راهنمای بازی Genshin Impact | چگونه بیشتر از Wish استفاده کنیم

بدون شک سیستم Wish در بازی Genshin Impact یکی از مهم‌ترین مکانیزم‌های موجود برای پیشرفت است که امروز قصد داریم تا در راهنمای بازی Genshin Impact با هم به بررسی روش‌های موثر برای استفاده‌ی بهتر از این مکانیزم بپردازیم. پس با بازی رایانه همراه باشید.

در بازی Genshin Impact ، بهترین روش برای به‌دست آوردن اسلحه و کاراکترهای جدید، استفاده از سیستم Wish است. اگر با بازی‌های Gachapon آشنایی داشته باشید، باید تقریبا روی مفهوم ‌Wish مسلط باشید، اگر تازه‌وارد هستید، به آن‌ها مثل یک‌جور Loot Box نگاه کنید: بیشتر مواقع پر است از آت‌وآشغال و اگر چیز واقعا خوبی می‌خواهید، به Wish های زیادی نیاز خواهید داشت.

استفاده از Wishها در پیشروی شما بسیار مهم است. خوشبختانه، چند روش درون‌برنامه‌ای‌ در بازی برای به‌دست‌آوردن ‌Wish‌های بیشتر وجود دارد. در اینجا چند قالب رایج Wish و نحوه‌ی به‌دست آوردن تعداد انبوه آن‌‌ها را معرفی می‌کنیم:

Primogem‌ها

پریموجمز

برای باز کردن بنرهای زمان‌دار، به Fateهای خاصی نیاز دارید که می‌توانید آن‌ها را با Primogem‌ها بخرید.

Primogemها  قرار است بهترین منبع شما برای به‌دست‌آوردن Wish در بازی Genshin Impact باشد، حداقل بعد از آن چند Wish اوّل، که بازی آن‌ها را عملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. خبر خوب درمورد Primogemها این است که تقریبا در ازای هرچیزی می‌توانید آن‌ها را به‌دست‌ آورید:

  • ماجراجویی‌ها
  • دست‌آورد‌ها
  • کارمزد روزانه ( توجه: شما می‌توانید هرروز به بازی‌های دوستانتان بپیوندید تا به‌ آن‌ها کمک کنید)
  • Abyss 
  • معابد
  • تمام‌‌کردن Dungeon‌ها برای اولین بار
  • صندوق‌های رده‌بالا

خبر بد این‌ است که اگر تعداد زیادی Wish می‌خواهید، باید تعداد زیادی Primogem داشته باشید.

هر یک Wish معادل ۱۶۰ عدد Primogem است و یک دسته‌ی ده‌تایی Wish ارزشی معادل ۱۶۰۰ عدد Primogem دارد (ما توصیه می‌کنیم که هربار فقط یک ‌برداشت داشته باشید). جهت اطلاع، وقتی که یک صندوق را باز کنید، می‌شود ۲ الی ۵‌ بار برداشت کرد.

تمام فعالیت‌های ذکر‌شده در بالا به شما Primogem می‌دهند و هرچه‌ بیشتر بازی کنید بیشتر به‌دست ‌خواهید آورد. وقتی صبحت ‌از Primogemها باشد هیچ راهی برای «سریع پولدار شدن» وجود ندارد، مگر این‌که بخواهید واقعا پول خرج کنید. اگر کارمزد روزانه‌‌ی خودتان را انجام دهید و هر روز کمی گشت‌وگذار داشته‌ باشید، باید بتوانید در هر بار بازی‌کردن حداقل یک Wish دریافت کنید.

توجه‌داشته باشید که می‌توانید با پول واقعی Genesis Crystal بخرید، آن‌ها را می‌توانید یک‌به‌یک با Primogem‌ها معاوضه کنید.

ارز‌هایی که دراصل برای استفاده از Wish به آن‌ها نیاز دارید، Fate نام ‌دارند. می‌توانید آن‌ها را با Primogem‌ها بخرید، اکثر مواقع با همین روش Wish می‌گیرید، اما می‌توانید به‌عنوان جایزه‌ی بالارفتن سطح‌تان هم آن‌ها را دریافت کنید.

در بازی دو نوع Fate وجود دارد:  ‌Acquaint و Intertwined . از Fate‌های ‌Intertwined برای باز کردن بنرهای موقتی Wish استفاده می‌شود، مثل Ballad in Goblets. و از Fate ‌های Acquaint برای باز‌ کردن بنر‌های دائمی مثل Wanderlust Invocation استفاده می‌شود.

هرچند که در همان ابتدای بازی چند عدد از هرکدام از انواع Fateها‌ را به دست‌ خواهید آورد، اما مابین جوایز انتهای‌ بازی تعداد خیلی کمی ‌Fate نصیبتان خواهد شد.

شما می‌تواند به فروشگاه درون‌برنامه‌ای بازی مراجعه کرده و هرماه پنج Fate بخرید. ولی اگر تعداد Wishهای بیشتری بخواهید، باید شروع کنید به جمع‌کردن Primogemها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton