apex legends loba

نکات و راهنمای کاراکتر لوبا در بازی Apex Legends

با شروع فصل جدید و اضافه شدن کاراکتر لوبا (Loba)، امروز قصد داریم که به بررسی قابلیت‌های منحصر به فرد این کاراکتر در بازی Apex Legends بپردازیم. با بازی رایانه همراه باشید.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Fanbyte، مدت کوتاهی است که فصل جدیدی در بازی Apex Legends شروع شده و در آن، به علاوه اضافه شدن حالت Quest و ماموریت‌های جدید، کاراکتر لوبا نیز در بین کاراکترهای بازی در قالب Support قرار گرفته است؛ لوبا دومین کاراکتر از دسته Support است که می‌تواند با قابلیت‌های ویژه خود، به افراد تیم در پیدا کردن تجهیزات کمک کند. با شروع فصل پنجم و اضافه شدن لوبا به جمع کاراکترها، بسیاری از کاربران سعی در انتخاب او (حتی با وجود اینکه قوی‌ترین شخصیت این بازی نیست) دارند تا استفاده از قابلیت‌های ویژه و تلپورت کردن‌های لوبا را تجربه کنند؛ حال امروز ما سعی در معرفی این قابلیت‌ها داریم.

قابلیت دائم Eye For Quality

در بازی Apex Legends

توانایی اصلی و دائم لوبا به او اجازه می‌دهد تا بهترین تجهیزات و لوت‌ها را پیدا کند و حتی از درون دیوار نیز، آن‌ها را رصد کند؛ این قابلیت به شدت برای افرادی که این کاراکتر را انتخاب می‌کنند، در ابتدای بازی نقطه قوت خواهد بود و می‌توانند همیشه اسلحه‌ها و شیلدها را پیدا کنند. البته این به آن معنا نیست که داخل نقشه بدوید و فقط دنبال شیلد بنفش و اسلحه‌های درجه یک باشید بلکه باید با استفاده از این قابلیت، در سریع‌ترین زمان ممکن، تجهیزات لازم را برای دفاع از خود پیدا کنید و سپس به دنبال لوت‌های درجه بالاتر بگردید.

بهترین استفاده برای قابلیت Eye For Quality زمانی است که با تیم خود، در مناطق بزرگ نقشه بازی، مانند Repulsion و Artillery فرود آمده و سپس، خود و یارانتان را با بهترین لوت موجود در نزدیکی خود، تجهیز کنید. البته لوبا تنها تا برد ۱۰ متری خود می‌تواند که لوت‌های اطراف را از داخل دیوار ببیند و برای افزایش این دید برای فاصله‌های دور، می‌توانید با استفاده از دوربین اسلحه‌های تک تیر تا برد ۵۰ متری را برای پیدا کردن تجهیزات، در نظر داشته باشید.

همچنین بهتر است که شناسایی سطح آیتم‌های موجود در نقشه را به خوبی یاد بگیرید؛ به این صورت که اگر آیتم مورد نظر در فاصله دورتر، کمی بلند به نظر برسد، شیلد بنفش و یا Phoenix Kit خواهد بود و آیتم‌های Epic که کوچکتر نیز هستند، معمولا شامل Hop-Upها یا مودهای مختلف خواهند بود.

قابلیت Burglar’s Best Friend

از دلیلی که باعث می‌شود تا لوبا جزء کاراکترهای خطرناک در بازی Apex Legends به حساب آید، بدون شک همین قابلیت است؛ لوبا می‌تواند دست ‌بند (النگو) خود را دربیاورد و با پرتاب کردن آن به هر نقطه‌ای، به آنجا تلپورت کند. البته باید بدانید که تلپورت تنها در هنگامی انجام می‌شود که این دست ‌بند به زمین برخورد کند (می‌توانید آن را کنترل کنید تا زودتر به زمین برسد) و شما نمی‌توانید که به یکباره در آسمان ظاهر شوید.

هنگامی که در حال بازی با این کاراکتر دست بند را پرتاب می‌کنید، به نور و دنباله آن توجه نکنید بلکه به خط نارنجی روی زمین، که مکان مورد نظر برای ظاهر شدن شما را نشان می‌دهد دقت کنید؛ برای انجام این کار و عادت کردن به آن، توصیه می‌کنیم که در ابتدا، با انتخاب این شخصیت به فضای آموزشی بازی در Firing Range بروید و سپس در فاصله‌های دور و نزدیک، آن را تکرار کنید.

همچنین باید دقت کنید که پس از ظاهر شدن در منطقه مورد نظر بعد از پرتاب دست بند، زمانی حدود ۱.۵ ثانیه طول می‌کشد تا لوبا دست بند را مجددا بردارد و به دست خود ببندد؛ در نتیجه، شما در این بازه زمانی کوتاه، کاملا بی دفاع خواهید بود. بهترین کار برای استفاده مناسب از این قابلیت، می‌تواند فرار در شرایطی که محاصره شده‌اید و یا ظاهر شدن در فاصله مناسب پشت سر دشمنانتان است تا فرصت کافی را برا مسلح شدن داشته باشید. علاوه بر این، یکی دیگر از راه‌های استفاده خلاقانه از این قابلیت، پرتاب آن به داخل پنجره‌ها و مکان‌های مرتفع، برای دید بهتر و استفاده از اسلحه تک تیر است اما فراموش نکنید، اگر دست بند لوبا را به شیشه شکسته نشده بزنید، دست بند به زمین خواهد افتاد و خارج از منطقه مورد نظرتان ظاهر خواهید شد و برای فعال شدن دوباره این قابلیت، باید مدت طولانی دیگری را نیز صبر کنید.

قابلیت ویژه Black Market Boutique

در بازی Apex Legends

لوبا عصای خود را زمین می‌زند و یک فروشگاه مجازی با لوت‌های موجود در فاصله ۸۰ متری خود را برای کل تیم فراهم می‌کند؛ چه چیزی از این بهتر! هنگام استفاده از این قابلیت، حدودا ۵ ثانیه تا آماده شدن آن، طول خواهد کشید و سپس، می‌توانید تمامی تجهیزات اطراف را به آسانی جمع‌آوری کنید.

البته دقت کنید که این قابلیت برای هربار فعال شدن، تا ۱۷۵ ثانیه زمان لازم دارد پس برای استفاده از آن کمی دقت کنید؛ برای مثال، در مناطقی مانند جاده‌ها و جاهایی که ساختمان و لوت خاصی وجود ندارد، آن را هدر ندهید. همچنین در نظر داشته باشید که همانطور که شما می‌توانید از این فروشگاه مجازی تجهیزات مختلفی را دریافت کنید، دشمنان شما نیز می‌توانند از آن استفاده کنند پس بعد از تمام شدن کار خود، آن را به سرعت ببندید.

در نظر داشته باشید که این قابلیت را تنها با برداشتن اسلحه و یک انبار تیر هدر ندهید! اسلحه و به خصوص تیر، آیتم‌هایی هستند که به راحتی می‌توانید با کمی گذشت و گذار در نقشه و کشتن دشمنان خود پیدا کنید؛ در نظر داشته باشید که برای استفاده هرچه بهتر از این فروشگاه، بهترین کار پیدا کردن شیلد و مودهای مناسب برای خود و یارانتان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton