راهنمای بازی The Last of Us 2 | محل تمامی Collectible ها [The Overlook]

در این راهنمای بازی به بررسی محل تمامی Collectible های عنوان The Last of Us 2 می‌پردازیم که در واقع یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی به شمار می‌آید و استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) توسعه‌ی آن را بر عهده داشته است. داستان این بازی در یک دنیای آخرالزمانی و آلوده به ویروسی مرگبار روایت می‌شود که در آن انسان‌های باقی‌مانده پایگاه‌های مختلفی برای زنده ماندن بنا کرده‌اند و به زندگی می‌پردازند.

جدیدترین اثر استودیوی ناتی‌داگ علاوه بر داستانی عمیق و بسیار پرداخت شده، دارای گیم‌پلی نیمه جهان‌باز مبتنی بر مبارزه با سلاح‌های سرد و گرم، کاوش در محیط‌های متنوع، دشمنان گوناگون به مانند انسان‌های فرقه‌گرا و موجودات آلوده شده خواهد بود و می‌توان آن را در سبک وحشت-بقا در نظر گرفت. با توجه به گستردگی مراحل و ماهیت نیمه جهان‌باز این اثر، آیتم‌های مخفی زیادی را می‌توان به صورت گسترده در نقاط مختلف آن پیدا کرد؛ از همین رو در راهنمای بازی The Last of Us 2 قصد داریم به محل تمامی این آیتم‌های مخفی و Collectible که ممکن است آن‌ها را از دست بدهید بپردازیم.

مرحله‌ی سوم بازی The Last of Us 2 که تحت عنوان The Overlook شناخته می‌شود، تنها یک آیتم Collectible دارد.

Artifact 1: Seth’s Note

شما در مرحله‌ی The Overlook کنترل شخصیت Abby را بر عهده دارید. در این مرحله‌ی کاملا خطی، شما باید از زیر یک خانه‌ی مخروبه بگذرید و پس از کشتن دشمنی که به دنبال شماست، از زیر خانه خارج ‌شوید. حال پس از دیدن ایستگاه بازرسی و فنس شکسته، به سمت چپ خود برگردید به از طریق پنجره‌ی خانه وارد اتاق مربوطه شوید.

Seth’s Note Artifact

پس از وارد شدن به خانه برروی میز یادداشت‌هایی را پیدا خواهید کرد که با برداشتن آن‌ها تنها Collectible این مرحله را به دست خواهید آورد.

Seth’s Note Artifact

محل دقیق Seth’s Note Artifact

در این‌جا آموزش پیدا کردن تمامی آیتم‌های Collectible مرحله‌ی The Overlook بازی The Last of Us 2 به پایان رسید. برای مشاهده‌ی آموزش جمع‌آوری آیتم‌های Collectible سایر مراحل بازی با ما همراه باشید.

فهرست راهنمای بازی راهنمای The Last of Us Part 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton