راهنمای The Last of Us 2 | محل Collectibleها [Capitol Hill]

در این راهنمای بازی به بررسی محل تمامی Collectibleهای عنوان The Last of Us 2 می‌پردازیم که در واقع یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی به شمار می‌آید و استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) توسعه‌ی آن را بر عهده داشته است. داستان این بازی در یک دنیای آخرالزمانی و آلوده به ویروسی مرگبار روایت می‌شود که در آن انسان‌های باقی‌مانده پایگاه‌های مختلفی برای زنده ماندن بنا کرده‌اند و به زندگی می‌پردازند. جدیدترین اثر استودیوی ناتی‌داگ علاوه بر داستانی عمیق و بسیار پرداخت شده، دارای گیم‌پلی نیمه جهان‌باز مبتنی بر مبارزه با سلاح‌های سرد و گرم، کاوش در محیط‌های متنوع، دشمنان گوناگون به مانند انسان‌های فرقه‌گرا و موجودات آلوده شده خواهد بود و می‌توان آن را در سبک وحشت-بقا در نظر گرفت. با توجه به گستردگی مراحل و ماهیت نیمه جهان‌باز این اثر، آیتم‌های مخفی زیادی را می‌توان به صورت گسترده در نقاط مختلف آن پیدا کرد؛ از همین رو در راهنمای  The last of Us 2قصد داریم به محل تمامی این آیتم‌های مخفی و Collectible که ممکن است آن‌ها را از دست بدهید بپردازیم.

مرحله یازدهم بازی The Last of Us 2 که تحت عنوان Capitol Hill شناخته می‌شود، آیتم‌های Collectible زیادی را در بر دارد که شامل هفت Artifact، شش Trading card، دو Workbench و یک Safe می‌باشد. 

.Trading Card: Kinnard, Esq

مسیر رسیدن به Kinnard, Esq. Trading Card از همین جا در خیابان آغاز می‌شود. شما باید به سمت راست بپیچید و در کوچه به سمت پایین حرکت کنید.

به محض رسیدن به خیابان، به سمت راست این درخت بپیچید و به سمت پایین کوچهی کناری حرکت کنید. با دیدن مبلمان، به سمت راست خود بپیچید.

Kinnard, Esq. Trading Card در Unit 3 قرار دارد. شما می‌توانید از این جا وارد Unit 3 شوید.

وارد Unit 3 شوید. شما می‌توانید اولین Trading Card این مرحله به نام .Kinnard, Esq را روی میزی که بین آشپزخانه و اتاق نشیمن قرار دارد، پیدا کنید.

Kinnard, Esq. Trading Card روی میز بین آشپزخانه و اتاق نشیمن قرار دارد.

Artifact: Chevy’s Apology

بعد از این که کار شما در Unit 3 تمام شد، به سمت خارج  و سپس به سمت چپ حرکت کنید تا در راهرو‌ی بیرونی، یک در باز پیدا کنید.

از Unit 3 خارج شوید. برای رسیدن به Chevy’s Apology Artifact به چپ بپیچید.

رد خون را تا داخل آپارتمان و بالای پله‌ها دنبال کنید. وارد اتاق خواب با دیوارهای سبز شوید و Artifact به نام Chevy’s Apology را از روی تخت بردارید. 

Chevy’s Apology Artifact روی تخت قرار دارد.

Trading Card: Rockafella

به سمت پایین حرکت کنید تا به Capitol Inn برسید. در کوچه‌ای که در مجاورت بنر WLF قرار دارد، به سمت پایین بدوید و از پنجره‌ بازی که پارچه آبی از آن آویزان است، به داخل بپرید (دقت کنید که پنجره باز دیگری نیز در کوچه وجود دارد که نباید اشتباهی از آن داخل بپرید). 

برای پیدا کردن Rockafella Trading Card به سمت Capitol Inn‌ و سپس کوچه‌ی پشتی حرکت کنید.

محل Rockafella Trading Card

روی زمین کنار سطل آشغال (که در نزدیکی در هتل قرار دارد)، Rockafella Trading Card را پیدا خواهید کرد. شما می‌توانید با باز کردن در هتل، به محوطهی وسط هتل دسترسی پیدا کنید. 

Artifact: Raul’s Olive Branch

در گوشهی محوطه هتل، یک آشغال دانی وجود دارد که می‌توانید از آن برای پریدن از روی حصار استفاده کنید. قبل از انجام این کار، آن را به سمت این بالکن هل بدهید و سپس به بالا بپرید. 

آشغال‌ دانی را به این سمت حرکت دهید و برای رسیدن به بالکن از روی آن بپرید.

در اتاق خواب دنبال Trap Mine بگردید. سپس به آشپزخانه بروید و در کشو دنبال Raul’s Olive Branch Artifact بگردید. 

Raul’s Olive Branch Artifact در این کشو قرار دارد.

Workbench: Gas Station

بعد از عبور از حصار، به سمت پایین خیابان حرکت کنید. شما از یک لاندرومات به نام Daydream Cleaners عبور خواهید کرد. در اطراف آن با تعدادی از گرگ‌های WLF رو به رو خواهید شد و ممکن است مجبور به درگیری با آن‌ها شوید. به حرکت ادامه دهید تا به پمپ بنزین برسید. 

Capitol Hill Workbench در گاراژ پمپ بنزین قرار دارد.

در گاراژ پمپ بنزین یک Workbench وجود دارد ( البته داخل هم می‌توانید چیزهایی برای غارت پیدا کنید). 

Artifact: Rebecca’s Tip Off

محل Rebbeca’s Tip Off Artifact

رو‌ به روی پمپ بنزین، یک کافه کتاب وجود دارد. وارد کافه کتاب شوید. هنگام ورود مواظب Infectedهایی که داخل هستند، باشید. 

Rebbeca’s Tip Off Artifact روی کانتر کافه کتاب قرار دارد.

بعد از این که وارد شدید، از قسمت قهوه خانه عبور کنید. پشت بار، Rebecca’s Tip Off Artifact را پیدا خواهید کرد. 

Training Manual: Stealth 

در همان کافه که Rebbeca’s Tip Off Artifact را پیدا کردید، دنبال یک Word Processor بگردید و Stealth Training Manual را از کنار آن بردارید (این در واقع یک Collectible نیست، ولی به دردتان خواهد خورد). 

Stealth Training Manual کنار Word Processor قرار دارد.

Trading Card: Doctor Stem

بعد از این که کارتان در کافه تمام شد، دنبال علامت خروج (Exit) بگردید که شما را به سمت راهرو‌ی پشت کتاب فروشی هدایت می‌کند. 

برای رسیدن به Doctor Stem Trading Card، علامت Exit را دنبال کنید.

از خروجی عبور کنید و به چپ بپیچید تا Doctor Stem Trading Card را زیر این پوستر پیدا کنید. 

Doctor Stem Trading Card روی میز زیر پوستر قرار دارد.

Trading Card: Sergeant Frost

برای پیدا کردن Sergeant Frost Trading Card به سمت Olive Street Market حرکت کنید.

به سمت پایین حرکت کرده و از عرض زمین بسکتبال عبور کنید تا به The Olive Street Market برسید. به سمت داخل حرکت کنید و با Infectedها رو به رو شوید. از کانتر اغذیه فروشی (Deli) عبور کرده و وارد اتاق پشتی شوید. شما می‌توانید Sergeant Frost Trading Card را در اولین قفسه از سمت چپ پیدا کنید. 

Sergeant Frost Trading Card درون یک قفسه در اتاق پشتی قرار دارد.

Trading Card: Candelabra

شما در خیابان در نزدیکی یک نان شیرینی (Bagel) فروشی، یک دفتر حقوقی، و یک بانک، با تعدادی از سربازان WLF درگیر خواهید شد. در نهایت شما از یک مانع بالا خواهید رفت و شاهد منفجر شدن یک Infected توسط یک تله انفجاری خواهید بود. بعد از آن وارد فروشگاه مواد غذایی شوید و در گوشه پشتی، کنار دستگاه ATM دنبال Candelabra Trading Card بگردید. 

محل دقیق Candelabra Trading Card

Artifact: Tower Doodles

بلافاصله بعد از عبور از این گیت (که به ایستگاه تلویزیونی دید دارد)، به راست بپیچید و از نرده‌بان بالا روید. 

برای پیدا کردن Tower Doodles Artifact، از این گیت عبور کرده و به راست بپیچید.

برای پیدا کردن Tower Doodles Artifact از این نرده‌بان بالا بروید.

محل دقیق Tower Doodles Artifact

از خرت و پرتهای باقی مانده هر چیزی که به دردتان می‌خورد را به همراه یادداشتی که روی آن نقاشی شده (و در واقع همان Tower Doodles Artifact هست) بردارید. 

Artifact: Raul’s Account

وقتی نقاشی Feel Her Love“ را دیدید، برگردید و پشت کامیون را بگردید تا Raul’s Account Artifact را پیدا کنید.

 

نقاشی Feel Her Love

محل دقیق Raul’s Account Artifact

Artifact: Fran’s Refusal

بعد از بیرون آمدن از بستر رودخانه، شما با یک خیابان پر از تله (Boobytrap) مواجه خواهید شد. با احتیاط خود را به این سالن ورزش‌های رزمی (Dojo) برسانید. از آدمک های تمرین بگذرید و روی پین برد، Fran’s Refusal Artifact را پیدا کنید.

محل دقیق Fran’s Refusal Artifact

Workbench 2

به سمت چپ بپیچید و سپس به سمت پایین راهرو حرکت کنید. در آن جا Workbench دوم را  پیدا خواهید کرد.

 

محل دقیق Workbench دوم

Trading Card: Bizzarebra

بعد از سالن ورزش‌های رزمی از خیابان عبور کنید و به سمت فروشگاه لوازم دسته دوم (Thrift Store) حرکت کنید. در گوشه پشتی سمت چپ، قفسه کتاب را بگردید تا Bizzarebra Trading Card را پیدا کنید. 

محل دقیق Bizzarebra Trading Card

Artifact: Thrift Store Reminder

از در پشتی عبور کنید و Thrift Store Reminder Artifact را از روی تخته چوب پنبه‌ای که درست در سمت راست شما قرار دارد، بردارید. 

محل دقیق Thrift Store Reminder Artifact

Safe: Thrift Store

در اتاقی که رو به روی تخته قرار دارد، می‌توانید Thrift Store Safe را پیدا کنید. مواظب باشید که در این اتاق، یک Infected زخمی وجود دارد. شما می‌توانید رمز گاوصندوق (Safe) را روی دیوار دستشویی پیدا کنید. رمز ۵۵۰۱۳۳  می‌باشد. 

Thrift Store Reminder Safe در اتاقی مقابل تخته قرار دارد. رمز آن را می‌توانید روی دیوار دستشویی پیدا کنید.

در این‌جا راهنمای The Last of Us 2 برای پیدا کردن تمامی Collectibleهای مرحله‌ی Capitol Hill بازی به پایان رسید. برای مشاهده‌ی سایر بخش‌های راهنمای بازی The Last of Us 2 و جمع‌آوری آیتم‌های Collectible سایر مراحل این بازی با ما همراه باشید.

فهرست راهنمای بازی راهنمای The Last of Us Part 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton