راهنمای بازی Uncharted 4 | محل Collectibleها [Those Who Prove Worthy]

با قسمت پنجم راهنمای بازی Uncharted 4 در خدمت شما هستیم. در این قسمت از راهنمای بازی Uncharted 4: A Thief’s End، به سراغ آیتم‌ها و Collectibleهای فصل نهم بازی یعنی “Those Who Prove Worthy” خواهیم رفت. با بازی رایانه همراه باشید.

راهنمای بازی Uncharted 4

فصل ۹ “Those Who Prove Worthy

این فصل از بازی شش Treasures، دو journal entries، یک journal note و یک Optional Conversations را در خود گنجانده است.

JOURNAL ENTRY 1

در همان ابتدای شروع مرحله، با دو اسکلت محبوس روبرو خواهید شد. به سمت اسکلت سمت راستتان رفته تا آیتم فوق ثبت شود.

LANTERN MOUNTED FLINTLOC

پس از ثبت آیتم پیشین، به راهروی سمت راست خود بروید. هنگامی که یک پل چوبی را مشاهده کردید، به سمت چپ پل رفته تا غاری کوچک را بیابید. از این مکان می‌توانید آیتم فوق را بدست آورید.

JOURNAL ENTRY 2

کمی بعد از پل، به معمای سطل آن و صلیب‌ها خواهید رسید که پس از حل این پازل، آیتم فوق در کنار سوییچ آن قرار می‌گیرد.

OPTIONAL CONVERSATION 1

هنگامی که پازل را حل کنید، دری برای شما باز خواهد شد. وارد آن شده و مسیر سمت چپ خود را دنبال کنید. در این هنگام باید از یک سرآشیبی بالا رفته تا به لبه‌ی آن برسید. در این محل می‌توانید گفت و گوی اختیاری خود را انجام دهید.

STRANGE PENDANT

بعد از انجام مکالمه‌ی اختیاری با سم، کمی به عقب برگردید تا به یک دو راهی برسید. در این محل یک مسیر در سمت راست خود دارید که به سمت بالا هدایتتان خواهد کرد و مسیر مسیر سمت چپ یک سرآشیبی رو به پایین را در اختیارتان قرار خواهد داد. در این هنگام به لبه‌ی صخره رفته و به سمت چپ خود نگاه کنید. حال به وسیله‌ی استفاده از طناب و انجام چندین پلتفرم به یک غار کوچک خواهید رسید که داخل آن آیتم مذکور قرار دارد.

AMATORY BOX

بعداً از انجام چندین پلتفرمینگ به یک پل شکسته شده خواهید رسید که سم در مورد آن نیز صحبتی کوتاه خواهد کرد. حال به سمت لبه‌ی صخره که پیش از پل قرار دارد رفته و از آن پایین بروید تا آیتم فوق را بیابید.

PEWTER BOX

پس از انجام چندین پلتفرمینگ، شاهد یک کات‌سین با محوریت دو شخصیت نیدین و ریف خواهید بود. پس از این بخش، مجدداً مجبور به انجام پلتفرمینگ خواهید بود تا به مقبره‌ای دیگر برسید. حال به گوشه‌ی سمت راست رفته و اتاق کوچکی را بیابید که درون آن آیتم مذکور قرار گرفته است.

MOMENTO MORI SKULL WATCH

هنگامی که از این مقبره خارج می‌شوید، نیازمند انجام فعالیتی هستید که باعث افتادن یک جعبه می‌شود تا بتوانید به‌وسیله‌ی آن از دیوار بالا بروید. پس از بالا رفتن از دیوار به سمت راست بپیچید تا به یک پل شکسته شده برسید. از کنار پل لبه‌ی صخره را گرفته و پایین بروید تا آیتم مذکور را در این محل بیابید.

SCOTTISH TIPSTAFF

در لوکیشن بعدی، باید به وسیله‌ی طناب خود به بخش سمت راست رفته تا آیتم فوق را در آن محل بیابید.

JOURNAL NOTE 1

بلافاصله پس از خارج شدن از لوکشین پیشین، وارد یک تونل تاریخ خواهید شد که پس از خزیدن در آن شاهد و پایین آمدن از صخره‌ها شاهد تکیه دادن یک اسکلت به ستونی خواهید بود. برروی این اسکلت می‌توانید آیتم فوق را بیابید.

این آیتم‌ها، تمامی مواردی هستند که می‌توانید در فصل نهم بازی Uncharted 4: A Thief’s End یعنی Those Who Prove Worthy بیابید. همچنین، در بخش بعدی به سراغ آیتم‌های فصل دهم خواهیم رفت.

فهرست راهنمای Uncharted 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton