راهنمای Uncharted 4 | محل تمامی Collectibleها [The Malaysia Job]

با قسمت دوم راهنمای Uncharted 4 در خدمت شما هستیم.  بازی‌های استودیوی ناتی‌داگ و مخصوصاً عناوین Uncharted، به وجود آیتم‌های مخفی پرتعداد خود معروف هستند. در نتیجه اگر قصد کسب تروفی پلاتینیوم این بازی را دارید، مجبور به جمع‌آوری تمامی آیتم‌ها خواهید بود که قطعاً امری چالش‌برانگیز اما لذت‌بخش خواهد بود. به‌هرترتیب، در راهنمای بازی آنچارتد ۴ قصد داریم به بررسی محل‌های دقیق تمامی آیتم‌های مخفی و Collectibleهای این عنوان بپردازیم، پس با بازی رایانه همراه باشید.

در Uncharted 4: A Thief’s End، چهار دسته آیتم وجود دارد که شامل: صد و نه Treasures، بیست و پنج Journal Entries‌، بیست و سه Journal Notes و سی و شش Optional Conversations می‌شوند. لازم به ذکر است که Optional Conversations در زمان و مکانی خاص توسط پدید آمدن حباب‌های گفتمان در بالای سر شخصیت‌های عنوان نمایان شده و Treasures، دست‌نوشته‌ها و یادداشت‌ها همانند تمامی عناوین مجموعه به‌صورت آیتم‌های چشمک‌زن در محیط‌های مختلف بازی گنجانده شده‌اند که همگی این موارد در راهنمای بازی آنچارتد ۴ کاملا ذکر شده‌اند.

فصل ۳ “THE MALAYSIA JOB”

این فصل از بازی، ۴ Treasures و ۲ Optional Conversations را در خود گنجانده است.

ANTIQUE PADLOCK

در آغاز فصل سوم بازی، مستقیم رو به جلو شنا کنید تا به یک تنه‌ی درخت که برروی دو صخره قرار دارد برسید. آیتم مورد نظر ما درست زیر تنه‌ی درخت قرار دارد.

CHIRIQUI SHARK TRINKET

همچنان که به سمت جلو حرکت می‌کنید، به تنه‌ی درختی که به شکل مورب در زیر آب قرار دارد خواهید رسید. همانند تصویر زیر به سمت پایین و چپ شنا کنید و در محل مشخص شده آیتم مذکور را بیابید.

ANTIQUE POCKETWATCH

پس از رسیدن به کانتینر، به سمت راست بچرخید و به سمت دیواره‌ی سنگی و از لابه‌لای گیاهان شنا کنید. در مکان مشخص شده در تصویر زیر می‌توانید آیتم مذکور را بیابید.

(۱) Optional Conversations

پس از بازگشت به عرشه‌ی کشتی و پایین آمدن از روی کانتینر، به سمت راست خود چرخیده و با کارگری که در گوشه‌ی کانتینر قرار داد صحبت کنید.

ANTIQUE ARCADE TOKEN

روبروی کانتینر، پله‌هایی کوتاه وجود دارد که شما را به سطحی برجسته هدایت می‌کند. در قفسه‌های سمت راست این سطح می‌توانید آیتم فوق را بیابید.

(Optional Conversations (2

به محض اینکه آیتم پیشین را از قفسه برداشتید، به سمت چپ خود بچرخید تا دومین مکالمه‌ی اختیاری این فصل را نیز انجام دهید.

این آیتم‌ها، تمامی مواردی هستند که می‌توانید در فصل سوم این عنوان بیابید. همچنین، با علم به این که فصل‌های چهارم و پنجم عنوان هیچ آیتمی را در خود جای نداده‌اند، بنابراین در بخش بعدی راهنمای Uncharted 4 به سراغ آیتم‌های فصل ششم خواهیم رفت.

فهرست راهنمای بازی Uncharted 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton