راهنمای بازی God of War | محل تمامی Collectible ها [Foothills]

با راهنمای بازی God of War و محل Collectible های آن در خدمت شما هستیم، پس با بازی رایانه همراه باشید.

در راهنمای بازی God of War به ترتیب زمان رسیدن به این آیتم‌ها، شما را به سمت آن‌ها راهنمایی می‌کنیم. هر آنچه برای تروفی ها و ​​کامل کردن ۱۰۰ درصد بازی نیاز است در راهنمای بازی God of War گنجانده شده. در نظر داشته باشید که همه چیز را می‌توان پس از اتمام داستان نیز جمع آوری کرد.

Foothills

منطقه Foothills شامل ۹ Collectible به شرح زیر است:

Valkyries: 1

Mystic Gateways: 1

Shops: 1

Odin’s Ravens: 2

Legendary Chests: 2

Nornir Chests: 1

Hidden Chamber: 1

هنگامی که برای اولین بار در بازی به این منطقه می‌رسید، هنوز مهارت‌هایی که برای جمع آوری تمام این آیتم‌ها نیاز هستند را ندارید. این راهنما برای استفاده بعد از اتمام داستان نوشته شده است.

Shop 1/1:

به صورت خودکار در داستان باز می‌شود.

Nornir Chest 1/1  (ارتقای خشم) :

بعد از مغازه، کمی از تپه بالا بروید و مسیر فرعی را نگاه کنید. برای باز کردن صندوق باید ۳ تابلوی راهنما را به صورت صحیح بچرخانید. علائم مورد نیاز بر روی صندوق نشان داده می شود. تابلوی بالای صندوق باید روی E باشد، تابلوی پایین تپه باید روی P قرار بگیرد و تابلوی سمت راست پایین تپه باید روی B به سمت چپ باشد. تابلوی راهنمای سوم در غبار سمی مخفی است، ولی شما می توانید تبر خود را پرتاب کنید تا سم را فریز کنید.

Legendary Chest 1/2:

به سمت بالای کوه بروید. بعد از بالا رفتن از دیوار، مکانی با گاز سمی را پیدا می‌کنید. گاز سمی را فریز کنید. در طول مسیر دو نگهدارنده توپ انرژی سبز وجود دارد که یکی از آنها درون گیاهان است. از Blades of chaos برای سوزاندن گیاهان استفاده کنید. حالا توپ سبز انرژی را از ناحیه گاز سمی بردارید و آن را با خود ببرید (به Blades of chaos احتیاج دارید)، هر ۱۰ ثانیه آن را در نگهدارنده‌های انرژی قرار دهید تا به درب صندوق برسید.

Hidden Chamber 1/1:

در مسیر کناری Legendary Chest قرار دارد.

Raven 1/2:

داخل Hidden Chamber قرار دارد. درست بالای Mystic Gateway نشسته است (رو ‌به‌ روی مسیری که آمده اید بایستید).

Mystic Gateway 1/1:

داخل Hidden Chamber قرار دارد.

Valkyrie 1/1:

داخل Hidden Chamber قرار دارد.

Legendary Chest 2/2:

از Hidden Chamber بیرون بیایید و به بالای کوه (جایی که قبلاً با اولین Ogre جنگ کرده اید) بروید. یک Legendary Chest بین ابرهای سمی وجود دارد. شما می توانید تبر خود را به سمت مواد منفجره قرمز پرتاب کنید تا آوار‌ها و یکی از مواد سمی را منفجر کند. سپس ماده سمی دیگر را با تبر خود فریز کنید.

Raven 2/2:

در بالای ایستگاه تله کابین قرار دارد.

این ۱۰۰ درصد Collectible هایی است که می‌توانید در Foothills پیدا کنید. در قسمت بعدی از راهنمای بازی God of War به منطقه‌ی The Mountain خواهیم رسید.

فهرست راهنمای بازی God of War

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton