راهنمای God of War | محل تمامی Collectible ها [Landsuther Mines]

بازی God of War

با راهنمای God of War و محل Collectible های آن در خدمت شما هستیم، پس با بازی رایانه همراه باشید.

در راهنمای بازی God of War به ترتیب زمان رسیدن به این آیتم‌ها، شما را به سمت آن‌ها راهنمایی می‌کنیم. هر آنچه برای تروفی ها و ​​کامل کردن ۱۰۰ درصد بازی نیاز است در راهنمای بازی God of War گنجانده شده. در نظر داشته باشید که همه چیز را می‌توان پس از اتمام داستان نیز جمع آوری کرد.

منطقه Landsuther Mines شامل ۵  Collectible به شرح زیر است:

    Favours: 1

    Mystic Gateways: 1

    Shops: 1

Odin’s Ravens: 2

برای دسترسی به Mines Landsuther به ماموریت فرعی Brok  نیاز دارید که  Deus Ex Malachite نام دارد و می‌توانید با صحبت کردن با او در مغازه اش آن را بدست آورید.

Favor 1/1:

این دومین ماموریت Brok است. پس از اتمام ماموریت Second Hand Soul می‌توانید آن را در هر یک از Shop های Brok شروع کنید.پس از اتمام داستان همچنان می‌توانید آن را انجام دهید.

Raven 1/2:

در مسیر ورود به Landsuther Mines، این Raven درست بالای Mystic Gateway  و  Brok’s Shop نشسته است.

Mystic Gateway 1/1:

در مسیر ورود به Landsuther Mines در معرض دید شما قرار دارد.

Shop 1/1:

در مسیر ورود به Landsuther Mines در معرض دید شما قرار دارد.

Raven 2/2:

در انتهای Landsuther Mines. وقتی منطقه و ماموریت Brok را به پایان رساندید، می‌توانید به داخل معادن برگردید و از اولین زنجیر سمت چپ بالا بروید تا به اتاق آخر معدن برسید. در خارج از اتاق که دشمنان ظاهر می‌شوند، یک Raven روی یک صخره بلند است.

این ۱۰۰ درصد Collectible ‌هایی است که می‌توانید در منطقه Landsuther Mines در بازی God Of War پیدا کنید.

فهرست راهنمای God of War

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton