احتمال عرضه کنسول نسل جدید نینتندو سوئیچ در آینده

اخیرا، بنا بر گفته‌هایی که در کنفرانس جدید شرکت نینتندو، بین مدیران آن رد و بدل شد، به نظر می‌رسد که همچنان امکان ساخت یک کنسول نینتندو جدید، در سال‌های آینده وجود دارد.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از DualShockers، چند روز پیش بود که در شرکت نینتندو، کنفرانسی برای مدیران آن، جهت انجام برخی صحبت‌ها درباره آینده کنسول سوئیچ برگزار شده اما اطلاعات چندانی از آن منتشر نشد تا طرفداران نیز، در جریان این تصمیمات قرار بگیرند. با این حال، امروز برخی اطلاعات و صحبت‌های گفته شده در این کنفرانس، منتشر شده‌اند که بنا بر آن‌ها، به نظر می‌رسد که همچنان احتمال ساخت کنسول نسل آینده، از سوی این شرکت وجود دارد.

در این کنفرانس، سوالات بسیاری پرسیده شدند که برخی از آن‌ها، درباره روند ساخت یک کنسول جدید از این شرکت بودند و مدیر نینتندو، شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa) به برخی از آن‌ها جواب‌هایی را ارائه داده که کمی فرعی به نظر می‌رسند.

کنسول حاضر ما، یا همان نینتندو سوئیچ، چهارمین سال عرضه خود را می‌گذراند اما همچنان طرفداران بسیاری را دارد که روز به روز در حال افزایش هستند‌ و این امر، به دو دلیل انجام می‌شود؛ اول اینکه ما دو کنسول متفاوت سوئیچ و لایت (Lite) را داریم که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و دیگر اینکه نینتندو سوئیچ، در حال حاضر تنها در حد یک پلتفرم ظاهر شده است. این بدان معناست که ما همچنان می‌توانیم که بخش نرم افزاری و حتی سخت افزاری آن‌ را ارتقا دهیم تا از این مسئله، برای پیشرفت خود استفاده کنیم.

علاوه بر این، در این کنفرانس اعلام شده بود که هدف شرکت نینتندو، در حال حاضر ارائه یک سیستم سرگرمی همراه و جذاب، برای خانواده‌ها بوده و تمرکز کار، بر روی قوی بودن آن نیست‌. با این حال،  گفته شده که ساخت کنسول جدید در آینده، همچنان یکی از گزینه‌های این شرکت است.

به هر حال، دلیل ندادن جواب قطعی از سوی مدیران این شرکت، در حال حاضر یک امر طبیعی حساب می‌شود؛ زیرا هنوز تصمیم نهایی برای آن گرفته نشده و چنان که به نظر می‌رسد، به زودی نیز اعلام نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton