راهنمای بازی God of War | محل تمامی Collectible ها [Wildwoods]

با راهنمای بازی God of War و محل Collectible های آن در خدمت شما هستیم، پس با بازی رایانه همراه باشید.

این راهنما، به ترتیب زمان رسیدن به این آیتم ها، شما را به سمت آن‌ها راهنمایی می‌کند. هر آنچه برای تروفی ها و ​​کامل کردن ۱۰۰ درصد بازی نیاز است در این راهنما گنجانده شده است. در نظر داشته باشید که همه چیز را می‌توان پس از اتمام داستان نیز جمع آوری کرد.

منطقه  Wildwoods شامل ۱۱ Collectible به شرح زیر است:

Artefacts: 4

Odin’s Ravens: 1

Realm Tear Encounters: 1

Nornir Chests: 1

Mystic Gateways: 2

Hidden Chamber: 1

Jötnar Shrine: 1

هنگامی که برای اولین بار در بازی به این منطقه می‌رسید، هنوز مهارت هایی که برای جمع آوری تمام این آیتم ها نیاز هستند را ندارید. راهنمای بازی God of War برای استفاده بعد از اتمام داستان نوشته شده است.

Mystic Gateway 1/2 :

جلوی خانه شما قرار دارد.

Artefact 1/4:

جلوی خانه شما، نزدیک Mystic Gateway قرار دارد.

Artefact 2/4:

هنگامی که رو به روی در خانه خود هستید به راست بپیچید. مسیری را که طی داستان طی کردید دنبال کنید. Artefact  جلوی تعدادی پله سنگی قرار دارد.

Artefact 3/4:

در مسیر داستان بازی پیش بروید. از روی پل بپرید و پس از آن با یک دشمن رو به رو خواهید شد. پس از جنگ با دشمن ، یک سازه سنگی دایره ای بزرگ با ۴ مسیر وجود دارد. مسیر سمت راست را تا انتها طی کنید و از یک زنجیر پایین بروید تا به منطقه مخفی برسید.

Nornir Chest 1/1  (ارتقای سلامتی):

به ساختار سنگی دایره ای برگردید. این بار مسیری را طی کنید که مستقیماً به جلو به یک مانع چوبی می‌رسد. پشت این مانع یک صندوقچه Nornir مهر و موم شده است. تبر خود را به سمت ۳ مهر درخشان در اتاق گنج پرتاب کنید.

Artefact 4/4:

مسیر اصلی داستان را ادامه دهید ، از پلی که کلاغ ها روی آن هستند و به قلعه قدیمی بروید. در طبقه پایین قلعه (قبل از باز کردن دروازه با کشیدن زنجیر)، از دری که در پشت قرار دارد و به بیرون می‌رود عبور کنید. حالا شما دوباره زیر همان پلی هستید که برای رسیدن به قلعه از آن عبور کردید. آنجا یک Artefact وجود دارد.

Jötnar Shrine 1/1:

مسیر داستان را ادامه دهید ، با استفاده از زنجیره دروازه را باز کنید. سپس به چپ بپیچید و از قلعه بالا بروید. یک معبد در یک تونل در بالای قلعه قرار دارد. مانند هر معبد دیگر، مانند یک در چوبی به نظر می‌رسد که می‌توانید آن را باز کنید تا آترئوس آن را بخواند.

Hidden Chamber 1/1:

مسیر داستان را ادامه دهید تا اینکه کل منطقه را دور زده باشید. پس از مبارزه با باس فایت ترول در آن منطقه یک اتاق مخفی در دیدرس شما وجود دارد و غیرممکن است که آن را نبینید. در اولین بازدید خود از این منطقه نمی‌توانید به آنجا بروید ، بعد از یادگرفتن نحوه باز کردن اتاق های مخفی باید به آنجا برگردید.

Mystic Gateway 2/2:

داخل اتاق مخفی قرار دارد.

Realm Tear Encounter 1/1

داخل اتاق مخفی قرار دارد.

Raven 1/1

داخل اتاق مخفی ، در اتاقی که Realm tear قرار دارد. او بالای درخت قرمز در حال پرواز است، تشخیص آن کمی سخت است چون در اطراف پرواز می‌کند. تبر خود را به سمت آن پرتاب کنید.

این ۱۰۰ درصد آیتم های قابل جمع آوری است که می‌توانید در منطقه Wildwoods در God of War پیدا کنید. در قسمت بعدی از راهنمای بازی God of War به منطقه‌ی The River Pass خواهیم رسید.

فهرست راهنمای بازی God of War

۲ دیدگاه ها

  1. افرین خیلی عالی مختصر و مفید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton