جزئیات به‌روز رسانی نسخه ۱.۰۱ برای بازی Valorant

بازی Valorant

با اینکه تنها یک هفته از لانچ رسمی بازی Valorant می‌گذرد، شرکت رایوت (Riot) به‌روز رسانی جدیدی را برای بهبود کیفیت بازی و اضافه کردن برخی جزئیات به آن، منتشر کرده است.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Gamespot، حدودا یک هفته پیش بود که بازی Valorant برای پلتفرم رایانه‌های شخصی بالاخره از حالت بتا (Beta) خارج شده و به صورت رسمی لانچ شد؛ حال پس از گذشت تنها چند روز از لانچ رسمی این عنوان، اولین به‌روز رسانی آن برای رفع برخی باگ‌های موجود و همچنین اضافه کردن برخی جزئیات به بازی، امروز تحت عنوان «به روز‌رسانی ۱.۰۱» برای دارندگان بازی منتشر شد.

طی این به‌روز رسانی، قدرت‌ کاراکتر Sage کمتر شده و همچنین گوی‌های جدیدی به حالت Spike Rush اضافه خواهند شد‌. شخصیت Sage، یک کاراکتر دفاعی بوده که یکی از قابلیت‌های آن، گذاشتن یک دیوار بر سر راه‌های داخل نقشه (Barrier Orb) است که تا فاصله ۲۰ متر می‌توان از آن استفاده کرد؛ حال با توجه به اینکه Sage به عنوان یک کاراکتر دفاعی دسته‌بندی می‌شود، این فاصله به ۱۰ متر کاهش پیدا کرده تا قدرت تهاجم برای این شخصیت، تا حدودی کاهش یابد. همچنین برای حالت Spike Rush، سه گوی جدید Health Orb ،Deception Orb و Golden Gun برای دریافت در نقشه قرار خواهند گرفت که حال به معرفی جزئیات آن‌ها می‌پردازیم.

  • Deception Orb: دید دشمنان کاهش یافته و صداهای غلط از تیراندازی و راه رفتن، تا مدت ۱۰ ثانیه موجب آزار آن‌ها خواهد شد؛ نقشه کوچک کنار صفحه (Minimap) غیر فعال می‌شود.
  • Health Orb: تا ۲۰ ثانیه به صورت مداوم، جان خود و یارانتان کم کم اضافه می‌شود.
  • Golden Gun: اسلحه‌ای بسیار دقیق در اختیار شما قرار می‌گیرد که تنها ۳ تیر خواهد داشت اما می‌توانید با هر تیر آن، یک کشته بگیرید. هر بار کشتن دشمنان یک تیر به اسلحه اضافه می‌کند.

همچنین در این به‌روز رسانی، باگ‌های بسیاری در مپ‌های بازی برطرف شده و همچنین در هر دست از حالت Spike Rush، از مجموع هفت گوی داخل بازی، ۵ گوی به صورت اتفاقی انتخاب می‌شود که در منو انتخاب شخصیت‌ها، قابل مشاهده خواهند بود.

بازی Valorant در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton