فصل سیزدهم سریال The Big Bang Theory آینده CBS را تغییر خواهد داد

The Big Bang Theory

به نظر می‌رسد که اگر فصل سیزدهمی برای سریال The Big Bang Theory ، یکی از معروفترین سریال‌های تلویزیونی CBS ساخته شود، آینده این شبکه را تغییر خواهد داد.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از dkoding، اکنون که به علت اپیدمی ناشی از شیوع ویروس کرونا ساخت و فیلم برداری بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها به تعویق افتاده و یا کنسل شده، به نظر می‌رسد که اقتصاد شبکه CBS نیز به همین دلیل به خطر افتاده است. با این حال شبکه‌های استریم و کانال‌های تلویزیونی در حال طرح ریزی و جست و جو برای یافتن استراتژی‌هایی هستند تا در عین رعایت قوانین و ضوابط دوران قرنطینه راهی برای احیای اقتصاد و محبوبیت کسب و کار خود بیابند. مسئولین شبکه CBS نیز از این قاعده بی بهره نیستند. طبق شایعات شنیده شده، آن‌ها در حال بررسی شرایط سریال The Big Bang Theory برای ساخت فصل سیزدم آن هستند. به طور حتم تصمیم کارسازی خواهی بود زیرا محبوبیت و شهرت این سریال بر کسی پوشیده نیست.

در طول تاریخ همواره روزها و ماه‌های تاریکی ثبت شده اند که در آن‌ها بلاتکلیفی انسان را محاصره کرده است؛ اکنون به نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۰ نیز فصلی از فصل‌های تاریک کتاب تاریخ بشر را در این زمینه به خود اختصاص خواهد داد. هنوز هیچ کس نمی‌تواند پاسخگو باشد که شرایط تلخ کنونی تا چه زمانی به طول می‌انجامد و چه زمانی مردم جهان قادر خواهند بود که به زندگی عادی خود بازگردند و یا حتی ممکن خواهد بود که آینده‌مان همچون گذشته باشد؟ به طور حتم سال ۲۰۲۰ سالی خواهد بود که تاریخ نویسان بسیار در این رابطه در کتاب‌های تاریخ خواهند نوشت.

با این حال باید راهی برای زنده نگه‌ داشتن فعالیت‌هایمان بیابیم و به زندگی خود ادامه دهیم. انتخاب هوشمندانه مسئولین شبکه CBS در رابطه با ساخت فصل سیزدهم سریال The Big Bang Theory قابل تحسین است اما آیا بازیگران و دست اندرکاران این مجموعه تمایل به همکاری دوباره خواهند داشت؟ چاک لوور (Chuck Lorre) خالق این اثر در این رابطه گفته است که همواره تا زمانی که بیننده‌ای برای سریال باشد و بازیگران آن تمایل داشته باشند برای همکاری و دوباره به روی صحنه آوردن این فرنچایز آماده است. با توجه به این موضوع که شبکه CBS برای آینده خود روی این پروژه سرمایه گذاری می‌کند مطمنا دست مزد خوبی برای بازیگران آن در نظر خواهد گرفت و همچنین با توجه به علاقه‌ای که خود بازیگران این مجموعه به سریال The Big Bang Theory دارند مشخص است که کاملا برای بازگشت به صحنه آماده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton