راهنمای بازی Sekiro: Shadows Die Twice | راهنمای شکست باس‌ها [بخش دوم]

با ادامه معرفی و راهنمای باس‎فایت‎های بازی Sekiro: Shadows Die Twice در خدمت شما هستیم. با بازی رایانه و قسمتی دیگر از راهنمای Sekiro: Shadows Die Twice همراه باشید.

در قسمت قبلی، با تعدادی از باس‎های بازی آشنا شدیم و سعی کردیم نحوه کشتن آن‎ها را نیز در حد امکان به ساده‎ترین روش ممکن بازگو کنیم. زیاد نمی‎خواهم مقدمه چینی کنم؛ اما باید این را بدانید که باس‎هایی که در این قسمت از راهنمای بازی Sekiro: Shadows Die Twice به خدمتشان می‎رسیم، همانند بقیه باس‎ها نیاز به تمرکز بالایی در حین بازی دارند؛ اما اهمیت این موضوع در این مطلب دو چندان می‎شود. در بازی‎هایی با این سبک (سولزلایک) زمان‎بندی مناسب شاکله اصلی مبارزات را تشکیل می‎دهد. Sekiro: Shadows Die Twice هم از این قائده مستثنا نیست؛ گیم‎پلی سریع بازی و مکانیزم‎های جدیدش مهر تاییدی است بر این حرف. آماده شوید تا باس‎ها را سلاخی کنیم.

توجه : راهنمای بازی Sekiro: Shadows Die Twice شامل اسپویل است.

Genichiro Ashina

به علت اصطکاک نبرد، این حریف یکی از سخت‌ترین باس فایت‌های آخر‌ بازی است. شکست دادن او زمان زیادی نمی‌برد، اما سه حالت مختلف باعث می‌شود، هنگامی که شما را شکست می‌دهد، باختی اذیت‌کننده را تجربه کنید. همانند Lady Butterfly، از بازی تهاجمی متنفر است. چند نکته برای شکست دادن Genichiro Ashina:

 •  هر زمان که توانستید از تبر خود استفاده کنید و به دنبال آن، از یک ضربه عادی استفاده کنید تا یک کمبو بسازید. Posture او نمی‌تواند مقدار زیادی از این حملات را تحمل کند.
 •  در دو فرم اول، هرگاه شروع به heal کردن کنید، به سمت شما تیری پرتاب می‌کند. خوشبختانه زمانی که طول می‌کشد تا تیر خود را پرتاب کند، از زمانی که طول می‌کشد تا شما potion خود را بنوشید بیشتر طول می‌کشد. پس به محض تمام شدن نوشیدن، به طرفی جا خالی دهید.
 •  در فرم اول، اکثر حملات غیرقابل دفاع او پرتاب‌کردن است. از این فرصت استفاده کنید که به سمت راست یا چپ جاخالی دهید و از پشت به او ضربه بزنید. همچنین می‌توانید از روی آن‌ها پریده، از روی خود او نیز بپرید و صدمه زیادی به او بزنید.
 • فرم سوم او ترسناک به نظر می‌رسد اما به علت نداشتن زره، posture ضعیفی دارد. از این موضوع به نفع خود استفاده کنید و اجازه نفس کشیدن به او ندهید. مطمئن شوید که هنگام پرتاب رعد و برق در هوا هستید. به محض فرود آمدن، بر سر باس خراب شده و با نهایت دقت و ظرافت، آن را از پای در بیاورید. Sekiro: Shadows Die Twice - How to Kill Corrupted Monk - Guide - Push Square

Corrupted Monk

کمبو هشت‎گانه‌ای که مبارزه با آن شروع می‌شود ممکن است شما را بترساند، اما روش‌های زیادی برای خراب کردن آن وجود دارد. از آنجایی که یک روح است، نقاط ضعف معمول روح‌ها را دارد؛ اگر بتوانید از مقداری Divine Confetti استفاده کنید، میزان Damage شما را در برابر او را افزایش می‌دهد. با این حال، اگر صادق باشیم، اگر حرکات او را یاد بگیرید، می‌توانید بدون استفاده از هیچ‌کدام از این موارد او را شکست دهید.

 •  فارغ از حملات غیرقابل دفاعش، دو نوع مهم حمله دارد. حملات افقی که با هم کمبو تشکیل می‌دهند و ضربات بزرگ از بالای سر. حملات افقی را منحرف کنید، منتظر حملات بزرگ بمانید، جاخالی دهید و دو یا سه بار به او ضربه بزنید.
 •  زمانی که کمبو‌هایش به پایان می‎رسند، بی‌دفاع است. پس هنگامی که کمبو تمام شد، به سرعت به سمت او حرکت کنید و یک یا دو ضربه را فرود بیاورید و دوباره عقب نشینی کنید. اگر با وجود گارد ضربه زدن برایتان سخت است، از آیتم whirlwind strike استفاده کنید.
 •  اگر بتوانید به پشت او بروید، فرصتی برای ضربات راحت دارید. پس حواستان به همچین فرصت‌هایی باشد.

Folding Screen Monkeys Art from Sekiro: Shadows Die Twice #art #artwork #gaming #videogames #gamer #gameart #conceptart #illustratio… | Monkey art, Art gallery, Art

Folding Screen Monkeys

این نبرد یا استراحتی است از کشتار بی‌وقفه یا نبردی اذیت کننده. به هرحال، روش مقابله با این میمون‌های مزاحم به شرح زیر است:

 •  میمون نارنجی: از آنجایی که این میمونی است که به بقیه اخطار حضور شما را می‌دهد، اعصاب خردکننده‌ترین میمون است. نکته خاصی برای این نبرد وجود ندارد، اما از ‌آن جایی که این میمون از بقیه رفقایش شما را سخت‌تر تشخیص می‌دهد، مخفیانه قدم‌هایش را از روی چندین سقف دنبال کنید و مخفیانه او را بکشید.
 •  میمون بنفش: به سمت چپ سالن نگاه کنید، یک در با یک یادداشت روی آن می‌بینید. در را باز کنید و اجازه دهید باد داخل شود. اگر مدتی اطراف این ناحیه بچرخید، میمون بنفش بالاخره وارد اتاق خواهد شد. باد باعث می‌شود نتواند شما را ببیند. سپس مخفیانه او را بکشید.
 •  میمون سبز: از آیتم Illusive Hall Bell استفاده کنید. با قلاب به سقف بروید و به آرامی از اطراف محدوده حرکت کنید و از درختی که میمون‌ها در آن ظاهر می‌شوند دوری کنید. خودتان را به عقب سالن رسانده و زنگ را به صدا درآورید. به سرعت با قلاب خود را به درخت رسانده و با قتلی مخفیانه، کار را تمام کنید. او نمی‌تواند صدای شما را بشنود.
 •  میمون نامرئی: از firecracker‌ها استفاده کنید و منتظر آیکون deathblow باشید که پشت سر یا نزدیک شما ظاهر شود، سپس به او خنجر بزنید.

Guardian Ape | Sekiro Shadows Die Twice Wiki

Guardian Ape

شکست دادن این باس، در ابتدا سخت به نظر می‌رسد اما هنگامی که طرح‌ها و الگوهای حمله او را یاد بگیرید، به چغری و بد بدنی که در ابتدا به نظر می‌رسد، نیست. روش مبارزه در فاز اول:

 •  می‌توانید از روی اکثر حملات ترسناکش بپرید و یا آن‌ها را دفع کنید. در حالت ایده‌آل می‌خواهید که پشت سر او قرار گیرید و بعد از حملات او، ضربات خود را فرود بیاورید. همچنین این موضوع هنگامی که همراه با پرتاب مدفوعش فرود می‌آید، به راحتی قابل دفاع یا جاخالی است؛ و هنگامی که ضربه زدن را تمام می‌کند بهترین زمان است.
 •  ضربات پشت‌ سر‌هم باعث می‌شود Guardian Ape بخود بپیچد، پس ضربه زدن را شروع کنید. از firecracker استفاده کنید تا کار راحت شود. بار اول که از firecracker استفاده کنید، به زمین می‌افتد و می‌توانید چندین ضربه را به راحتی حواله‎اش کنید. دفعه بعد، سعی می‌کند روی شما بیفتد پس سریع به سمت او حمله نکنید. هنگامی که به عقب رفت، می‌توانید با کاتانای خود ضربه نهایی را وارد کنید. از این راه برای چند حمله دیگر استفاده کنید.
 •  بزرگترین خطر در فاز دوم Guardian Ape نعره‎هایی که باعث terror می‌شوند، است. این حمله در محیط بزرگ مبارزه با باس تاثیر می‌گذارد و با پر کردن میزان terror باعث مرگ شما می‌شود. هرگاه یک kanji ظاهر می‌شود، با نهایت سرعت فرار کنید. اگر گرفتار شدید، مطمئن شوید که از pacifying agent استفاده می‌کنید تا اگر دوباره از این حمله استفاده کرد، terror شما پایین آمده باشد.
 •  اکثر حرکات با شمشیرش قابل دفع کردن است، اما ساده‌ترین روش هنگامی است که جهشی رو به جلو به همراه ضربه زدن با شمشیر انجام می‌دهد. مستقیم از روی آن بپرید، نزدیک شوید و ضربه بزنید.

در قسمت بعدی کارمان با باس‎های Sekiro: Shadows Die Twice تمام می‎شود…

فهرست راهنمای بازی Sekiro Shadows Die Twice

۱ دیدگاه

 1. احنستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton