شایعه: تاریخ رونمایی بازی Resident Evil 8 مشخص شد

رونمایی بازی Resident Evil 8

با وجود اینکه کپکام (Capcom) همچنان خبری از ساخت عنوان جدیدی نداده، برخی شایعات نشانه‌هایی از رونمایی بازی Resident Evil 8 می‌دهند.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Comicbook، اخیرا شایعات فراوانی درباره عنوان جدید سری Resident Evil در فضای مجازی پخش شده که هر کدام اطلاعاتی درست و یا غلط، درباره آن منتشر می‌کنند. بنا بر برخی شایعات نام این بازی، Resident Evil Village خواهد بود؛ چراکه این عنوان ادامه Resident Evil 7 بوده و قصد سازندگان، خلق یک سبک وحشت در فضای روستایی خواهد بود؛ همچنین گفته می‌شود که کاراکتر کریس ردفیلد (Chris Redfield)، اینبار نقش بیشتری را در بازی خواهد داشت. با این وجود تمامی این گفته‌ها تا زمان رونمایی رسمی و انتشار یک تریلر از این بازی مورد انتظار، در حد یک شایعه باقی می‌مانند و نمی‌توان به هیچ یک از آنها اعتمادی کرد اما نباید نادیده گرفت که در گذشته، شاهد به واقعیت پیوستن بسیاری از این شایعات، درباره عناوین قبلی این سری بوده‌ایم.

با کنسل شدن رویداد E3 2020، تاریخ رونمایی بسیاری از بازی‌ها نا مشخص مانده و همانطور که در یک ماه گذشته شاهد بوده‌ایم، چندی از این عناوین در رویدادهای آنلاین معرفی شده‌اند؛ این در حالی است که ممکن بود بازی Resident Evil 8 در رویداد E3 امسال، رونمایی شود اما حال به نظر می‌رسد که باید منتظر یک رونمایی آنلاین از این بازی باشیم.

بنا بر برخی شایعات، اخیرا کاربرانی که در برنامه Resident Evil Ambassador (برنامه‌ای که در آن تعدادی از کاربران می‌توانند بازی‌های این سری را قبل از عرضه تست کنند و اخبار آن را دریافت کنند) عضو بوده و رتبه خاصی در آن دارند، پیامی مبنی بر اعلامیه یک خبر جدید از این سری در تاریخ ۲۱ خرداد (۱۰ ژوئن) دریافت کرده‌اند که با توجه به شایعات چندی پیش درباره رونمایی بازی Resident Evil 8 در این ماه، همین اتفاق برای این تاریخ پیش‌بینی می‌شود. به علاوه اگر این شایعه درست باشد، به جز خبر رونمایی از این عنوان،۲۱ خرداد می‌تواند درباره هرچیزی از جمله یک آپدیت برای Resident Evil 3: Remake و یا حتی خبری از نسخه بازسازی Resident Evil 4 باشد و به شایعات مربوط به آن پایان دهد.

بازی Resident Evil 8 به احتمال زیاد برای عرضه در سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton