راهنمای Uncharted 4 | محل Collectibleها [The Grave Of Henry Avery]

با قسمت چهارم راهنمای Uncharted 4 در خدمت شما هستیم. در این قسمت از راهنمای بازی Uncharted 4: A Thief’s End، به سراغ آیتم‌ها و Collectibleهای فصل هشتم بازی یعنی “THE GRAVE OF HENRY AVERY” خواهیم رفت. با بازی رایانه همراه باشید.

فصل ۸ “THE GRAVE OF HENRY AVERY

این فصل از بازی، ۱۱ Treasures، دو Optional Conversations، دو Journal Entries‌ و یک Journal Note را در خود گنجانده است.

REDWARE AND SILVER JUG FLASK

درست در لحظه‌ی آغاز این فصل، روبه جلو حرکت کنید تا به تخته سنگی بزرگ در سمت چپ خود برسید. در پشت این تخته سنگ می‌توانید آیتم مورد نظر خود را بیابید.

BRONZE BOAR

درست از جایی که آیتم پیشین را پیدا کردید به سمت دریا نگاه کنید. از سرازیری روبروی خود به سمت پایین برود تا لبه‌ی صخره برسید. حال از امتداد لبه به سمت چپ بروید تا آیتم مدنظر خود را بیابید.

CARVED WOOD KASHKUL

پس از حمله به یک اردوگاه کوچک، به سمت برخی از ویرانه‌ها خواهید رفت. در امتداد لبه‌ی سمت راست ویرانه‌ها به سمت صخره حرکت کنید. یک جعبه‌ی بزرگ خواهید دید که در سمت راست بوته‌ها قرار داد و در آن مکان می‌توانید آیتم مورد نظرتان را بیابید.

CARVED NUT BOTTLE

بعد از گذراندن این مبارزه در این بخش از مرحله، به مخروبه‌ای خواهید رسید که برای گذر از آن به یک جعبه نیاز خواهید داشت. پس از رسیدن به سقف این مخروبه، روبرو و اندکی به سراشیبی سمت راست خود نگاه کنید تا غاری را بیابید. همچنین، دهانه‌ی این غار توسط چوب‌هایی بسته شده است و برای ورود به آن باید از دینامیت استفاده کنید. پس از ورود به غار، آیتم مذکور را خواهید یافت.

TRAVELING INKWELL WITH SEAL

پس از گذشت مدتی نه‌چندان کوتاه، به‌منطقه‌ای که پر از سطوح لغزنده است (تصویر زیر) خواهید رسید. پس از گذراندن سطح لغزنده‌ی دوم، با توجه به تصویر توسط برجک‌های مخروبه به سمت چپ رفته و آیتم مذکور را در بخش زیرین آن بیابید.

CARVED IVORY VANITAS

پس از انجام پلتفرمینگ‌های متعدد، به مقابل یک ساختمان مخروبه خواهید رسید. بدون درنظر گرفتن مسیر تعیین شده توسط ماموریت، به سمت چپ رفته و با انجام پلتفرمینگ، به سقف این ساختمان و محل تعیین شده در تصویر زیر برسید تا آیتم مورد نظر خود را بیابید.

JOURNAL ENTRY 1 

پس از ورود به دروازه‌ای که در راهنمای پیشین به آن اشاره شد، به قبرستانی هدایت خواهید شد که در سمت چپ و پایین آن، دیواره و یک جفت قبر حفاری شده قرار دارد. از محل ذکر شده می‌توانید آیتم فوق را ثبت کنید.

JOURNAL NOTE 1

پس از پیدا کردن قبر مورد نظر و ورود به مقبره، از پله‌ها پایین رفته و به گوشه‌ی سمت راست خود نگاه کنید تا آیتم فوق را بیابید.

OPTIONAL CONVERSATION 1

مسیر خود را در این مقبره ادامه دهید تا به سه مجسمه‌ی مورد نظر برسید. اکنون نیتن به صورت خودکار یادداشتی را ثبت می‌کند و بلافاصله پس از آن می‌توانید اولین گفت و گوی اختیاری در این فصل از بازی را با سم انجام دهید.

SCOTTISH HA’PENNY

در همان لوکیشن، کافی است به سمت چپ بروید و از دری کوچک عبور کنید تا آیتم فوق را بیابید.

OPTIONAL CONVERSATION 2 و JOURNAL ENTRY 2

در پشت دیواری که روی آن سه مجسمه وجود داشت، با یک پازل روبرو خواهید شد. هنگامی که تمامی پرتوهای نور را در مکان دقیق خود قرار دادید، به سم که در حال نگاه کردن به در است نزدیک شوید تا مکالمه‌ی اختیاری و دیگر آیتم مذکور را به‌صورت همزمان ثبت کنید.

SLIPJOINT CLASP KNIFE

پس از این‌که از مقبره خارج شدید، درگیری‌های با سربازان Shoreline خواهید داشت و پس از آن، نیتن و سم باید از یک دروازه‌ی چوبی دیگر گذر کنند. در این هنگام، مکالمه‌ای رادیویی با سالی برقرار خواهد شد و سپس باید به پلتفرمینگ بپردازید. در این هنگام، خود را در محلی خواهید یافت که چندین برآمدگی طبیعی در جوار رودخانه قرار دارد. همچنین، در قسمت بالایی این برآمدگی‌های مجدداً باید درگیری‌هایی را تجربه کنید. در این هنگام به سمت چپ رفته و وارد یک غار شوید. در داخل این غار کوچک به سمت راست خود بروید و در دو راهی پیش رو، مسیر سمت چپ را دنبال کنید. در این محل کوچک می‌توانید آیتم فوق را بیابید.

PEWTER SINGING BIRD BOX

پس از خروج از غار، با سربازان درگیر خواهید شد و سپس در امتداد صخره‌ها به و سمت راست نگاه کنید تا غاری دیگر را بیابید. درون این غار می‌توانید آیتم فوق را بیابید.

TORTOISE SHELL SNUFF BOX

پس از انجام پلتفرمینگ‌های متعدد و البته حوصله‌سربر، به یک صلیب سنگی بزرگ برخورد خواهید کرد (پیش‌تر توسط کمک سم به روی سطح صخره راه پیدا می‌کنید). در این هنگام دوباره از لبه‌ی صخره‌ها پایین رفته و به سمت راست بروید. نردبان شکسته‌ای خواهد یافت که در بالای آن آیتم فوق قابل رویت است.

PERSIAN TAILORING SCISSORS

از طریق یک تونل و با انجام پلتفرمینگ‌های نچندان طولانی، به یک غار بزرگ خواهید رسید و با دنبال کردن الوارها و جست‌وجوی زیرپله‌های چوبی، آیتم فوق را خواهید یافت.

این آیتم‌ها، تمامی مواردی هستند که می‌توانید در فصل هشتم بازی Uncharted 4: A Thief’s End یعنی THE GRAVE OF HENRY AVERY بیابید. همچنین، در بخش بعدی راهنمای Uncharted 4، به سراغ آیتم‌های فصل نهم خواهیم رفت.

فهرست راهنمای Uncharted 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton