راهنمای The Last of Us 2 | محل Collectibleها [Eastbrook Elementary]

در این راهنمای بازی به بررسی محل تمامی Collectibleهای عنوان The Last of Us 2 می‌پردازیم که در واقع یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی به شمار می‌آید و استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) توسعه‌ی آن را بر عهده داشته است. داستان این بازی در یک دنیای آخرالزمانی و آلوده به ویروسی مرگبار روایت می‌شود که در آن انسان‌های باقی‌مانده پایگاه‌های مختلفی برای زنده ماندن بنا کرده‌اند و به زندگی می‌پردازند.

 جدیدترین اثر استودیوی ناتی‌داگ علاوه بر داستانی عمیق و بسیار پرداخت شده، دارای گیم‌پلی نیمه جهان‌باز مبتنی بر مبارزه با سلاح‌های سرد و گرم، کاوش در محیط‌های متنوع، دشمنان گوناگون به مانند انسان‌های فرقه‌گرا و موجودات آلوده شده خواهد بود و می‌توان آن را در سبک وحشت-بقا در نظر گرفت. با توجه به گستردگی مراحل و ماهیت نیمه جهان‌باز این اثر، آیتم‌های مخفی زیادی را می‌توان به صورت گسترده در نقاط مختلف آن پیدا کرد؛ از همین رو در راهنمای  The last of Us 2قصد داریم به محل تمامی این آیتم‌های مخفی و Collectible  که ممکن است آن‌ها را از دست بدهید بپردازیم.

 مرحله دهم بازیThe Last of Us 2  که تحت عنوانEastbrook Elementary  شناخته می‌شود، شامل سهArtifact  و دو Trading Card میباشد. درCutscene  ابتدای بازی شما دو تا از Artifactها به نام‌هایLeah’s Photograph  وLeah’s Note  را بر میدارید پس نگران از دست دادن آن‌ها نباشید.

Artifact: Isaac’s Mandate

 بعد از درگیریهایی در حیاط و روی پشت بام، دوباره به سمت داخل حرکت میکنید. از روی میزی که رادیو روی آن قرار دارد،Artifact  به نامIsaac’s Mandate  را بردارید.

محل دقیق Artifact: Isaac’s Mandate

Trading Card: Cardio

بعد از پریدن از مدرسه به آپارتمان، از روی مبل بپرید و در اتاق خواب، روی میز کنار تخت Cardio Trading Card را پیدا کنید.

در آپارتمان از روی مبل بپرید تا در اتاق خواب Cardio Trading Card را پیدا کنید.

محل دقیق Trading Card

در این‌جا راهنمای The Last of Us 2 برای پیدا کردن تمامی Collectibleهای مرحله‌ی Eastbrook Elementary بازی به پایان رسید. برای مشاهده‌ی سایر بخش‌های راهنمای بازی The Last of Us 2 و جمع‌آوری آیتم‌های Collectible سایر مراحل این بازی با ما همراه باشید.

فهرست راهنمای بازی راهنمای The Last of Us Part 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton