راهنمای The Last of Us Part 2 | محل Collectible ها [Packing Up]

در این راهنمای بازی به بررسی محل تمامی Collectible های عنوان راهنمای The Last of Us Part 2 می‌پردازیم که در واقع یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی به شمار می‌آید و استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) توسعه‌ی آن را بر عهده داشته است. داستان این بازی در یک دنیای آخرالزمانی و آلوده به ویروسی مرگبار روایت می‌شود که در آن انسان‌های باقی‌مانده پایگاه‌های مختلفی برای زنده ماندن بنا کرده‌اند و به زندگی می‌پردازند.

جدیدترین اثر استودیوی ناتی‌داگ علاوه بر داستانی عمیق و بسیار پرداخت شده، دارای گیم‌پلی نیمه جهان‌باز مبتنی بر مبارزه با سلاح‌های سرد و گرم، کاوش در محیط‌های متنوع، دشمنان گوناگون به مانند انسان‌های فرقه‌گرا و موجودات آلوده شده خواهد بود و می‌توان آن را در سبک وحشت-بقا در نظر گرفت. با توجه به گستردگی مراحل و ماهیت نیمه جهان‌باز این اثر، آیتم‌های مخفی زیادی را می‌توان به صورت گسترده در نقاط مختلف آن پیدا کرد؛ از همین رو در راهنمای بازی The Last of Us 2 قصد داریم به محل تمامی این آیتم‌های مخفی و Collectible که ممکن است آن‌ها را از دست بدهید بپردازیم.

همانطور که در قسمت قبلی این محموعه راهنما ذکر شد، مرحله‌ی پنجم و ششم بازی The Last of Us 2 آیتم Collectible ندارند. مرحله‌ی هفتم به نام Packing Up که در پایگاه جکسون دنبال خواهد شد، سه آیتم Collectible دارد که شامل دو Journal Entry و یک Artifact می‌شوند. البته نیازی به کاوش در محیط ندارید؛ چرا که هر سه آیتم Collectible را می‌توانید در خانه‌ی Joel پیدا نمایید.

Journal Entry : Owl Mug

وقتی از درب ورودی خانه‌ی Joel وارد شدید، می‌توانید در گوشه‌ی سمت چپ آن آشپزخانه را پیدا کنید. بعد از وارد شدن به آشپزخانه سطح روی کابینت‌ها را نگاه کنید تا آیتم Journal Entry Owl Mug را ببینید و آن را بردارید.

Journal Entry 1: Owl Mug

محل دقیق Owl Mug

Journal Entry : Joel’s Guitar

پس از پیدا کردن اولین Journal Entry در آشپزخانه، از پله‌ها به طبقه‌ی بالا بروید تا به اتاق سرگرمی Joel برسید. زیر پنجره‌ی نورگیر آفتاب می‌توانید گیتار او را پیدا کنید و آیتم Collectible بعدی تحت عنوان Journal Entry Joel’s Guitar را به فهرست خود بیفزایید.

Journal Entry 2: Joel’s Guitar

محل دقیق آیتم Joel’s Guitar

Artifact : Joel’s Watch

این آیتم Artifact از دست دادنی نیست و در هر صورت آن را بر می‌دارید. شما می‌توانید آن را درون یک جعبه‌ی قرمز برروی تخت Joel پیدا کنید.

Artifact 1: Joel’s Watch

محل دقیق آیتم Joel’s Watch

در این‌جا راهنمای The Last of Us Part  برای پیدا کردن تمامی آیتم‌های Collectible مرحله‌ی Packing Up بازی به پایان رسید. برای مشاهده‌ی سایر بخش‌های راهنمای The Last of Us Part 2 و جمع‌آوری آیتم‌های Collectible سایر مراحل این بازی با ما همراه باشید.

فهرست راهنمای بازی راهنمای The Last of Us Part 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton