آزمایش Backward Compatibility پلی استیشن ۵ به خوبی در حال انجام است

Backward Compatibility

شرکت سونی قصد دارد همچون مایکروسافت قابلیت Backward Compatibility را برای نخستین بار به پلی استیشن ۵ بیاورد. قابلیتی که به افراد اجازه خواهد داد به اجرا بازی‌های قدیمی پلی استیشن ۴ روی این کنسول بپردازند.

بنابرگزارش بازی رایانه به نقل از Gamingbolt، اگرچه قابلیت Backward Compatibility پلی استیشن ۵ همچون اکس باکس سری اکس نیست تا بتوان بازی‌های چند نسل قبل اکس باکس را روی کنسول نسل نهمی مایکروسافت اجرا کرد، اما به عنوان اولین تجربه سونی کافی است.

باتوجه به اعلام سونی، این قابلیت در مرحله آزمایش قرار دارد تا در هنگام عرضه کنسول بازیکنان بتوانند از آن بهره گیرند. به تازگی جیم رایان (Jim Ryan) مدیرعامل بخش سرگرمی سونی در گفتگو با وب سایت Cnet اظهار نظر جدیدی داشته است.

او بیان داشت که سونی در حال همکاری با بیش از ۴۰۰۰ هزار توسعه دهنده و ناشر است تا بازی‌های پلی استیشن ۴ را در آرشیو Backward Compatibility پلی استیشن ۵ قرار دهد. او افزود که این آزمایش به خوبی در حال انجام است و مشکلی وجود ندارد.

رایان اظهار داشت:

ما گفتیم که پلی استیشن ۵ برای اجرا بازی‌های پلی استیشن ۴ هم ساخته شده است. ما در این زمینه با بیش از ۴۰۰۰ ناشر و توسعه دهنده در حال همکاری هستیم تا آرشیوی از بازی‌های نسل قبل را روی این نسل اجرا کنیم.

پیش از این سونی اعلام کرده بود کنسول نسل جدید آنها با قابلیت Backward Compatibility می‌تواند به اجرا بازی‌های پلی استیشن ۴ بپردازد. به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند. انتظار داریم در زمان عرضه این قابلیت آماده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton