انتشار دو بسته الحاقی در سال‌های آینده برای بازی Destiny 2 تایید شد

بازی Destiny 2

اخیرا طبق اعلامیه رسمی شرکت بانجی (Bungie)، به نظر می‌رسد که دو بسته الحاقی The Witch Queen و Lightfall برای بازی Destiny 2 در سال‌های آینده، عرضه خواهند شد.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Gamingbolt، طبق اعلام اخیر شرکت بانجی، بسته الحاقی Beyond Light برای عرضه در سال جاری برنامه ریزی شده که طی آن، مکان‌های جدیدی از جمله Europa به بازی اضافه خواهند شد. این در حالی است که پس از انتشار خبر عرضه این بسته الحاقی برای پاییز امسال، اکنون اخبار رسمی جدیدی از عرضه دو بسته الحاقی دیگر در سال‌های آینده نیز منتشر شده است؛ طبق اعلامیه رسمی اخیر بانجی، بسته‌های الحاقی The Witch Queen و Lightfall برای عرضه در دو سال آینده (سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ میلادی)، برنامه ریزی شده‌اند تا حمایت از این بازی، برای مدت طولانی‌تری نسبت به عنوان قبلی انجام شود.

در حالی که اطلاعات چندانی از این دو بسته الحاقی در دسترس نیست، اعلام شده که هر دو آن‌ها برای کنسول‌های نسل آینده نیز منتشر شده و همچنین مناطق وسیعی را به نقشه بازی اضافه خواهند کرد. بسته الحاقی The Witch Queen برای سال آینده، و Lightfall برای عرضه در سال ۱۴۰۱ (۲۰۲۲ میلادی)، برنامه ریزی شده است‌. با این وجود، اعلام شده که پس از عرضه این عنوان برای کنسول‌های نسل آینده، تمامی اطلاعات بازیکنان قابل انتقال بوده و نیازی به خرید مجدد بازی وجود نخواهد داشت؛ همچنین قابلیت بازی بین نسلی، برای دارندگان کنسول‌های نسل حاضر نیز تایید شده است. به علاوه، قابلیت بازی همزمان با هم افراد در پلتفرم‌های مختلف (Cross Platform)، همچنان تایید نشده اما احتمال انجام آن، پس از عرضه بازی برای کنسول‌های آینده، وجود دارد.

بازی Destiny 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و همچنین پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و استدیا، در دسترس قرار داشته و به زودی، برای کنسول‌های نسل آینده پلی‌استیشن ۵ و اکس باکس سری اکس نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton