حذف حالت Plunder در بازی Call of Duty: Warzone و نارضایتی بازیکنان

بازی Call of Duty: Warzone

چنان که به نظر می‌رسد، باز هم بنا بر تغییرات فصل جدید بازی Call of Duty: Warzone اینبار حالت دیگری از این عنوان حذف شده که اعتراض برخی کاربران را به دنبال داشته است.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Comicbook، همانطور که می‌دانیم، حالت‌های موجود در بازی Call of Duty: Warzone هر هفته یا ماه، همواره در حال تغییر و جایگزینی هستند؛ طبق سیاست جدید اینفینیتی وارد (Infinity Ward) برای ایجاد تنوع در بازی، این حالت‌ها یکسان نخواهند ماند اما این تغییرات تا چه حدی مورد استقبال طرفداران واقع شده است‌؟

چندی پیش بود که حالت سه نفره و همچنین Most Wanted از بازی برداشته شدند اما حذف شدن آن‌ها، همواره اعتراض بسیاری از کاربران را به دنبال داشته و باعث شده تا اینفینیتی وارد مجددا آن‌ها را به بازی، باز هم برای مدت محدود بازگرداند. این در حالی است که اینبار، حالت Plunder از بازی حذف شده و در نتیجه آن، موج درخواست‌های طرفداران را برای بازگرداندن این حالت مهیج به بازی را به دنبال داشته است.

در حالت Plunder، تمرکز بازی بر روی جمع‌آوری پول در نقشه اصلی بتل رویال (Battle Royale) خواهد بود؛ با این تفاوت که اینبار، پس از کشته شدن به بازی باز خواهید گشت اما تمامی پول جمع آوری کرده خود را برای آن از دست خواهید داد. برنده این حالت از بازی، تیمی است که بیشترین پول را جمع آوری کند که البته این تیم، همواره در نقشه مشخص، و در معرض دید سایر بازیکنان خواهند بود.

به هر حال، این حالت که حال جای خود را به Warzone Rumble داده، طبق گفته سازندگان، قرار است که مجددا به بازی بازگردد اما زمان دقیق آن، هنوز اعلام نشده است.

بازی Call of Duty: Warzone همراه با فصل چهارم و جدید آن، در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی، در دسترس کاربران قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton