اضافه شدن حالت ۲۰۰ نفره به بازی Call of Duty: Warzone

بازی Call of Duty: Warzone

به نظر می‌رسد که نوآوری‌ها در حالت‌های بازی Call of Duty: Warzone تمامی ندارد و اینبار قرار است که حالت بتل رویال (Battle Royale) در این عنوان، با ۲۰۰ نفر بازیکن به صورت همزمان دنبال شود.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از wccftech، مدتی از انتشار فصل چهارم بازی Call of Duty: Warzone می‌گذرد و همراه آن، همانطور که انتظار می‌رفت، کاراکتر جدید کاپیتان پرایس (Capitan Price) در کنار اسلحه‌ها و سایر قابلیت‌ها به این بازی اضافه شدند. با این وجود، یکی از ویژگی‌ها و نوآوری‌های این بازی، تغییر حالت‌های دوره‌ای در آن بوده که البته اخیرا با مخالفت برخی از کاربران نیز مواجه شده است اما به هر حال، نمی‌توان اضافه کردن حالت‌های جدید بازی را به صورت هفتگی، چیزی کمتر از یک نوآوری دانست درحالی که این کار، می‌توانست با نگه داشتن برخی حالت‌های پرطرفدار قبلی ادامه پیدا کند تا با نارضایتی کاربران، مواجه نشود. با این وجود، امروز خبر جدیدی از سوی استودیو اینفینیتی وارد منتشر شده که طی آن، به نظر می‌رسد که قرار است تا برای اولین بار، شاهد یک بازی بتل رویال با ظرفیت ۲۰۰ کاربر باشیم.

تاکنون، هیچ کدام از بازی‌های رقیب، مانند Fortnite ، Apex Legends و PUBG، دست به انجام چنین حرکتی نزده بودند و معمولا حالت بتل رویال، با حضور ۱۰۰ بازیکن در یک نقشه بزرگ، انجام می‌شد؛ در حالی که قرار است از امروز، بازی Call of Duty Warzone، برای اولین بار و تنها برای حالت ۴ نفره، ۲۰۰ بازیکن را در قالب ۵۰ تیم، وارد نقشه بازی کند. البته توجه کنید که این حالت، بنا بر اعلام رسمی، تنها برای مدتی خاص زمانبندی شده و به زودی از بازی برداشته خواهد شد. با این وجود، قطعا در صورت استقبال طرفداران، این ویژگی به صورت دائمی به بازی اضافه خواهد شد.

آپدیت جدید بازی Call of Duty: Warzone امروز ۱۰ تیر، در ساعت ۱۰:۳۰ صبح، منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton