شایعه: بازی Resident Evil 8 سه کاراکتر در بخش داستانی خواهد داشت

بازی Resident Evil 8

بنا بر شایعات اخیر درباره بازی Resident Evil 8 به نظر می‌رسد که سه کاراکتر متفاوت برای حضور در بخش داستانی این عنوان طراحی شده‌اند.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Gamingbolt، شایعات فراوانی در مورد بازی Resident Evil 8 در چند ماه گذشته منتشر شده و در ادامه آن‌ها، اخیرا اظهار شده که این بازی، دارای سه کاراکتر در بخش داستانی خواهد بود که هر کدام در قسمتی از آن حضور خواهند یافت؛ این اطلاعات که توسط یکی از کاربران مورد اعتماد در لو دادن اطلاعات سری Resident Evil در فضای مجازی منتشر شده، به بازگشت کاراکتر اصلی بازی Resident Evil 7 یا همان ایتان (Ethan)، در کنار دو شخصیت دیگر اشاره می‌کند. با این حال، اینکه دو شخصیت دیگر بازی چه کاراکترهایی خواهند بود همچنان مشخص نشده است.

بنا بر شایعات دیگری که مدتی پیش منتشر شده بود، یک کاراکتر به نام امیلی (Emily)، در بازی حضور خواهد داشت که اگر او را دومین شخصیت بازی در نظر بگیریم، همچنان نفر سوم نامشخص خواهد ماند که البته با توجه به اطلاعات منتشر شده اخیر، می‌دانیم که شخصیت کریس ردفیلد (Chris Redfield) اینبار نقش مهم‌تری را در بازی خواهد داشت و با این باور، احتمال حضور این کاراکتر به عنوان شخصیت دوم یا سوم در بازی کاملا منطقی به نظر می‌رسد. همچنین طبق اعلام این کاربر، با توجه به اینکه شخصیت اصلی بازی همچنان ایتان خواهد بود، دیگر کاراکترهای بازی تنها در ۴۰ درصد از داستان بازی، تحت کنترل بازیکنان خواهند بود؛ به علاوه، گیم‌پلی هر کدام از کاراکترها، تفاوت‌های بسیار جزئی را خواهند داشت که به جزئیات آن‌ها هنوز اشاره‌ای نشده است.

عنوان Resident Evil 8 که طبق گفته این کاربر در ابتدای ساخت با نام Resident Evil Revelations 3 نیز شناخته می‌شد، همچنان هیچ اعلامیه رسمی از سوی شرکت کپکام (Capcom) را دریافت نکرده و برای اطلاعات بیشتر، باید منتظر تایید آن توسط این شرکت در رویدادهای آینده باشیم.

طبق آخرین شایعات، بازی Resident Evil 8 برای عرضه در اواخر سال جاری (اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی) برنامه ریزی شده است؛ همچنین گفته می‌شود که از این عنوان، به زودی در رویدادهای آنلاین تابستان سال جاری رونمایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton