شایعه: بازی Call of Duty 2020 به نام Black Ops خواهد بود

بازی Call of Duty 2020

اخیرا با توجه به شایعات منتشر شده توسط یکی از کاربران در توئیتر، به نظر می‌رسد که عنوان بازی Call of Duty 2020 با نام Black Ops شناخته خواهد شد.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Gamingbolt، تقریبا در همین موقع از سال است که عنوان جدیدی از سری محبوب Call of Duty، معرفی می‌شود اما با وجود شایعات اخیر و حتی (به احتمال) لو رفتن یک ویدئو چند دقیقه‌ای از گیم‌پلی این عنوان، هنوز هم هیچ اطلاع رسمی از سوی اکتیویژن (Activision) و یا استودیو تری‌آرک (Treyarch)، منتشر نشده است. با این حال، معمولا هر ساله شایعات زیادی قبل از معرفی عنوان بعدی این سری پر طرفدار در سطح اینترنت توسط برخی کاربران مطرح می‌شود که بسیاری از آن‌ها نیز در آینده پس از معرفی رسمی، درست پیش‌بینی می‌شوند.

اخیرا پس از شایعات مختلف درباره این عنوان نامشخص، متوجه شدیم که احتمال وجود داستان بازی در زمان جنگ سرد و همچنین معرفی آن، تحت عنوان Black Ops بسیار زیاد خواهد بود؛ این شایعات که به اظهار منتشر کنندگان آن‌ها، از اطلاعات مختلف داده‌های سرور بازی‌های این سری، از جمله عنوان Warzone به دست آمده‌اند، همگی به نحوی اشاره به یک ریبوت و یا عنوانی که در دنیای سری Black Ops، در دوران جنگ سرد دارند. حال برای اضافه کردن به این احتمالات، یکی از کاربران توئیتر به نام James Kiwami، اخیرا تصویری را منتشر کرده که طبق اظهار وی، از داده‌های بازی بدست آمده و احتمالا، تصویر رسمی عنوان Call of Duty 2020 خواهد بود.

بازی Call of Duty 2020

طبق اظهار این کاربر، بازی Call of Duty: Black Ops نام عنوان بعدی این سری بوده و با کد The Red Door، اخیرا در داده‌های سرور پیدا شده است. هنوز مشخص نیست که آیا این عنوان تنها در دنیای سری Black Ops خواهد بود یا اینکه باید به مانند عنوان سال گذشته Modern Warfare، شاهد یک ریبوت کامل از داستان این بازی باشیم؛ البته همچنین باید در نظر بگیریم که احتمال ساخت یک ریمستر از عنوان اصلی Black Ops نیز، یکی از گزینه‌ها به حساب خواهد آمد.

به هر حال انتظار می‌رود که در ماه‌های آینده، طی رویدادهای آنلاین پیش رو، شاهد اطلاعات رسمی بیشتری درباره بازی Call of Duty 2020 باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton