرگ‌تر از سایر عناوین سری و حتی عنوان Odyssey خواهد بود و از سرزمین نروژ و مناطق اسکاندیناوی تا شبه جزیره انگلیس و امپراطوری‌های آن را شامل می‌شود؛ شما در سرزمین‌ انگلیس خانه خود را برای قبیله وایکینگ‌ها بنا می‌کنید و ماموریت‌های خود را از مردمان داخل این کمپ خواهید گرفت. مردمانی که در قبیله شما زندگی می‌کنند دیگر مانند سری‌های قبل NPCهای خشک و بی روح نخواهند بود؛ آنها هرکدام شخصیت و داستان خاص زندگی خود را خواهند داشت تا وجودشان در قبیله برای شما متفاوت بوده و معنا داشته باشد. این وایکینگ‌ها به سرزمین انگلستان سفر می‌کنند تا در کنار بومیان آن زندگی کنند و با آنها سازش کنند، در حالی که امپراطوری‌های حاضر در انگلیس این امر را رد کرده و جنگ‌های خونینی رخ می‌دهد.

به گفته اشرف اسماعیل مراحل بازی Assassin’s Creed Valhalla به گونه‌ای خواهد بود که شما می‌توانید ماموریت خود را حتی بدون جنگیدن با موفقیت به اتمام برسانید اما همچنان می‌توانید به زور متوصل شوید و با خونریزی مسئله را حل کنید؛ البته همچنان قطعا مراحلی در بازی خواهند بود که تنها از راه جنگیدن و از میان برداشتن دشمنان خود می‌توانید آنرا تمام کنید.

چنان که پیش‌تر نیز گفته شده بود، در بازی شما می‌توانید جنسیت کاراکتر اصلی بازی Eivor را تعیین کنید که به گفته کارگردان بازی، مانند عنوان Odyssey دیالوگ‌ها و ماموریت‌های آنها مشابه خواهد بود. البته نکاتی جزئی درباره تفاوت‌های این امر هم ذکر شده بود که اسماعیل از توضیح آن ممانعت کرده است تا در آینده شاهد اطلاعات بیشتری باشیم.

همچنین اشرف اسماعیل تاکید کرد که نوع ارتقای سطح در بازی نیز بسیار متفاوت تر از عناوین پیشین این سری خواهد بود اما همچنان از توضیحات بیشتر جلوگیری کرد تا در رویدادهای آینده بازی‌های رایانه‌ای مانند Ubisoft Forward شاهد جزئیات بیشتری از این بازی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton