راهنمای بازی Uncharted 4 | محل تمامی Collectibleها [ONCE A THIEF]

با قسمت سوم راهنمای بازی Uncharted 4 در خدمت شما هستیم. در این قسمت از راهنمای بازی Uncharted 4: A Thief’s End، به سراغ آیتم‌ها و Collectibleهای فصل ششم بازی یعنی …ONCE A THIEF خواهیم رفت. با بازی رایانه همراه باشید.

راهنمای بازی Uncharted 4

فصل ۶ “…ONCE A THIEF

این فصل از بازی۹ Treasures و ۳ Optional Conversations را در خود گنجانده است.

MUGHAL WATER CONTAINER

در ابتدای شروع این فصل، سم را در حین انجام مکالماتش دنبال کنید. اما مسیر خود را مستقیم و به سوی لبه‌ی پرتگاه ادامه دهید که در انتهای مسیر و سمت چپ قرار دارد. آیتم مورد نظر را می‌توانید از این قسمت بیابید.

NEPHRITE BRASS CUP

پس از کمی راه‌رفتن به یک باغ لیمو خواهید رسید. مستقیم به سمت جلو بروید تا به یک خانه‌ی برنزی رنگ برسید. آیتم فوق جلوی پنجره‌ی این خانه و در مکان زیر قرار دارد.

(Optional Conversations (1

بلافاصله پس از برداشتن آیتم پیشین، به سمت چپ چرخیده و سم را دنبال کنید. اندکی پایین‌تر از مکان فعلی خود در این تپه سم جمله‌ای را بر زبان خواهد آورد که پس از آن حباب گفت‌وگوی اختیاری روی سرش نیز ظاهر خواهد شد.

(Optional Conversations (2

پس از گذر از باغ لیمو، وارد یک ساختمان شده و بلافاصله از آن خارج خواهید شد. سم پس از کمی پیاده‌روی در امتداد لبه‌ی صخره زانو می‌زند و می‌پرسد “آیا تابحال عکسی گرفته‌ای؟” و سپس نشانه‌ی گفت‌وگوی اختیاری برروی سر او ظاهر خواهد شد.

VIKING CLOAK CLASP

پس از گذشت مدتی نبستاً طولانی، وارد ساختمان حراجی شده و پس از انتهای نمایش کات‌سین، به عقب برگردید و در سمت چپ کاناپه و در قسمت کتاب‌خانه آیتم فوق را بیابید.

MOTHER OF PEARL HORN

به داخل ساختمان برگردید و به جلو حرکت کنید. اولین درب ورودی به سمت بالکن را بیابیید و وارد آن شوید. سپس به سمت راست چرخیده و از سمت چپ ستون آیتم فوق را بیابید.

(Optional Conversations (3

پس از گرفتن آیتم فوق، در امتداد بالکن و نرده‌ها حرکت کرده و به سم برسید. حال می‌توانید با اون گفت‌وگوی اختیاری آخر این فصل را نیز انجام دهید.

PERSIAN BRONZE BOWL

زمانی که کارت ورود به داخل آشپرخانه‌ی ساختمان را به‌دست آوردید، به داخل این بخش از ساختمان وارد خواهید شد. به سمت چپ بچرخید و در امتداد لوله‌ها حرکت کنید و در مکان زیر آیتم مدنظر خود را بیابید.

BRASS BARBER’S BOWL

همانطور که در حال دنبال کردن سم هستید، از اتاقی با افراد مسلح عبور می‌کنید و باید از پله‌ها نیز بالا بروید. در این هنگام به سمت پایین پله‌ها رفته و انتهای آن‌ها به سمت راست خود بچرخید تا آیتم مذکور که روی بشکه‌های زیر پله است را بیابید.

SYRIAN VASE

پس از حل پازل داخل انبار و رد شدن از کانال‌ها، به حیاط خواهید رسید که سم در سمت راست شما به یک تونل برخورد کرده است. از نرده‌های سمت چپ خود بپرید و گوشه‌ترین ساختمان را دنبال کنید. از نردبان و سپس از لوله‌های آن ساختمان بالا رفته و در امتداد طاقچه‌های پنجره به سمت راست و به گوشه‌ی ساختمان برسید. روی سقف آن بیفتید تا آیتم فوق را بدست آورید.

PERSIAN CANDLESTICK

وقتی به سوی سم برگشتید، به او کمک خواهید کرد تا به نردبان برسد. در بالای نردبان، اولین ورودی سمت چپ خود را دنبال کرده و از یک پل کوچک عبور کنید. از نمای آجری به شکل ضربدری که روی آن قرار دارید، بالا بروید. کمی به سمت راست نگاه کنید تا بالکن را ببینید، سپس به پایین آن رفته و آیتم مذکور را بیابید.

MUGHAL DAGGER

هنگامی که به اتاق کنترل برق نزدیک می‌شوید، باید با استفاده از چند میله به یک بالکن و پله برسید. پس از پخش کات‌سین، زیر آن بالکن و نزدیک به ستون‌های سنگی را هدف قرار داده و در محل مشخص شده در تصویر زیر، به آیتم مدنظر خود دست پیدا کنید.

این آیتم‌ها، تمامی مواردی هستند که می‌توانید در فصل ششم بازی Uncharted 4: A Thief’s End بیابید. همچنین، با علم به این که فصل هفتم این بازی هیچ آیتمی را در خود جای نداده ‌است، بنابراین در بخش بعدی راهنما به سراغ آیتم‌های فصل هشتم خواهیم رفت.

فهرست راهنمای بازی Uncharted 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton