اطلاعات جدیدی از اپراتورهای دو فصل بعد بازی Rainbow Six Siege لو رفت

بازی Rainbow Six Siege

طبق یک ویدئو لو رفته از بازی Rainbow Six Siege به نظر می‌رسد که اطلاعات جدیدی از این بازی و اپراتورهای بعدی آن، توسط یکی از کاربران منتشر شده است.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از PC Gamer، چند وقت پیش بود که اطلاعات جدیدی از یک شایعه، درباره اپراتور فصل بعد بازی Rainbow Six Siege منتشر شده بود که خبر از یک Crossover بین این عنوان و بازی Splinter Cell را می‌داد؛ طبق این شایعه سم فیشر (Sam Fisher)، کاراکتر اصلی بازی Splinter Cell، قرار بود به عنوان یک اپراتور جدید به این عنوان اضافه شود و درباره آن، گفته شده بود که «اپراتور جدید کاراکتری است که مجهز به دوربین‌های حرارتی بوده و می‌تواند که دشمنان را از پشت دیوار هم ببیند». گرچه چند هفته پیش که این شایعه منتشر شده بود هیچ مدرک خاصی برای پشتیبانی آن وجود نداشت اما به نظر می‌رسد که این شایعه، حال با یک ویدئو منتشر شده توسط کاربری در فضای مجازی، تا حدودی هم‌خوانی دارد.

با توجه به اطلاعات به دست آمده از داده‌های بازی و همچنین ویدئو جدیدی که به گفته یکی از کاربران «لو رفته»، چنان به نظر می‌رسد که سم فیشر، تحت عنوان Scout در فصل سوم بازی حضور خواهد یافت. البته این تمام اطلاعات منتشر شده نیست؛ در این ویدئو همچنین نشان داده شده که در فصل چهارم بازی، اپراتور دیگری نیز با نام Aruni به بازی اضافه خواهد شد.

بازی Rainbow Six Siege

به علاوه، بسیاری از کاربران، لباس و طراحی Scout را با یک اسکین جدید برای Buck اشتباه گرفته بودند که به نظر اشتباه می‌رسد. به هر حال، با توجه به گیم‌پلی نمایش داده شده در این ویدئو، برخی قابلیت‌های این دو اپراتور نمایش داده شده که در آن، Scout از یک اسلحه به نام SC3000X استفاده می‌کند (که به نظر می‌رسد دو حرف SC در اول آن، اشاره به از بازی Splinter Cell دارد). همچنین کاراکتر Aruni، اولین اپراتور در دسته Defender خواهد بود که از اسلحه Mk 14 EBR استفاده می‌کند و یکی از ویژگی‌های او، استفاده از یک دست رباتیک برای نابودی دیوارها و موانع در بازی خواهد بود؛ چنان که گفته شده، به نظر می‌رسد که استفاده از این قابلیت با کاراکتر Aruni محدودیت خاصی نخواهد داشت.

بازی Rainbow Six Siege

با این وجود در حال حاضر، بدون تایید رسمی و اعلام شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، این اطلاعات تنها در حد یک شایعه باقی می‌ماند اما دقیق بودن تمامی آن باعث می‌شود تا کمی قابل باورتر نسبت به یک شایعه بدون پشتیبانی باشد؛ به هر حال، به زودی اطلاعات بیشتری از این فصل توسط سازندگان، در اختیار کاربران قرار دادن می‌شود و احتمالا شاهد اضافه شدن یک اپراتور با دوربین‌های مخصوص خود خواهیم بود‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton