راهنمای بازی The Last of Us 2 | محل تمامی Collectible ها [Patrol]

در این راهنمای بازی به بررسی محل تمامی Collectible های عنوان The Last of Us 2 می‌پردازیم که در واقع یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی به شمار می‌آید و استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) توسعه‌ی آن را بر عهده داشته است. داستان این بازی در یک دنیای آخرالزمانی و آلوده به ویروسی مرگبار روایت می‌شود که در آن انسان‌های باقی‌مانده پایگاه‌های مختلفی برای زنده ماندن بنا کرده‌اند و به زندگی می‌پردازند.

جدیدترین اثر استودیوی ناتی‌داگ علاوه بر داستانی عمیق و بسیار پرداخت شده، دارای گیم‌پلی نیمه جهان‌باز مبتنی بر مبارزه با سلاح‌های سرد و گرم، کاوش در محیط‌های متنوع، دشمنان گوناگون به مانند انسان‌های فرقه‌گرا و موجودات آلوده شده خواهد بود و می‌توان آن را در سبک وحشت-بقا در نظر گرفت. با توجه به گستردگی مراحل و ماهیت نیمه جهان‌باز این اثر، آیتم‌های مخفی زیادی را می‌توان به صورت گسترده در نقاط مختلف آن پیدا کرد؛ از همین رو در راهنمای بازی The Last of Us 2 قصد داریم به محل تمامی این آیتم‌های مخفی و Collectible که ممکن است آن‌ها را از دست بدهید بپردازیم.

مرحله‌ی چهارم بازی The Last of Us 2 که تحت عنوان Patrol شناخته می‌شود، آیتم‌های Collectible زیادی را در بر دارد که شامل: شش Artifact، دو Trading Card، دو Journal Entry، یک میز کار و یک گاوصندوق به همراه تعداد زیادی Part و Supplement خواهد بود.

Journal Entry 1: SCENIC OVERLOOK

پس از این که Ellie و Dina از اسب‌های خود پیاده می‌شوند، برروی یک بالکن در قالب یک صحنه‌ی سینمایی کوتاه با هم به گفتگو خواهند پرداخت. پس از این مکالمه در بالکن صبر کنید و به پشت خود نگاهی بیندازید تا آیتم Journal Entry اول این مرحله به نام SCENIC OVERLOOK را پیدا کرده و آن را به فهرست خود اضافه نمایید.

SCENIC OVERLOOK JOURNAL ENTRY

محل دقیق SCENIC OVERLOOK JOURNAL ENTRY

Part x5

بعد از این که Dina شما را وادار به بالا رفتن از طناب می‌کند، به یک اتاق می‌رسید که در سمت راست آن کنار یک Bong می‌توانید پنج Part را پیدا کنید.

Supplement x7 + Part x8

هنگامی که Ellie و Dina برای بار دوم سوار بر اسب خود می‌شوند (پس از ترک ساختمان اول که در بالکن آن به گفتگو پرداختند)، Dina به برخی از خانه‌ها اشاره می‌کند تا به سمت آن‌ها بروید و به کاوش بپردازید. در این لحظه شما باید از اسب خود پیاده شده و درست در مرکز منطقه‌ای که Dina به شما نشان داد، چندین Supplement و Part را پیدا کنید.

Artifact 1: A Note to Santa + Supplement x2

درست در محلی که در حال کاوش هستید، در سمت چپ خیابان خانه‌ای وجود دارد که دارای پایه‌ای از آجر‌های قرمز رنگ است. شما باید به دور این خانه بچرخید و از پله‌های مخروبه‌ی آن بالا بروید و سپس از سوراخی که در بالای دیوار ایجاد شده است، وارد آن شوید.

پس از ورود به این خانه، شما خود را در یک اتاق خواب پیدا می‌کنید. برروی کمد کوچک سمت راست تخت‌خواب می‌توانید اولین Artifact این مرحله به نام Note to Santa را پیدا کنید. سپس به حمام این خانه رفته و در آن‌جا دو Supplement را بردارید.

Note to Santa artifact

محل دقیق Note to Santa Artifact

Trading Card 1: Tesseracter + Supplement x2

باز هم در همین منطقه و در سمت راست خیابان، یک خانه را می‌توانید پیدا کنید که به رنگ آبی است و شکاف بزرگی برای ورود شما دارد. ابتدا برروی ماشینی که جلوی خانه است بروید و از آن جا خود را به شکاف برسانید.

Trading Card 1: Tesseracter

پس از ورود به این خانه می‌توانید در یکی از قفسه‌های گنجه‌ای قدیمی، اولین Trading Card این مرحله را پیدا کنید. سپس در کنار تخت‌خواب برروی کمد قادر خواهید بود دو Supplement را پیدا کرده و آن‌ها را بردارید.

Trading Card 1: Tesseracter

محل دقیق Trading Card 1: Tesseracter

Supplement x7

هنگامی که Ellie و Dina از اسب‌های خود پیاده می‌شوند تا وارد ساختمان Greenplace Market شوند، پس از کشتن دشمنی که در آنجا حضور دارد به سوی درب سمت چپ نروید. در عوض به سمت اتاق کناری کوچکی که در سمت راست قرار دارد حرکت نمایید. درب ورودی آن مسدود است اما می‌توانید از پنجره بالا رفته و به فضای پشت آن برسید. حال درون سینک ظرفشویی هفت عدد Supplement را بردارید. توجه داشته باشید که اگر ابتدا به سوی درب سمت چپ بروید، به دام خواهید افتاد و دیگر نمی‌توانید به عقب بازگردید.

Part x4

حال بعد از رفتن به درب سمت چپ، در طی یک صحنه‌ی سینمایی Ellie یک بطری شیشه‌ای را به سمت دشمن پرتاب می‌کند. پس از این اتفاق و در اتاقی که بازی از آنجا آغاز می‌شود می‌توانید چهار Part دیگر را بیابید.

Part x7

هنگامی که به زیر یک کامیون می‌خزید توسط زامبی مورد حمله قرار می‌گیرید و Dina شما را نجات می‌دهد. پس از این اتفاق به عقب برگردید و به درون اتاق کامیون بروید تا در نهایت هفت Part دیگر را پیدا نمایید.

Artifact 2: Supermarket Apology + Supplement x8

در محل همین کامیون، می‌توانید بچرخید و وارد یک ساختمان شوید. از طریق این ساختمان به پشت بخش واگن کامیون رفته و در آنجا دومین Artifact این مرحله به نام Supermarket Apology را به همراه ۸ عدد Supplement پیدا خواهید کرد.

Artifact 2: Supermarket Apology

محل دقیق Artifact Supermarket Apology

Part x3

هنگامی که Ellie و Dina ماسک‌های خود را می‌پوشند و وارد خانه‌ی آلوده می‌شوند، شما در اتاق سمت چپ می‌توانید سه Part را پیدا نمایید.

Artifact 3: Good Boy Combo + گاوصندوق + Part x12 + Supplement x14

در همین ساختمان آلوده، بخش پشتی سوپرمارکت را بررسی نمایید. در این بخش سومین Artifact مرحله تحت عنوان Good Boy Combo به همراه یک گاوصندوق وجود دارد. رمز این گاوصندوق ۰۷-۲۰-۱۳ است و پس از بازکردن آن می‌توانید چهارده Supplement و دوازده Part را پیدا کرده و بردارید.

Artifact Good Boy Combo

محل دقیق Artifact Good Boy Combo

Supplement x8

در یک کمد که در محوطه‌ی آشپزخانه‌ی ساختمان آلوده قرار دارد و بیرون از محل گاوصندوق قبلی واقع شده می‌توانید تعدادی Supplement دیگر را بردارید. بهتر است این کار را قبل از رد شدن از شکاف دیوار انجام دهید؛ چرا که در غیر این صورت راه برگشتی نخواهید داشت.

Supplement x27

در اتاقی که Dina به شما یک Molotov می‌دهد، می‌توانید با گشتن قفسه‌ها و میزهایی که در اطراف اتاق هستند ۲۷ عدد Supplement دیگر را پیدا نمایید.

Part x24

بعد از شکستن پنجره و وارد شدن به دفتر ساختمان Library می‌توانید ۲۴ عدد Part را پیدا نمایید.

Artifact 4: Eugene’s Firefly Pendant

چهارمین Artifact این مرحله در جریان بازی و به صورت خودکار توسط Ellie هنگامی که شما از طریق شکستن پنجره وارد دفتر کار بخش Library می‌شوید و قصد خروج از یک درب را دارید، برداشته خواهد شد.

Artifact 4: Eugene’s Firefly Pendant

محل دقیق Artifact: Eugene’s Firefly Pendant

Journal Entry 2: Giraffe

پس از گذشتن از درب ذکر شده در محل Artifact بالا، می‌توانید به سمت راست بچرخید و وارد اتاق شوید. برروی یک کمد کوچک آبی رنگ می‌توانید مجسمه‌ی Giraffe را دیده و به سمتش حرکت نمایید تا در نهایت Collectible مربوط به آن را به دست آورید.

Trading Card 2: Laurent Foucalt, CEO SPARK

همان‌طور که وارد بخش کودکان کتابخانه شده‌اید، پوستری را می‌بینید که برروی آن عبارت unlock your imagination نوشته شده است. دیواری که پوستر برروی آن قرار دارد را دنبال نمایید تا در نهایت در تاریک‌ترین قسمت این اتاق، دومین Trading Card این مرحله را تحت عنوان Laurent Foucault, CEO SPARK پیدا کنید.

Trading Card 2: Laurent Foucalt, CEO SPARK

محل دقیق Trading Card: Laurent Foucalt, CEO SPARK

Artifact 5: Eugene’s Ultimatum

به اتاق خواب Eugene وارد شوید و میز کنار تخت او را بررسی کنید تا در نهایت Artifact پنجم این مرحله یعنی Eugene’s Ultimatum را به دست آورید.

Artifact 5: Eugene’s Ultimatum

محل دقیق Artifact: Eugene’s Ultimatum

Artifact 6: Photo of Eugene and Tommy + Part x7

در ادامه هنگام عبور از بخش کودکان کتابخانه، یک تخت‌خواب را پیدا خواهید کرد. در یک طرف آن میز لحیم‌کاری قرار دارد. حال می‌توانید ششمین و آخرین Artifact این مرحله به نام Photo of Eugene and Tommy را به فهرست خود اضافه نمایید. همچنین برروی میز مذکور می‌توانید هفت Part جدید را پیدا کنید.

Artifact 6: Photo of Eugene and Tommy

محل دقیق Artifact: Photo of Eugene and Tommy

میز کار

در نهایت شما می‌توانید اولین میز کار درون بازی The Last of Us 2 را در این مرحله و پس از استفاده‌ی ژنراتور داخل راهرو پیدا کنید و شیوه‌ی کار با آن را فرا گیرید تا در نهایت بتوانید اسلحه‌ی خود را ارتقا دهید.

در این‌جا آموزش پیدا کردن تمامی آیتم‌های Collectible مرحله‌ی Patrol بازی The Last of Us 2 به پایان رسید. باید در نظر داشته باشید که دو مرحله‌ی بعدی یعنی Chapter 5: The Horde و Chapter 6: The Chalet بسیار خطی و سریع هستند و آیتم‌ Collectible ندارند. برای مشاهده‌ی سایر بخش‌های راهنمای بازی The Last of Us 2 و جمع‌آوری آیتم‌های Collectible سایر مراحل این عنوان با ما همراه باشید.

فهرست راهنمای بازی راهنمای The Last of Us Part 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton