راهنمای The Last of Us 2 | محل collectible ها [The Tunnels]

در این راهنمای بازی به بررسی محل تمامی Collectible های عنوان The Last of Us 2  می‌پردازیم که در واقع یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی به شمار می‌آید و استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) توسعه‌ی آن را بر عهده داشته است. این مرحله از بازی The Last of Us بعد از حضور در اتاق تلوزیون شروع می‌شود و پس از آن باید به زیر رمین قدم بگذارید. این بخش شامل پنج Artifact ، سه Trading Card ، یک Journal Entry و یک Workbench است که در این راهنما محل پیدا کردن آن‌ها را به شما خواهیم گفت. پس با بازی‌ رایانه همراه باشید.

محل SUBWAY NOTE ARTIFACT

پس از وارد شدن به تونل مترو، مجبور به فرار به داخل واگن‌ها خواهید شد. تمام قطار را طی کنید و در قسمت جلویی، این Artifact را در سمت چپ خود ببینید.

محل THE IMP TRADING CARD

پیدا کردن این Collectible کمی دشوار است. بعد از ترک کردن قطار، از دری که بالای آن چراغ قرمزی دارد رد شوید و به آوارهای که تونل را مسدود کرده‌اند نگاهی بیاندازید.

 زیر یکی از درها، بین  دو کیسۀ زبالۀ پلاستیکی، Imp Trading Card را خواهید یافت.

مکان WORKBENCH

از دری که از طریق آن می توانید چراغ قرمز را ببینید ، عبور کنید. به سمت راست حرکت کرده و از نردبان بالا بروید، سپس به اتاق سمت راست وارد شوید. در آنجا Workbench را به همراه تعدادی لوازم دیگر خواهید یافت.

مکان SHAMBLER JOURNAL ENTRY

بعد از اینکه همۀ افراد آلوده را در اولین برخورد با  Shamblerها کشتید، برای پیدا کردن یک Journal Entry جسد یکی از آنها را بررسی کنید.

محل  DR.DANIELA SRAR TRADING CARD

بعد از کشتن افراد آلوده در برخورد با Shambler در گاراژ را باز کرده و وارد یه تونل دسترسی شوید. تونل را به پایین حرکت کنید تا به انبار که در سمت راست قرار دارد برسید. زمانیکه که داخل شوید، تعداد زیادی میز و یک قفس بزرگ خواهید دید. به گوشه سمت راست اتاق بروید؛ روی میز کار بپرید و سپس از دهانۀ قفس به داخل بخزید. DR.DANIELA SRAR TRADING CARD روی میز داخل قفس، کنار موس پاد قرار دارد.

محل WHITTLED STATUE ARTIFACT

درب دیگری در قفس، کنار دو کولر آبی وجود دارد. از آن عبور کنید و بلافاصله سمت چپ خود را بررسی کنید. در کنار مایکروویو ، Whitteld Status Artifact را پیدا خواهید کرد.

محل SODA CAN NOTE ARTIFACT

دراینجا ما دو Note را درکنار هم داریم! درگوشۀ مخالف محل قرارگیری Whitteld Status یک دستگاه فروش نوشابه و یک میز وجود دارد؛ شیشۀ روی دستگاه را بشکنید و به Soda Can Note Artifact دست یابید.

محل LOCKER ROOM NOTE ARTIFACT

میز کنار دستگاه نوشابه فروشی را برای یافتن Locker Room Note بررسی کنید. همچنین اگر می‌خواهید برخی از لوازم داخل رختکن را بردارید ، کد ۱۵۲۴۳ است.

محل BASTET TRADING CARD

بعد از یک  برخورد با shambler دیگر در یک اتاق نگهداری ، باید دوباره به تونل های مترو بروید. از کنار قطار که بگذرید دستگاه نوشابه را می‌بینید، می‌توانید از آن استفاده کرده و از لاشه هواپیما بالا بروید. البته قبل ازآن به درون حفرۀ داخل قطار رفته و چمدان‌ها را برای یافتن  Collectibleچک کنید.

مکان SUBWAY STATION NOTE ARTIFACT

بعد از بالارفتن از دستگاه نوشابه، در امتداد قطار واژگون شده حرکت کنید و از قطار دیگر عبور کنید. به محض ورود به این قطار، به راست بپیچید و Subway Station Note Artifact را از روی در آن بردارید. این هم از مرحلۀ TUNNELS !

فهرست راهنمای بازی راهنمای The Last of Us Part 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton