راهنمای بازی Marvel’s Avengers | با کدام ابر قهرمان بازی کنیم

راهنمای بازی Marvel’s Avengers

در بازی Marvel’s Avengers شما می‌توانید از بین شش ابر قهرمانان مارول یعنی میس مارول (Ms. Marvel)، هالک (Hulk)، مرد آهنی (Iron Man)، بلک ویدو (Black Widow)، ثور (Thor) و کاپیتان امریکا(Captain America)  یکی را انتخاب کرده و با آن بازی کنید. در حالت کمپین بازی Marvel’s Avengers تمامی این شش ابر قهرمان یک به یک معرفی می‌شوند اما اگر بخواهید به صورت مستقیم وارد حالت‌های بعد از کمپین بازی Marvel’s Avengers شوید، لازم است بدانید که کدام یک از این شخصیت‌ها مناسب با سبک بازی شما است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با ویژگی‌های هر یک از این شش ابر قهرمان آشنا کرده و در رابطه با سبک بازی آن‌ها توضیحاتی را به شما ارائه دهیم، پس با بازی رایانه  و راهنمای Marvel’s Avengers همراه باشید.

میس مارول

راهنمای بازی Marvel’s Avengers

اگر به واسطه تماشای فیلم‌های سینمایی مارول با جهان این کمپانی آشنا شده ‌اید، به احتمال خیلی زیاد اطلاعاتی در رابطه با میس مارول ندارید، زیرا این شخصیت تنها در کمیک بوک‌ها و انیمیشن‌های مارول حضور داشته است و حالا در بازی Marvel’s Avengers می‌توانید با او بازی کنید. میس مارول قدرت کششی دارد و دقیقاً همان قدرتی را دارد  که در مجموعه چهار شگفت انگیز، آقا شگفت انگیز از آن بهره ‌مند است. قدرت ذاتی او آن است که می‌تواند تبدیل به پلی مورف شده و با دریافت آسیب‌های کمتر، به صورت خودکار در برابر حملات ورودی داج کرده و از آن‌ها فرار کند.

اگر شما به تازگی بازی Marvel’s Avengers را تجربه کرده اید و هنوز توانایی بسیار زیادی در مبارزه در صحنه‌های شلوغ را ندارید، میس مارول می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. شما می‌توانید با استفاده از قدرت ذاتی این شخصیت در برابر حجم وسیعی از حالات مقاومت کرده و آسیبی نبینید. ویژگی دیگر شخصیت میس مارول قدرت حمایت او است. در واقع این شخصیت این توانایی را دارد تا همه شخصیت‌هایی که در نزدیکی او هستند را بهبود بخشیده و نوار سلامتی آن‌ها را بالا ببرد. همچنین میس مارول می‌تواند دیوارها را شکسته و صندوق‌ها و اهداف مخفی را پیدا کند. اگر به دنبال آن هستید تا از قابلیت‌های پشتیبانی یک شخصیت بهره‌ مند شویم و همین طور در میدان جنگ به شکل حرفه‌ ای با دشمنان مبارزه کنید، میس مارول گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

هالک

راهنمای بازی Marvel’s Avengers

شخصیت هالک در بازی Marvel’s Avengers همان چیزی است که از او انتظار داریم. در واقع هالک به تنهایی می‌تواند مستقیما به قلب دشمن زده و آن‌ها را از بین ببرد. همچنین هالک می‌تواند دیوارها را از بین برده و اهداف و صندوق‌های مخفی را آشکار کند. هالک همانند یک شخصیت در سبک تانک است و به دلیل عظیم الجثه بودن، دشمنان را به سمت خود می‌کشد و می‌‌تواند بدون اینکه از دشمنان ضربه  ای دریافت کند، به آن‌ها حمله کرده و تقریباً به تنهایی حجم بسیار زیادی از دشمنان را از بین ببرد.

یکی از چند توانایی بسیار مهم این شخصیت، توانایی او در جذب دشمنان است. در واقع دشمنان در ابتدا به سمت او حمله کرده و دیگر اعضا تیم می‌توانند کارهای مختلفی را انجام دهند. توانایی دیگر هالک، قابلیتی است که او می‌‌تواند دشمنان را گرفته و با آن‌ها بدود. بالاترین قدرت و توانایی هالک آن است که او می‌تواند به راحتی با یک حرکت تمامی دشمنان داخله صحنه را از بین ببرد. یکی از استراتژیک ترین حرکات هالک این است که می‌تواند دشمن‌ها را گرفته و آن‌ها را به سمت دشمنان دیگر پرتاب کند. شاید این روش کمی احمقانه باشد اما شما می‌توانید با استفاده از همین قدرت، تمامی دشمنان خود را از بین ببرید.

به دلیل طول عمر بالا و توانایی خشم داخلی، آسیب‌هایی که هالک به دیگران وارد می‌‌کند بسیار سنگین بوده و هالک بهترین گزینه برای بازیکنانی است که دوست دارند تا در میدان جنگ زنده مانده و به دیگران آسیب بزنند. هالک معادل یک شخصیت در کلاس جنگجو و یا تانک است. اگر بازیکن باتجربه ای هستید و می‌خواهید حرکات مختلفی را در میدان جنگ انجام دهید، می‌توانید از هالک استفاده کنید.

مرد آهنی

راهنمای بازی Marvel’s Avengers

مرد آهنی یکی از یونیک ترین شخصیت‌های بازی Marvel’s Avengers است. برخلاف دیگران قهرمانان داخل بازی که دارای نواری در بالای صفحه هستند که قدرت حمله و دفاع آن‌ها را افزایش می‌‌دهد، نوار مرد آهنی همان انرژی لباس او است که می‌توانید با استفاده از این انرژی بین سلاح‌های مختلف جا به جا شده و با استفاده از انواع سلاح‌های گوناگون، دشمنان خود را از بین ببرید.

بازی با شخصیت مرد آهنی بسیار پیچیده است و باید برای آن که بتوانید به بهترین شکل به دشمنان خود حمله کنید، سلاح درستی را انتخاب کرده و برای این که بتوانید انرژی لباس خود را بازیابی کنید، باید به دشمن از نزدیک حمله کنید. وجود چنین ویژگی‌هایی باعث شده تا مرد آهنی تبدیل به یکی از بهترین و جذاب ترین شخصیت‌های داخل بازی شود.

مرد آهنی ممکن است در میدان جنگ به راحتی آسیب دیده و کشته شود، به همین خاطر شما نیاز دارید تا به آسمان رفته و از میدان جنگ کمی فاصله بگیرید تا بتوانید آسیب‌‌های مختلفی را به نیروهای دشمن از راه دور وارد کنید. در واقع شخصیت مرد آهنی در بازی Marvel’s Avengers کلاسی همچون جادوگر در بازی‌های دیگر را دارد که لازم است تا از میدان جنگ فاصله گرفته از قدرت‌های مختلف شان برای پیروزی تیم استفاده کنند. تونی استارک می‌تواند پنل‌های کامپیوتر را هک کرده و درهای مخفی را برای به دست آوردن صندوق‌‌ها و اهداف مخفی باز کند، همچنین این قدرت را به شما می‌دهد تا دیوارها را از بین ببرید.

بلک ویدو

راهنمای بازی Marvel’s Avengers

بلک ویدو نیز همانند شخصیت مرد آهنی ممکن است قهرمان آسیب پذیری باشد اما با وجود این که ناتاشا نمی‌تواند پرواز کند، توانایی او در حملات از راه دور و نزدیک بسیار قوی است. شخصیت بلک ویدو به گونه ای طراحی شده است که بتواند عملکرد سریع و پرقدرتی داشته و ضربات برق آسایی به دشمن وارد کند و با دریافت کمترین آسیب به سرعت از میدان جنگ فاصله بگیرد. شما با بلک ویدو می‌توانید به نقاط مختلف محل جنگ رفته، به دشمنان آسیب وارد کنید و سریعاً از آن محل فاصله بگیرید.

قابلیت بلک ویدو به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید حواس دشمنان را پرت کرده و با استفاده از دارت بلک ویدو به آن‌ها شوک وارد کنید. همچنین بلک ویدو این قابلیت را دارد تا از قدرت‌های مخفی کاری خود استفاده کرده و برای چند ثانیه  به دشمنان حمله کرده و آن‌ها را از بین ببرد، بدون آن که کسی متوجه او شود. ناتاشا سلاح‌های مختلفی دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا شیوه‌های مختلف مبارزه را انجام دهید. متاسفانه ناتاشا نیز همانند تونی به سرعت می‌تواند در بازی بمیرد و اگر با او به درستی باز نکنید ممکن است آسیب‌های سختی را دریافت کنید. لازمه بازی عالی با ناتاشا سرعت بالا است.

بلک ویدو می‌تواند پنل‌های کامپیوتری را هک کرده و درهایی را باز کند که شما را به صندوق‌ها و اهداف مخفی می‌رساند. برای افرادی که به دنبال مخفی کاری و حملات سریع هستند، بلک ویدو گزینه عالی محسوب می‌شود.

ثور

راهنمای بازی Marvel’s Avengers

ثور، به عنوان پسر اودین می‌تواند با تلفیق مبارزات نزدیک و قدرت رعد و برق، حجم بسیار زیادی از دشمنان را از بین ببرد. تمرکز و توانایی مبارزه ثور در حملات نزدیک است اما او می‌تواند با استفاده از تبر خود آسیب‌های مختلفی را به دشمنان از راه دور وارد کند. قدرت ذاتی ثور به شما کمک می‌کند تا در اطراف خود رعد و برق به وجود آورده و به دشمنان حمله کنید.

توانایی او در بخش پشتیبانی نیز این امکان را می‌دهد تا با ثور در اطراف یاران خود سپر رعد و برقی به وجود بیاورید و آن‌ها را برای مدت کوتاهی از آسیب محافظت کنید. قدرت نهایی ثور نیاز به شما اجازه می‌دهد تا برای مدت کوتاهی به صورت کامل از میدان جنگ فاصله بگیرید و استراحتی برای یک حمله عالی داشته باشید.

ثور یک مبارز خاص در بین قهرمانان بازی Marvel’s Avengers است. او نه همانند مرد آهنی و یا بلک ویدو می‌تواند آسیب‌های عجیبی به دشمنان وارد کند و نه مثل کاپیتان آمریکا یا هالک نمی‌تواند مثل تانک به دل دشمنان بزند. در واقع کلاس جنگی ثور بین جنگجو و جادوگر است و اگر به دنبال یک شخصیت می‌گردید که به صورت ترکیبی بتواند توانایی‌های نسبی هر دو این کلاس‌ها را در خود داشته باشد، پسر اودین گزینه بسیار خوبی به شمار می‌رود. ثور این توانایی را دارد تا دیوارها را شکسته و صندوق‌ها و اهداف مخفی را آشکار کند.

کاپیتان آمریکا

راهنمای بازی Marvel’s Avengers

کاپیتان امریکا به عنوان دفاعی ترین قهرمان بازی Marvel’s Avengers شناخته می‌شود و می‌تواند ترکیب‌های مختلفی را بزند. قدرت ذاتی کاپیتان آمریکا این است که به شما اجازه می‌دهد تا در برابر حملات از راه دور مقاومت کرده و آن‌ها را بلاک کنید. شخصیت‌های بسیار زیادی در بازی امکان بلاک کردن حملات را دارند اما باید گفت کاپیتان آمریکا در این زمینه از دیگران قدرتمندتر است.

در واقع سبک بازی کاپیتان آمریکا همانند سبک بازی شوالیه است که به شما این امکان را می‌دهد تا در برابر حملات از یاران خود دفاع کنید. کاپیتان آمریکا همچنین دارای یک سپر قدرتمند است که به شما امکان پرتاب کردن آن را می‌‌دهد و شما می‌توانید با تقویت آن در درخت مهارت، حملات فوق العاده ای را با سپر او انجام دهید. اگر شما بازیکنی هستید که دوست دارید تا از دیگران محافظت کنید، بهترین گزینه برای شما کاپیتان آمریکا است.

نقطه ضعف کاپیتان آمریکا این است که نمی‌تواند دیوارها را بشکند و یا درها را هک کند. او به تنهایی نمی‌‌تواند صندوق مخفی و یا اهداف مختلف را به دست بیاورد، بنابراین برای دستیابی به این موارد لازم است تا با بازیکنان دیگر همکاری کنید.

حرف آخر

در راهنمای Marvel’s Avengers نگاهی به ابر قهرمانان بازی انداخته و توضیحات گوناگون را در رابطه با هر یک از این شخصیت‌ها به شما ارائه دادیم. خبر بسیار خوب این است که بازی Marvel’s Avengers به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید شخصیت‌های مختلفی را امتحان کرده و کاراکتر خود را عوض کنید. شاید در ابتدا پیدا کردن ابر قهرمان مورد علاقه تان کمی سخت و وقت گیر باشد، اما مطمئنا زمانی که شخصیت مناسب با سبک بازی خود را پیدا کردید، می‌توانید تبدیل به یک بازیکن حرفه ای و فوق العاده در Marvel’s Avengers شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton