فصل دهم سریال Walking Dead چه زمانی از Netflix پخش خواهد شد؟

Walking Dead

پخش فصل دهم سریال Walking Dead از نتفلیکس (Netflix) به تاخیر افتاد و این فصل در سال ۲۰۲۱ بعد از اتمام پخش سریال در شبکه  AMC، از نتفلیکس پخش خواهد شد.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Comicbook، پخش فصل دهم سریال Walking Dead از نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ به علت اپیدمی ناشی از ویروس کرونا به تاخیر افتاد و  فصل دهم این سریال در سال ۲۰۲۱ پس از آنکه پخش قسمت آخر فصل ده سریال از شبکه AMC تمام شد به روی نتفلیکس خواهد آمد. گرگ نیکاریتو (Greg Nicotero) آخرین قسمت فصل ده سریال Walking Dead به نام A Certain Doom را کارگردانی کرده است و طبق تاریخ اعلام شده قرار بر این بود که این قسمت در روز یکشنبه دوازدهم ماه آپریل از شبکه AMC پخش شود، اما متاسفانه به علت ممنوعیت‌های ناشی از اپیدمی ویروس کرونا پخش این سریال به بعد از دوران قرنطینه به تعویق افتاد.

در این قسمت از سریال که زمان پخش آن هنوز نامعلوم است، نبردی بین داریل (Daryl) که نورمن ریداس (Norman Reedus) نقش آن را بازی می‌کند به همراه نگان (Negan) با بازی جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) و بقیه کسانی که از بازماندگان هستند، با گروه زامبی‌ها به رهبری Whisperer Beta با بازی رایان هارست (Ryan Hurst) را مشاهده می‌کنیم که در این نبرد داریل و نگان تلاش می‌کنند دوستان زندانی خود را در بیمارستانی مخفی که توسط زامبی‌ها محاصره شده است را نجات دهند.

هر فصل از این سریال پنج ماه بعد از اتمام پخش شدن در شبکه تلویزیونی AMC، در نتفلیکس نیز پخش می‌شود. فصل هشتم Walking Dead در ۲۴ ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ در نتفلیکس پخش شد؛ درست پنج ماه بعد از پخش این سریال در ۱۵ ماه آپریل از شبکه تلویزیونی AMC. پخش فصل نهم در ۳۱ ماه مارچ سال ۲۰۱۹ از شبکه تلویزیونی AMC به اتمام رسید و پنج ماه بعد در روز اول ماه سپتامبر همان سال در نتفلیکس نیز پخش شد.پخش تمام فصل‌ها در نتفلیکس مصادف شده است با پخش قسمت‌های جدید این سریال از شبکه تلویزیونی AMC؛ بدین شکل که به طور مثال زمان پخش فصل هشتم این سریال در نتفلیکس مصادف است با پخش فصل نهم آن در AMC.

برنامه فیلم برداری فصل یازدهم سریال Walking Dead در ماه می به ماه اکتبر منتقل شد و کارگردان این سریال در این رابطه می‌گوید که:

باید قسمت‌ها را تدوین کنیم، بعد روی صدا‌ها کار کنیم، روی موسیقی، جلوه‌های ویژه و بعد رنگ‌ها را تنظیم می‌کنیم و در نهایت به کیفیت تصاویر می‌پردازیم. پس برای پخش هر قسمت تمام این کار‌ها لازم است انجام شوند. در حقیقت انجام شدن این کار‌ها سه هفته قبل از پخش هر قسمت طول می‌کشد. برنامه‌ها خوب پیش می‌رفت، پیش از اینکه به ما دستور تعطیل کردن فیلم برداری را بدهند ما آماده ارائه سریال بودیم. ما چیزی را عقب نینداختیم تنها دستور داده شد که کار‌ها را متوقف کنیم پس زمان تحویل پروژه اجبارا تاخیر پیدا کرد.

قسمت آخر فصل دهم سریال Walking Dead به عنوان یک قسمت مخصوص از شبکه AMC در سال جاری پخش خواهد شد اما متاسفانه تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton