بازی Assassin’s Creed Valhalla داستان سری را به همدیگر وصل می‌کند

بازی Assassin's Creed Valhalla داستان

بنا بر اظهارات اخیر داربی مک‌دویت (Darby McDevitt)، بازی Assassin’s Creed Valhalla داستان سری را به همدیگر متصل خواهد کرد.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Gamingbolt، سری بازی Assassin’s Creed حدودا ۱۵ سال است که به صورت سالانه (و حتی در یک سال چند بازی)، عنوان جدیدی را روانه بازار می‌کند و همانطور که برای یک سری با این گستردگی عناوین نیز پیش‌بینی می‌شد، تغییر و تحول در آن اجتناب ناپذیر بوده است؛ تحولی که از عنوان Origins شروع شد و در Odyssey به تکامل خود رسید. گرچه بسیاری از طرفداران با آن مخالف هستند اما اضافه شدن حالت RPG با پس زمینه Assassin’s Creed، بدون شک یکی از جالب‌ترین تغییراتی بود که در این سری طی چند سال اخیر انجام شده بود. البته این تغییرات در عنوان Odyssey، با پاک شدن بسیاری از عناصر سری همراه شد و این امر، آن را به یک بازی دیگر که تنها با نام Assassin’s Creed شناخته می‌شد، تبدیل کرده بود‌.

اگر از طرفداران این سری باشید، به خوبی می‌دانید که اتفاقات دو عنوان اخیر Origins و Odyssey، همگی قبل از تشکیل فرقه اساسین (Assassin) توسط المعلم (Al Mualim) رخ می‌دهد و همین امر سبب جدا شدن تقریبی خط داستانی آن‌ها می‌شود؛ این اتفاقی است که احتمال دارد برای عنوان Valhalla نیز رخ دهد. حال با این وجود، داربی مک‌دویت، کارگردان بخش داستانی بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Valhalla اظهارات جدیدی را درباره نحوه ارتباط این عنوان با داستان اصلی سری بیان کرده است؛ به گفته وی، بازی Assassin’s Creed Valhalla داستان قبل از تشکیل گروه اساسین‌ها را به زمان بعد آن متصل می‌کند.

واقعا هیچ‌ یک از صحنه‌های داستانی بازی بدون ربط نخواهد بود؛ طوری که اگر از طرفداران سری Assassin’s Creed باشید، از ارتباط یک رویداد با اتفاقی که در آینده افتاده است تعجب می‌کنید و با خود می‌گویید «پس اینطور این دو به هم ربط داشتند».

گرچه با اطلاعاتی که از این بازی در دست داریم، بعید به نظر می‌رسد که شاهد تقابل کلاسیک دو گروه اساسین و تمپلار (Templar) باشیم اما طبق گفته‌های مک‌دویت، حداقل می‌توانیم به ارتباط آن‌ها امیدوار باشیم.

بازی Assassin’s Creed Valhalla برای عرضه بر روی کنسول‌های نسل آینده پلی‌استیشن ۵ و اکس باکس سری اکس، در کنار پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی و استدیا در سال جاری برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton