راهنمای Tell Me Why | محل تمامی Collectible ها [Homecoming]

عنوان Tell Me Why یک بازی ماجراجویی و داستان-محور به شمار می‌آید که استودیوی دنت‌نود اینترتینمنت (DONTNOD Entertainment) توسعه‌ی آن را بر عهده داشته است و شرکت اکس‌باکس گیمز استودیوز (Xbox Game Studios) وظیفه‌ی انتشار آن را به بازار بر عهده دارد. علاقه‌مندان به عناوین داستان-محور به خوبی اطلاع دارند که استودیوی مذکور خالق مجموعه‌ی محبوب و داستانی Life is Strange به شمار می‌آید و به صورت کلی می‌توان گفت که در خلق این سبک از بازی‌های ویدئویی از تجربه‌ی بالایی برخوردار است. با راهنمای بازی Tell Me Why همراه باشید

بازی Tell Me Why قصد دارد تا یک داستان مرموز و اسرارآمیز را در مورد یک خواهر و برادر دوقلو به نام‌های تایلر (Tyler) و آلیسون (Alyson) روایت کند که پس از مدت‌ها به خانه‌ی دوران کودکی خود بازگشته‌اند و قصد دارند این خانه را به فروش برسانند. حال داستان بازی مربوط به یادآوری خاطرات کودکی این برادر و خواهر می‌شود و آن‌ها در می‌یابند که این خاطرات بر خلاف تصورشان عادی نبوده است. این داستان پیچیده و جذاب از طریق پیوند خاطرات کودکی دشوار اما شیرین این دو فرد با برخی از رویدادهای ماوراء الطبیعه‌ روایت خواهد شد. محیطی که اتفاقات مهم بازی Tell Me Why در آن‌ها جریان خواهد داشت در واقع یک شهر کوچک در منطقه‌ی سردسیر آلاسکا خواهد بود و بازی‌بازان در حین ماجراجویی خود با شخصیت‌های باورپذیر و واقع‌گرایانه، کشمکش‌های ذهنی شخصیت‌های اصلی در مقابل خاطراتی که به یاد می‌آورند و تصمیم‌گیری‌های جذاب و کاملا تاثیرگذار بر روند داستان روبرو خواهند شد.

حال در راهنمای بازی Tell Me Why قصد داریم به بررسی محل‌های دقیق تمامی آیتم‌های مخفی و Collectible قسمت نخست این عنوان بپردازیم، پس با بازی رایانه همراه باشید.

در این قسمت پنج دسته از آیتم‌های مخفی در نقاط مختلف محیط پنهان شده‌اند که عبارتند از:

  • The Crafty Goblins
  • The Mad Hunter
  • The Wise Princess
  • The Pious Pelican
  • The Ice King

The Crafty Goblins

آیتم‌های مخفی The Crafty Goblins

اولین مجسمه‌ی کوچک گابلین را می‌توانید هنگامی که با شخصیت آلیسون در اتاقش در حال جستجو برای پیدا کردن کلید هستید، پیدا کنید. تنها کافی است که به زیر تخت او توجه نمایید و جعبه‌ی کوچکی که زیر آن قرار دارد را ببنید.

محل اولین مجسمه‌ی The Crafty Goblin

در صورتی که به سمت این جعبه حرکت کنید و آن را بردارید، شخصیت آلیسون جعبه را باز می‌کند و اولین مجسمه‌ی The Crafty Goblin مخفی را پیدا خواهید کرد.

و اما دومین مجسمه‌ی The Crafty Goblin مخفی در اتاق تایلر قرار دارد. اگر برروی میز اتاق او نگاهی بندازید، این مجسمه را خواهید دید که برروی یک کتاب درست در وسط میز قرار گرفته است. شما می‌توانید آن را بردارید و به فهرست آیتم‌های مخفی جمع‌آوری شده‌ی خود اضافه کنید.

محل دومین مجسمه‌ی The Crafty Goblin مخفی

در نهایت به یاد داشته باشید که اگر در زمان حضور در این مکان‌ها آیتم‌های مخفی مربوطه را پیدا نکنید، در ادامه‌ی بازی دیگر قادر به بازگشت به این محل نخواهید بود.

The Mad Hunter

آیتم مخفی The Mad Hunter

شما می‌توانید این مجسمه‌ی منحصر به فرد را در گذرگاه مخفی زیر خانه پیدا کنید. شما برای باز کردن ورودی این گذرگاه مخفی به یک پیچ‌گوشتی احتیاج خواهید داشت؛ پس اول باید آچار مورد نظر را پیدا کنید. این مجسمه به صورت دقیق در یک سوم پایانی این گذرگاه درست در کنار کوره‌ی آتش قرار گرفته است و شما هنگامی که تقریبا به خروجی این گذرگاه زیرزمینی رسیده‌اید، می‌توانید مجسمه‌ی The Mad Hunter را بردارید.

محل دقیق مجسمه‌ی The Mad Hunter

به مانند آیتم‌های قبلی چنان‌چه قبل از برداشتن این آیتم مخفی محل را ترک کرده باشید، دیگر قادر به بازگشت نخواهید بود.

The Wise Princess

آیتم مخفی The Wise Princess

برای رسیدن به سومین آیتم مخفی درون بازی، شما باید به درون اتاق مادر راه پیدا کنید. پس از این که معمای مربوطه را حل کردید و وارد این اتاق شدید، در سمت راست تخت مادر می‌توانید مجسمه‌ی مربوطه را برروی زمین پیدا کرده و آن را به فهرست آیتم‌های جمع‌آوری شده‌ی خود اضافه نمایید. تنها به یاد داشته باشید که اگر بدون برداشتن این مجسمه اتاق مادر را ترک کنید، دیگر قادر به بازگشت به آن‌جا نخواهید بود.

محل دقیق مجسمه‌ی The Wise Princess

The Pious Pelican

آیتم مخفی The Pious Pelican

چهارمین آیتم مخفی در دفتر تسا (Tessa) قرار دارد. شما پس از مراجعه به آن‌جا ابتدا باید با خود او صحبت کنید. سپس پس از پایان مکالمه باید به سرعت خود را به کمدی خاکستری که در دفتر وی قرار دارد برسانید.

باید توجه داشته باشد که تسا دوست مادر شما به حساب می‌آید اما رابطه‌ی صمیمانه‌ای نخواهید داشت. پس باید به گونه‌ای که او متوجه نشود به کاوش در کمد دفتر وی بپردازید. پس از نگاهی دقیق به قفسه‌ها در نهایت می‌توانید مجسمه‌ی The Pious Pelican را پیدا کرده و آن را بردارید.

محل دقیق مجسمه‌ی The Pious Pelican

باز هم فراموش نکنید که در صورت ترک محل یا دیده شدن توسط تسا، دیگر قادر به برداشتن این مجسمه‌ی مخفی نخواهید بود.

The Ice King

آیتم مخفی The Ice King

و در نهایت آخرین مجسمه‌ی مخفی را می‌توانید در ایستگاه پلیس و در قسمت اتاق بازجویی پیدا کنید. شما پس از رسیدن به این مکان و نوشیدن قهوه به محل مجسمه‌ی The Ice King خواهید رسید. قبل از ترک این مکان آیتم مذکور را بردارید تا در نهایت با موفقیت تمامی مجسمه‌های مخفی و قابل جمع‌آوری قسمت نخست بازی Tell Me Why را در لیست آیتم‌های با ارزش خود داشته باشید.

محل دقیق مجسمه‌ی The Ice King

در این‌جا راهنمای مربوط به آیتم‌های مخفی قسمت نخست بازی Tell Me Why به پایان رسید. با ما همراه باشید تا با راهنمای قسمت‌های بعدی و آیتم‌های اسرارآمیز دیگر از این عنوان به شما کمک کنیم تا هیچ بخشی از تجربه‌ی داستانی آن را از دست ندهید.

فهرست راهنمای بازی Tell Me Why

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton