تغییرات قبیله در بازی Assassin’s Creed Valhalla از زبان سازندگان

در بازی Assassin's Creed Valhalla

بنا بر اظهارات اخیر کارگردان بخش داستانی، داربی مک‌دویت (Darby McDevitt)، در بازی Assassin’s Creed Valhalla شما وظیفه دارید که به امور قبیله خود رسیدگی کنید.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Gamingbolt، این روزها اخبار زیادی از بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Valhalla، پس از نا امیدی طرفداران از رونمایی گیم‌پلی آن، منتشر می‌شود. این عنوان، اولین بازی از سری Assassin’s Creed خواهد بود که برای کنسول‌های نسل آینده عرضه خواهد شد و همچنین اولین عنوانی خواهد بود که در آن، بازیکنان رهبری یک قبیله را در دست خواهند گرفت؛ گرچه در عناوین قبلی سری Assassin’s Creed نیز به نحوی شاهد این امر بوده‌ایم که کنترل دسته‌ای از افراد، به دست بازیکن باشد.

کنترل مخفیگاه‌های شهر در بازی Assassin’s Creed Brotherhood، می‌تواند یک نمونه اولیه از آنچه که در بازی Assassin’s Creed Valhalla شاهدش خواهیم بود، باشد اما هدایت و رهبری قبیله وایکینگ در این بازی، طبق گفته کارگردان بخش داستانی آن، بسیار متفاوت و گسترده‌تر خواهد بود؛ شما در قبیله خود کارهای بسیاری را مانند اسلحه‌سازی و دفاع از مردمان خود انجام می‌دهید که برای آن، باید تصمیماتی جدی، برای تعیین دوستان و دشمنان خود بگیرید و سرنوشت مردمان خود را مشخص کنید. محیط این قبیله، به گونه‌ای خواهد بود که مردمان آن هرکدام داستان منحصر خود را خواهند داشت و شما می‌توانید ماموریت‌های فرعی و حتی اصلی بسیاری را در آن پیدا کنید؛ ماموریت‌هایی که با تصمیم شما ممکن است نتیجه‌ای متفاوت داشته باشد.

در بازی Assassin’s Creed Valhalla داستان‌های متفاوتی خواهیم داشت؛ همانطور که در یک فیلم ممکن است دو داستان متفاوت برای یک رویداد وجود داشته باشد. یکی از جالب‌ترین این داستان‌ها، مشاهده رشد قبیله است و اینکه با پیشرفت آن، قطعا مشکلاتی نیز به وجود خواهند آمد که شما به عنوان یکی از رهبرها، باید آن‌ها را حل کنید و موانع را از سر مسیر این پیشرفت بردارید.

همانطور که قبلا اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail)، کارگردان این عنوان، اعلام کرده بود، داستان این بازی نسبت به عناوین قبلی بسیار عمیق‌تر خواهد بود؛ به گونه‌ای که حتی ماموریت‌های فرعی هم از همان کیفیت برخوردار بوده و «بازیکنان از هر لحظه تجربه بازی خود لذت خواهند برد».

بازی Assassin’s Creed Valhalla برای عرضه بر روی کنسول‌های نسل آینده پلی‌استیشن ۵، اکس باکس سری اکس و همچنین کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان، در کنار پلتفرم رایانه‌های شخصی و استدیا در سال جاری برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton