بهترین Loadout ها در بازی Call Of Duty: Warzone

بازی Call of Duty: Warzone

بازی Call Of Duty:‌ Warzone شامل نقشه‌ای گسترده‌ و مکان‌های بزرگ می‌شود که شما، انواع اقسام ماجراها را در آن تجربه خواهید کرد؛ از درگیر‌ی‌هایی در فضای بسته گرفته تا دوئل دو تک‌تیر‌انداز با فاصله‌ی بسیار زیاد. در این مقاله سعی داریم تا برخی ترکیب‌های پیشنهادی را برای استفاده در این درگیری‌ها، به شما معرفی کنیم. با بازی رایانه همراه باشید.

در ادامه با چند Loadout پیشنهادی، چه در مود بتل رویال (Battle Royale) و چه در مود پلاندر (Plunder) در بازی Call of Duty: Warzone آشنا خواهید شد.

Loadout پیشنهادی با مسلسل‌های دستی (SMG)

بازی Call of Duty: Warzone

استفاده از این اسلحه‌های سبک (‌SMG) بیشتر در نبردهایی در فضای بسته، با فاصله کم تا متوسط با دشمن توصیه می‌شود. با توجه به سبک و نحوه‌ی بازی و مسیر‌هایی که در بازی انتخاب می‌کنید، استفاده از این نوع اسلحه با اندکی کنترل می‌تواند مفید واقع شود.

Loadout با اسلحه‌ MP

این اسلحه‌ برای بردهای متوسط به اندازه کافی مناسب نیست و نقطه قوت آن نرخ آتش (Fire-rate) بالا است که به لطف آن، در مکان‌های بسته و فواصل نزدیک می‌توانید دشمن را به گلوله‌های بیشتری ببندید. با استفاده از ویژگی Ghost توسط رادار (UAV) دشمنان نشان داده نمی‌شوید،؛ بنابراین با انتخاب ‌آن مخفیانه نزدیک دشمنان شوید و با در دست داشتن این اسلحه،‌ به خصوص اگر صدا خفه‌کن هم به آن وصل کرده باشید، می‌توانید آن‌ها را مخفیانه و به راحتی از پای در بیاورید.

اولویت اصلی در ترکیب پیشنهادی زیر، نفوذ به مقر و مکان دشمن است؛ زیرا با استفاده از آن می‌توانید همزمان به سرعت از مکانی به مکان دیگر بروید و آیتم‌ها را جمع آوری کنید. قابلیت Kill chain  شانس پیدا کردن Killstreak در جعبه‌ها و باکس‌های مختلف را افزایش می‌دهد که این به شما جایگاه ویژه‌ای در تیم خواهد داد و شما را به یک ماشین Killstreak تبدیل خواهد کرد. همچنین مین‌هایی (proximity mine) که دارید را پشت سر خود،‌ قبل از وارد شدن به یک ساختمان قرار داده تا شما را از پشت پوشش دهند. وقتی که وارد ساختمانی شدید می‌توانید از قابلیت Tracker یا ابزار Heartbeat Sensor برای پیدا کردن دشمنان استفاده کنید.

اسلحه‌ی اصلی (Primary)MP7 – Monolith Suppressor, FSS SWAT, TAC Laser, No Stock, Stippled Grip Tape
اسلحه‌ی جانبی (Secondary)۵۰٫GS Side – Monolithic Suppressor, FORGE TAC Enforcer, Match Grade Trigger, 13 Round Mags, Stippled Grip Tape
قابلیت ویژه (Perks)Kill Chain, Ghost, Tracker
ابزار مرگبار (Lethal)Proximity Mine
ابزار تاکتیکی (Tactical)Heartbeat Sensor


Loadout های پیشنهادی با تفنگ‌های تهاجمی (Assault Rifle)

بازی Call of Duty: Warzone

از آن‌جایی اغلب نبردها در بازی Call of Duty: Warzone در فواصل متوسط تا دور رخ می‌دهند، این نوع اسلحه‌ها انتخاب بدی نخواهد بود. در واقع کار هوشمندانه این است که همیشه همچین ترکیبی را به همراه خود داشته باشید تا برای چنین نبردهایی‌ آماده باشید.

Loadout با اسلحه‌ M4A1

در این ترکیب، اسلحه‌ M4 بیشتر نقش یک SMG را بازی خواهد کرد و مناسب افرادیست که دقت اسلحه در فواصل متوسط برایشان مهم بوده و همچنان می‌خواهند نزدیک دشمن هم عملکرد خوبی را داشته باشند. با استفاده از این ترکیب اگر شرایط وخیم هم شود می‌توانید از اسلحه‌ ۳۵۷٫ استفاده کنید که حسی شبیه شاتگان به شما ‌خواهد داد.

در مود پلاندر استفاده از قابلیت Pointman ایده‌ی بسیار خوبی است؛ از آن جهت که استفاده از آن باعث می‌شود پول بیشتری از انجام دادن ماموریت‌ها کسب کنید. این ترکیب هم بیشتر مناسب آن است که دائم در حرکت باشید؛ ماموریت انجام دهید؛ جعبه باز کنید و پول ‌و آیتم جمع‌آوری ‌کنید. به یاد داشته باشید که قابلیت Killchain شانس شما را برای یافتن Killstreak در جعبه‌ها بیشتر خواهد کرد.

اگر چه بهترین علمکرد این مدل از اسلحه‌‌ M4 را در فواصل نزدیک مشاهده می‌کنید،‌ توجه کنید که در فواصل دورتر نیز کارایی خواهد داشت.

اسلحه‌ی اصلی (Primary)M4A1 – Lightweight Suppressor, Operator Reflex Sight, 9mm Para 32-Round Mags, Sleight of Hand
اسلحه‌ی جانبی (Secondary).۳۵۷ – .۳۵۷ Long, Tac Laser, Match Grade Trigger, Snake Shot, FSS Raider Stock
قابلیت ویژه (Perks)Kill Chain, Pointman, Tune Up
ابزار مرگبار (Lethal)C4
ابزار تاکتیکی (Tactical)Heartbeat Sensor

Loadout های پیشنهادی با شاتگان‌ها (Shotguns)

بازی Call of Duty: Warzone

اکثرا نبردهایی که در آن مشارکت دارید در فواصل نزدیک و متوسط رقم می‌خورند و ممکن است وسوسه شوید که با اسفتاده از یک شاتگان کشتار عظیمی به راه بیاندازید. در این زمینه آن‌ها بسیار موثر خواهند بود اما فراموش نکنید اگر فاصله‌‌ شما با دشمن زیاد شود، شما با شاتگانی در دست، بی‌دفاع خواهید شد.

Loadout با اسلحه‌ ۷۲۵ – Shotgun

مخفیانه عمل کردن با یک شاتگان می‌تواند ایده خوبی باشد. این ترکیب به شما این امکان را می‌دهد که در میان دشمنانتان کم سر و صدا عمل کنید. هنگامی که نیاز به مبارزه در فواصل متوسط هم داشته باشید، RPG معتمد شما به میدان ‌خواهد ‌آمد.

توجه داشته باشید که چگونگی مبارزه کردن شما کاملا بستگی به برد موثر اسلحه شما دارد و با در دست داشتن شاتگان لازم است که مدام نزدیک به دشمنانتان حرکت کنید. با توجه به برخوردار بودن از قابلیت Ghost و تجهیز بودن به Silencer، این امر برای شما ساده‌تر خواهد بود. همچنین قابلیت‌های Tracker و Hearbeat sensor هم این امکان را به شما می‌دهند که هوشمندانه‌تر و آگاهانه‌تر مانور دهید. با توجه به ظرفیت مهمات پایین اسلحه، حتما بایستی از قابلیت Sleight of hand نیز استفاده کنید.

از آنجایی که در مود بتل رویال اکثر برخورد‌های شما با دشمن در فواصل دور یا متوسط رقم می‌خورد، استفاده از شاتگان خیلی ایده‌آل به نظر نمی‌رسد؛ مگر اینکه همراه هم‌تیمی‌های خود حرکت کنید تا در مواقع لازم شما را پوشش دهند.

اسلحه‌ی اصلی (Primary)۷۲۵ – Shotgun – XRK 18.0″ Liberator, 1mW Laser, Cronen LP945 Mini Reflex, Tube Extension, Stippled Grip Tape, Sleight of Hand
اسلحه‌ی جانبی (Secondary)RPG-7
قابلیت ویژه (Perks)Double Time, Ghost, Tracker
ابزار مرگبار (Lethal)C4
ابزار تاکتیکی (Tactical)Heartbeat Sensor

 

Loadout های پیشنهادی با Light Machine Gun

بازی Call of Duty: Warzone

زیبایی استفاده از این اسلحه‌ها در حجم بالای خشاب آن‌ها است که برای کسانی که مدام فراموش می‌کنند که خشاب اسلحه‌ خود را عوض کنند عالی به نظر می‌رسد. همچنین قدرت این اسلحه‌ها بسیار بالاست و گلوله‌ ‌‌آن‌ها از بدنه ماشین‌ها نیز رد می‌شود.

Loadout با اسلحه‌ MG34

دوست دارید یک LMG داشته باشید که سنگین نباشد و جلوی دویدن شما را نگیرد؟ اگر جوابتان مثبت است این ترکیب برای شما عالی خواهد بود. فراموش هم نکنید که حتما مهمات اضافی و قابلیت Sleight of hand را به همراه داشته باشید،‌ چرا که ریلود این اسلحه مقداری طول می‌کشد.

برای استفاده‌ی موثر از این ترکیب، بهتر است که افرادتان جلوتر حرکت کنند و شما آن‌ها را از عقب پوشش دهید؛ البته نه به این معنا که شما اصلا نتوانید جلوتر حرکت کنید بلکه این بیشتر بستگی به سبک بازی شما دارد.  این اسلحه برای همه مناسب است و فواصل نزدیک تا متوسط را به خوبی پوشش می‌دهد.

موثر ترین استفاده از این ترکیب اینطور است که یکی از افراد تیم شاتگان یا SMG داشته باشد و یکی دیگری نیز از سلاک تک تیرانداز استفاده کند. همچنین با اسفتاده از قابلیت Ghost دشمنانتان را سورپرایز کنید. این ترکیب برای مود Plunder نیز مناسب است.

اسلحه‌ی اصلی (Primary)MG34 – TAC Laser, G.I. Mini Reflex, No Stock,100 Round Belt, Slight of Hand
اسلحه‌ی جانبی (Secondary).۵۰ GS Side – Monolithic Suppressor, FORGE TAC Enforcer, Match Grade Trigger, 13 Round Mags, Stippled Grip Tape
قابلیت ویژه (Perks)Double Time, Ghost, Tune Up
ابزار مرگبار (Lethal)C4
ابزار تاکتیکی (Tactical)Stim


Loadout های پیشنهادی با اسلحه‌های Marksman

بازی Call of Duty: Warzone

برای اینکه سرعت عمل بالاتر در مبارزه در فواصل دور داشته باشید، استفاده از این اسلحه‌ها به جای سلاح تک تیرانداز توصیه می‌شود. زیرا از نرخ آتش بیشتری برخوردار هستند و خطا رفتن تیر شما با آن‌ها کمتر مهلک خواهد بود.

Loadout با اسلحه‌ MK2 Carbine

این ترکیب مناسب کسانی است که دوست دارند در فواصل متوسط با دشمن درگیری شدید داشته باشند. نرخ آتش بالای این اسلحه موجب می‌شود که اگر تیرتان هم خطا رفت چندان به دردسر نیافتید. البته پیشنهاد می‌شود هنگام درگیری در فواصل نزدیک از اسلحه‌ی دوم خود استفاده کنید.

اسلحه‌ی اصلی (Primary)MK2 Carbine – Tactical Suppressor, FSS 18.0″ Factory, Viper Reflex Sight, Rubberized Grip Tape, Slight of Hand
اسلحه‌ی جانبی (Secondary).۳۵۷ – .۳۵۷ Long, Tac Laser, Match Grade Trigger, Snake Shot, FSS Raider Stock
قابلیت ویژه (Perks)Kill Chain, Hardline, Spotter
ابزار مرگبار (Lethal)C4
ابزار تاکتیکی (Tactical)Stun Grenade

Loadout های پیشنهادی با تک‌تیراندازها (Snipers)

بازی Call of Duty: Warzone

از آنچایی که در بازی Call of Duty: Warzone برخورد‌های زیادی با دشمنان در فواصل دور خواهید داشت، استفاده از تک‌تیر‌انداز می‌تواند موثر واقع شود. استفاده از این اسلحه‌ها همراه با قابلیت Overkill شما را توقف ناپذیر می‌کند.

Loadout با اسلحه‌ HDR Sniper

اگر می‌خواهید در فواصل دور غیرقابل شناسایی باشید، این نسخه از این اسلحه مناسب شماست. برای استفاده هر چه بهتر از آن، مکان‌هایی که اغلب درگیری‌ها در آن اتفاق می‌افتد را زیر نظر داشته باشید و فاصله مناسب را از آن‌ها حفظ کنید تا بتوانید هم تیمی‌هایتان را پوشش دهید. اگر چه در فواصل نزدیک می‌توانید از اسلحه دوم خود برای مبارزه کنید اما همیشه قرار دادن مین در اطرافتان شما را به خوبی پوشش خواهد داد. همچنین با استفاده از این ترکیب، دشمنان قادر به شناسایی مکان شما نخواهند بود.

اسلحه‌ی اصلی (Primary)HDR Sniper – Monolithic Suppressor, 26.9″ HDR Pro, Variable Zoom Scope, FTAC Stalker Scout, Recon
اسلحه‌ی جانبی (Secondary).۵۰ GS Side – Monolithic Suppressor, FORGE TAC Enforcer, Match Grade Trigger, 13 Round Mags, Stippled Grip Tape
قابلیت ویژه (Perks)Kill Chain, Ghost, Tune Up
ابزار مرگبار (Lethal)Proximity Mine
ابزار تاکتیکی (Tactical)Smoke Grenade

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton