راهنمای بازی The Meduim | نکاتی برای شروع بازی

بازی The Meduim

همانطور که می‌دانید بازی The Meduim به تازگی منتشر شده. در این مطلب با بازی رایانه و راهنمای بازی The Meduim همراه باشید تا تمام نکاتی را که برای شروع در این بازی نیاز دارید را به شما آموزش دهیم.

از قابلیت sight استفاده کنید

بازی The Meduim

قابلیت Sight در بازی The Medium جزو مهم‌ترین قابلیت‌ها است و با فشار دادن دکمه LB می‌توانید به این قابلیت دسترسی پیدا کنید. با استفاده از این قابلیت می‌توانید آیتم‌های پنهان و موارد مهم را پیدا کنید. برای پیدا کردن آیتم‌های پنهان در این بازی شما باید از این قابلیت استفاده کنید در غیر این صورت نمی‌توانید این آیتم‌ها را پیدا کنید.

اطراف خود را با دقت بررسی کنید

بازی The Meduim

شما می‌توانید آیتم‌های جالبی را در این بازی پیدا کنید که برخی از آن‌ها با داستان بازی ارتباط مستقیم دارند و برخی دیگر فقط به عنوان یک راز (Easter egg) در این بازی وجود دارند. نکته مهم درباره این آیتم‌ها این است که نه تنها بر تجربه شما در بازی تاثیر می‌گذارند بلکه باعث می‌شوند تا برخی از Achievement ها را نیز به دست بیاورید. شما می‌توانید با پیدا کردن آیتم‌های مخفی، دست آوردهای مهمی را به دست بیاورید.

به مکالمه‌ها دقت کنید

بازی The Meduim

مهم‌ترین بخش یک بازی، داستان آن است که برای درک بیشتر آن باید به مکالمه‌های درون بازی دقت کنید. گاهی در این مکالمه‌ها بخش‌های مختلف بازی و چگونگی انجام یک مرحله نیز در آن توضیح داده می‌شود. اکثر شخصیت‌های درون این بازی مراحل مختلف بازی را توضیح می‌دهند و این باعث می‌شود تا بازی را راحت‌تر به اتمام برسانید.

از حالت روح استفاده کنید

بازی The Meduim

شما می‌توانید در بازی The Meduim از حالت روح استفاده کنید و در بخش‌های هتل گشت و گذار کنید، به این نکته دقت داشته باشید که شما مدت زیادی نمی‌توانید به عنوان روح باشید و پس از مدتی باید به جسم خود برگردید. به علاوه شما نمی‌توانید در حالت روح فاصله زیادی از جسم خود بگیرید.

به Achievementها توجه کنید

بازی The Meduim

در بازی The Meduim، فعلا ۳۹ Achievement وجود دارد که همانطور که در بالا اشاره کردیم بعضی از آن با داستان بازی ارتباط مستقیم دارند. برخی از Achievementهای این بازی مانند Famished Feline در زمان خاصی به شما اهدا می‌شود و برای دسترسی به این نوع دست آورد‌ها نیاز به انجام فعالیت خاصی ندارید.

اگر در قسمتی از بازی گیر کردیم، چه کاری باید انجام دهیم؟

بازی The Meduim

اگر در مرحله‌ای از بازی The Meduim گیر کردید، می‌توانید دو روش زیر را امتحان کنید:

  • از قابلیت Sight استفاده کنید؛ این احتمال وجود دارد که ابتدا باید یک آیتم مخفی را پیدا کنید و پس از پیدا کردن آن آیتم به مرحله بعدی بازی هدایت شوید.
  • بازی را دوباره راه‌اندازی کنید؛ این احتمال وجود دارد که بازی شما دچار مشکل (باگ) شده باشد. البته چنین مشکلاتی به ندرت در بازی پیش می‌آیند اما استفاده از این روش ضرری ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton