راهنمای بازی Tell Me Why | محل تمامی Collectible ها [Family Secrets]

عنوان Tell Me Why یک بازی ماجراجویی و داستان-محور به شمار می‌آید که استودیوی دنت‌نود اینترتینمنت (DONTNOD Entertainment) توسعه‌ی آن را در سه قسمت بر عهده دارد. بازی Tell Me Why قصد دارد تا یک داستان مرموز و اسرارآمیز را در مورد یک خواهر و برادر دوقلو به نام‌های تایلر (Tyler) و آلیسون (Alyson) روایت کند که پس از مدت‌ها به خانه‌ی دوران کودکی خود بازگشته‌اند و قصد دارند این خانه را به فروش برسانند.

محیطی که اتفاقات مهم بازی Tell Me Why در آن‌ها جریان خواهد داشت در واقع یک شهر کوچک در منطقه‌ی سردسیر آلاسکا خواهد بود و بازی‌بازان در حین ماجراجویی خود با شخصیت‌های باورپذیر و واقع‌گرایانه، کشمکش‌های ذهنی شخصیت‌های اصلی در مقابل خاطراتی که به یاد می‌آورند و تصمیم‌گیری‌های جذاب و کاملا تاثیرگذار بر روند داستان روبرو خواهند شد.

در این قسمت از بخش راهنمای بازی‌ها قصد داریم به بررسی محل‌های دقیق تمامی آیتم‌های مخفی و Collectible قسمت دوم بازی Tell Me Why بپردازیم. در این قسمت نیز پنج آیتم‌ مخفی و Collectible در نقاط مختلف محیط پنهان شده‌اند که عبارتند از:

  • The Big Frog
  • The Stalwart Moose
  • The Mangy Muskrat
  • The Very Old Beaver
  • The Moon Hag

The Big Frog

آیتم مخفی The Big Frog

هنگامی که شما با شخصیت آلیسون در حال کاوش ساختمان چوبی هستید، در نهایت به یک میز چوبی می‌رسید که در اتاق نشیمن قرار گرفته است. برای این که مجسمه‌ی مخفی The Big Frog را پیدا کنید باید به زیر این میز توجه نمایید.

البته باید توجه داشته باشید که این مجسمه زیر میز قرار ندارد بلکه به صورت وارونه به سطح زیرین آن چسبیده است. حال تنها کافیست این مجسمه را بردارید و به کلکسیون خود اضافه نمایید.

محل دقیق مجسمه‌ی The Big Frog

در نهایت به یاد داشته باشید که تا زمانی که در این ساختمان حضور دارید، آزاد هستید تا مجسمه‌ی The Big Frog را به دست آورید. با این حال اگر از سختمان خارج شوید دیگر مسیر برگشتی برای شما وجود نخواهد داشت.

The Stalwart Moose

آیتم مخفی The Stalwart Moose

این مجسمه‌ی مخفی را می‌توانید در دفتر اددی (Eddy) پیدا کنید. هنگامی که وارد محل مذکور شدید، می‌توانید کشوری میز کار او را باز کنید و این آیتم مخفی را بردارید. به یاد داشته باشید که قبل خروج از این محل باید مجسمه‌ی The Stalwart Moose را برداشته باشید؛ چرا که در غیر این صورت راه برگشتی ندارید.

محل دقیق مجسمه‌ی The Stalwart Moose

The Mangy Muskrat

آیتم مخفی The Mangy Muskrat

هنگام جستجوی انبار موجود در فروشگاه شهر، با اندکی دقت خواهید توانست این مجسمه را پیدا نمایید. این آیتم مخفی برروی یک کمد جایی بین یخچال و قاب عکس کشیش مذهبی قرار گرفته است. فراموش نکنید که قبل از ترک محل این آیتم ارزشمند را به فهرست خود اضافه کنید.

محل دقیق مجسمه‌ی The Mangy Muskrat

The Very Old Beaver

آیتم‌ مخفی The Very Old Beaver

شما می‌توانید در قبرستان شهر، نزدیک قبر مادر خود مقبره‌ی والدین اددی را پیدا کنید. برای پیدا کردن این مقبره کار سختی نخواهید داشت؛ چرا که اطراف آن با یادبود و گل تزیین شده است.

محل دقیق مجسمه‌ی The Very Old Beaver

اگر به سمت این مقبره حرکت کرده و به پشت آن نگاهی بیندازید، یک جعبه را پیدا می‌کنید. آن را از محلش بیرون بیاورید و باز کنید تا مجسمه‌ی مخفی The Very Old Beaver را کشف کنید. به یاد داشته باشید که پس از صحبت با تسا (Tessa) دیگر نمی‌توانید به گورستان برگردید.

The Moon Hag

آیتم مخفی The Moon Hag

پس از خاموش شدن آتش‌سوزی داخل گاراژ می‌توانید به داخل آن بروید و به کاوش بپردازید. در اتاق کناری گاراژ یک کمد قرار دارد که باز است. در آن اشیاء سوخته‌ی بسیاری را می‌توانید پیدا کنید و تنها آیتم سالم درون آن مجسمه‌ی The Moon Hag به شمار می‌آید. قبل از خروج از گاراژ آن را بردارید.

محل دقیق مجسمه‌ی The Moon Hag

در این‌جا راهنمای مربوط به آیتم‌های مخفی و Collectible قسمت دوم بازی Tell Me Why به پایان رسید. با ما همراه باشید تا با استفاده از راهنمای جمع‌آوری آیتم‌های مخفی قسمت‌ پایانی به شما آموزش دهیم تا هیچ یک از این موارد مخفی را در بازی از دست ندهید. شما می‌توانید راهنمای قسمت نخست بازی Tell Me Why را از این نشانی مشاهده نمایید. با ما همراه باشید.

فهرست راهنمای بازی Tell Me Why

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton