راهنمای Watch Dogs: Legion | بهترین TECK برای مخفی کاری و مبارزه

در بازی Watch Dogs: Legion شما از یک واحد پولی به نام Tech points استفاده می‌­کنید که بوسیلۀ آن می‌توانید برای اعضای گروه Gadgets، Upgrades، Weapons و Hacks خریداری کنید. سلکشن‌های منوی Tech سبک‌های مختلف بازی را نشان می‌دهند. ما این آموزش را به سه بخش تقسیم کرده ایم: راهنمای استفاده از tech با تمرکز بر مخفی کاری و بازی مخفیانه، بازی تهاجمی و مبارزه­‌ای و بازی ترکیبی. پس با راهنمای Watch Dogs: Legion و بازی رایانه همراه باشید.

دراینجا نگاهی می‌اندازیم به آبجکت‌هایی که شما باید اول از همه خریداری کنید؛ قبل از اینکه به مقدار point  tech زیادی دست یابید.

اگر مخفیانه بازی کردن را دوست دارید، ابتدا Tech Pointهای خود را صرف خرید این آپگریدها بکنید.

AR SHROUD

AR Shroud Watch Dogs Legion

AR SHROUD به شما امکان نامرئی شدن بعد از گرفتن هر کیل یا حتی ناک کردنِ دشمن می­‌دهد. اگرهم این قابلیت را خاموش کنید، AR SHROUD به طور خودکار شما قابل روئیت خواهد کرد.

این یک روش عالی برای جلوگیری از لو رفتن و پنهان کردن خود از دید دشمن بعد از مانور دادن و از بین بردن آنها است. همچنین وقتی دشمن پس از پیدا کردن کاراکتر کشته شده مشکوک می‌شود، شما می‌توانید از AR SHROUD برای کاور کردن خود استفاده کنید.

ATTRACT HACK

Attract Hack Watch Dogs: Legion

 Attract Hack  یک آپگرید عالی است که به شما امکان می­‌دهد از هر تله ای که فعال می‌کنید صدا پخش کنید، این صدا دشمن را به سمت تله های شما هدایت کرده و آنها را فریب می‌دهد. با این روش حداقل می‌توانید یک ناک اوت بگیرید. همچنین با استفادۀ همزمان از این گجت و گجت Elctro-Shock trap می­‌توان کیل های بیشتری گرفت.

هنگامی که شما گجت Attack Hack را دارید، می‌توانید آن را روی Elctro-Shock trap اعمال کنید. بدین صورت که وقتی منوی هک را روی تله باز کنید بعنوان یک آپشن برای شما نمایش داده خواهد شد. ولی حتی بدون Elctro-Shock trap، attract hack این امکان را به شما می­‌دهد که حرکات خود را هنگام انجام مخفی کاری کنترل کنید و نیازی به انتظارکشیدن برای به تله خوردن دشمن نیست.

Drone and turret deactivations

Deactivation Tech Watch Dogs: Legion

از لحاظ فنی ممکن است تقلب باشد که این موارد را در single entry داشته باشید، اما همۀ آنها شبیه به هم هستند و نسبت به قیمتشان می­‌ارزند.

پرنده‌های بدون سرنشین و برجک‌های زیادی ممکن است بر سر راه شما که بعنوان یک بازیکن مخفی کار فعالیت می‌کنید قرار بگیرند؛ غیرفعال کنندۀ پرنده های بدون سرنشین تعقیب کننده، غیرفعال کنندۀ پرنده های بدون سرنشین جنگی، غیرفعال کنندۀ برجک و دیگر امکاناتِ این گجت به شما امکان می­‌دهد که بدون ایجاد سر و صدا دشمن های غیرانسانی را از سر راه خود بردارید.

اگر می­‌خواهید بصورت تهاجمی و به عنوان یک بازیکن تیرانداز بازی کنید، روی خریدن این آپگریدها تمرکز کنید.

SKIN MESH

Skin Mesh Tech upgrade Watch Dogs

Skin Mesh یک آپگریدِ کم کنندۀ دمیج ساده است. این آپگرید چیز زیاد جالب و قابل توجهی ندارد ولی شما را از بسیاری از دردسرهای یک بازی تهاجمی خلاص خواهد کرد. این آپگرید برای نگه داشتن عوامل DedSec شما در خارج از بیمارستان یا زندان بسیار مناسب است، همچنین بخصوص اگر در حالت permadeath بازی می­‌کنید این آپگرید می­‌تواند برای شما بسیار مفید واقع شود.

LTL SG

LTL SG shotgun Watch Dogs: Legion

Ltl sg یک شاتگان غیر کشنده محسوب می­‌شود و بسیار مفید است. داشتن این اسلحه به همراه کلت ۶۸p DedSec بهترین عملکرد را ایجاد می‌کند بطوریکه بیشتر دشمن‌ها را را در یک تا سه شلیک از پا در می­‌آورد. اگر شما به تیراندازی در حین دوییدن علاقه دارید این اسلحۀ قدرتمند بهترین گزینه است. پس هرچه سریع تر آن را تهیه کنید.

GUN JAM

Gun Jam ability Watch Dogs: Legion

Gun Jam یک هک بسیار کارآمد برای بازیکنان تهاجمی است. در بعضی موارد اگر دست از مخفیانه عمل کردن بردارید نگهبان ها به شما تیراندازی نخواهند کرد. ولی اگر شما تیراندازی را شروع کنید آنها هم تیراندازی خواهند کرد. Gun Jam  به شما امکان می­‌دهد که با از بین بردن توانایی شلیک دشمن، بر آنها برتری داشته باشید. این قابلیت هم از شما محافظت می‌کند و هم باعث پرت شدن حواس دشمن می‌شود و به شما فرصتی می‌دهد تا آنها را از بین ببرید.

این آپگرید های عالی بستگی به نحوۀ بازی شما در Watch Dogs: Legion ندارد. اگر به ترکیب کردن دو سبک تهاجمی و مخفی کارانه علاقه دارید روی خرید این آپگرید ها تمرکز کنید.

Deep profiler

Deep Profiler tech Watch Dogs: Legion

Deep Profiler  به طور موثر در مورد هر recruit پنهانی در Watch Dogs: Legion اطلاعات بیشتری به شما می‌دهد. که منجر به تصرفات متناوب و ساده تر می‌شود، اساسا، این راهی برای دور زدن ماموریت یک کاراکتر و استخدام کردن این کاراکتر است حتی اگر از شما و DedSec متنفر باشد. این به شما کمک می‌کند هر چه زودتر فهرست خود را پر کنید.

Dispurt hack

Disrupt Hack ability Watch Dogs: Legion

Dicport Hack در بسیاری از موقعیت ها مفید است. نگهبان ها را برای مدت کوتاهی متوقف می‌کند و درصورت گیر افتادن امکان فرار یا تغییر موقعیت در حمله را برای شما فراهم می­‌کند. این قابلیت تقریبا به درد هرکسی می­‌خورد، زیرا بر دشمن‌هایی تاثیر دارد که به شما تیراندازی می‌کنند یا قصد تعقیب شما را دارند.

DRONE AND TURRET HACKS

Drone and turret Tech Watch Dogs: Legion

بدون توجه به اینکه شما به چه سبکی بازی می‌کنید، مقابله با پرنده های بدون سرنشین و برجک ها سخت خواهد بود. آنها دارای اندازه کوچکی هستند و بعضی‌های­شان جان زیادی دارند. برای ازبین بردن این موانع هرکدام از  Disabling Upgradeها را حداقل یکبار خریداری کنید. این به شما توانایی خاموش کردن پرنده‌های بدون سرنشین را خواهد داد.

می­‌توانید هریک از آیتم های Tech را دوبار دیگر آپگرید کنید. آپگرید دوم به شما امکان ربودن یک پرنده بدون سرنشین یا برجک را خواهد داد، درحالیکه سومین آپگرید آنها را بر علیه دشمن‌ها تغییر می­‌دهد. این قابلیت در موقعیت های مناسب بسیار مفید است.

راهنمای بازی Watch Dogs: Legion

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton