راهنمای Tell Me Why | محل تمامی Collectible ها [Inheritance]

رویداد Xbox 2020

عنوان Tell Me Why یک بازی ماجراجویی و داستان-محور به شمار می‌آید که استودیوی دنت‌نود اینترتینمنت (DONTNOD Entertainment) توسعه‌ی آن را در سه قسمت بر عهده دارد. بازی Tell Me Why قصد دارد تا یک داستان مرموز و اسرارآمیز را در مورد یک خواهر و برادر دوقلو به نام‌های تایلر (Tyler) و آلیسون (Alyson) روایت کند که پس از مدت‌ها به خانه‌ی دوران کودکی خود بازگشته‌اند و قصد دارند این خانه را به فروش برسانند. پس با راهنمای Tell Me Why همراه باشید.

محیطی که اتفاقات مهم بازی Tell Me Why در آن‌ها جریان خواهد داشت در واقع یک شهر کوچک در منطقه‌ی سردسیر آلاسکا خواهد بود و بازی‌بازان در حین ماجراجویی خود با شخصیت‌های باورپذیر و واقع‌گرایانه، کشمکش‌های ذهنی شخصیت‌های اصلی در مقابل خاطراتی که به یاد می‌آورند و تصمیم‌گیری‌های جذاب و کاملا تاثیرگذار بر روند داستان روبرو خواهند شد.

در این قسمت از راهنمای Tell Me Why قصد داریم به بررسی محل‌های دقیق تمامی آیتم‌های مخفی و Collectible قسمت سوم بپردازیم. در این قسمت نیز سه آیتم‌ مخفی و Collectible در نقاط مختلف محیط پنهان شده‌اند که عبارتند از:

  • The Secret Keeper
  • The Old Bear
  • The Gold Lady

The Secret Keeper

The Secret Keeper

آیتم مخفی The Secret Keeper

شما در اتاق Eddy یک جعبه‌ی آبی رنگ را برروی میز تحریر او پیدا خواهید کرد. این جعبه قفل است و شما برای باز کردن آن نیاز به یک سکه دارید.

The Secret Keeper

زمانی که سکه را با کاوش در محیط پیدا کنید و این جعبه‌ی آبی رنگ را بگشایید، می‌توانید مجسمه‌ی The Secret Keeper را به عنوان اولین آیتم Collectible مرحله‌ی سوم بازی Tell Me Why به فهرست آیتم‌های جمع‌آوری شده‌ی خود بیفزایید.

The Secret Keeper 2

محل دقیق آیتم The Secret Keeper

باید در نظر داشته باشید که تا زمانی که در خانه‌ی Eddy حضور دارید، می‌توانید این آیتم را به دست آورید. پس از خروج از خانه‌ی مذکور دیگر نمی‌توانید به درون آن بازگردید.

The Old Bear

The Old Bear

آیتم مخفی The Old Bear

دومین آیتم Collectible مرحله‌ی سوم بازی Tell Me Why را می‌توانید در دفتر کار Sam پیدا کنید.

The Old Bear

تنها نیاز است به میز کار او مراجعه کرده و کشور آن را باز نمایید. سپس در میان وسایلی که در آن وجود دارد می‌توانید مجسمه‌ی The Old Bear را پیدا کنید و آن را بردارد.

The Old Bear 2

محل دقیق آیتم The Old Bear

به مانند مراحل قبلی به یاد داشته باشید که در صورت خروج از کارگاه Sam دیگر نمی‌توانید به آن‌جا بازگردید.

The Gold Lady

The Gold Lady

آیتم مخفی The Gold Lady

برای پیدا کردن آخرین آیتم Collectible در راهنمای بازی Tell Me Why، باید ابتدا یک معما را حل کنید. برای حل این معما می‌توانید از کدی که در جریان داستان بازی به شما داده شده است، استفاده نمایید.

The Gold Lady

پس از حل کردن این معما می‌توانید مجسمه‌ی The Gold Lady را از درون یک گاوصندوق دیواری بردارید و به فهرست خود اضافه نمایید.

The Gold Lady 2

محل دقیق آیتم The Gold Lady

توجه کنید که در صورت حل نکردن این معما نمی‌توانید به آیتم Collectible مورد نظر دسترسی داشته باشید.

در این‌جا راهنمای Tell Me Why به پایان رسید. پس از به پایان رساندن این بخش شما ۱۰۰ درصد آیتم‌های Collectible هر سه قسمت بازی Tell Me Why را در اختیار دارید. شما می‌توانید قسمت‌های اول و دوم راهنمای Tell Me Why را در سایت بازی‌رایانه مشاهده نمایید. با ما همراه باشید.

فهرست راهنمای بازی Tell Me Why

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton