راهنمای The Last of Us 2 | محل Collectibleها [The Birthday Gift]

بازی The Last of Us Part 2

در این راهنمای بازی به بررسی محل تمامی Collectibleهای عنوان The Last of Us 2 می‌پردازیم که در واقع یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی به شمار می‌آید و استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) توسعه‌ی آن را بر عهده داشته است. داستان این بازی در یک دنیای آخرالزمانی و آلوده به ویروسی مرگبار روایت می‌شود که در آن انسان‌های باقی‌مانده پایگاه‌های مختلفی برای زنده ماندن بنا کرده‌اند و به زندگی می‌پردازند. جدیدترین اثر استودیوی ناتی‌داگ علاوه بر داستانی عمیق و بسیار پرداخت شده، دارای گیم‌پلی نیمه جهان‌باز مبتنی بر مبارزه با سلاح‌های سرد و گرم، کاوش در محیط‌های متنوع، دشمنان گوناگون به مانند انسان‌های فرقه‌گرا و موجودات آلوده شده خواهد بود و می‌توان آن را در سبک وحشت-بقا در نظر گرفت. با توجه به گستردگی مراحل و ماهیت نیمه جهان‌باز این اثر، آیتم‌های مخفی زیادی را می‌توان به صورت گسترده در نقاط مختلف آن پیدا کرد؛ از همین رو در راهنمای The Last of Us 2 قصد داریم به محل تمامی این آیتم‌های مخفی و Collectible که ممکن است آن‌ها را از دست بدهید بپردازیم.

مرحله‌ی پانزدهم بازی The Last of Us Part 2 که تحت عنوان The Birthday Gift شناخته می‌شود، با یک فلش بک آغاز می‌شود و شامل یک Artifact، دو Trading Card و دو Journal Entry می‌باشد.

  راهنمای The Last of Us Part II محل Journal Entry: T-Rex

Joel شما را به سمت این T-Rex بزرگ هدایت خواهد کرد. به این پلاکارد نزدیک شوید تا بتوانید T-Rex Journal Entry  را بنویسید.

راهنمای The Last of Us Part 2 محل Trading Card: Nighthawk

به محض رسیدن به موزه‌ی علوم و تاریخ Wyoming، نیمکت بین Dimetrodon و دستشویی‌ها را چک کنید. Nighthawk Trading Card آن جا قرار دارد.

Nighthawk Trading Card روی یک نیمکت بین Dimetrodon و دستشویی‌ها قرار دارد.

راهنمای The Last of Us Part 2 محل Journal Entry: Space Capsule

مأموریت، شما را از محوطه‌ای که دایناسور در آن قرار دارد به سمت موزه‌ی هوا فضا هدایت می‌کند. با دیدن کپسول فضایی، کنار این نیمکت‌ها بایستید تا Space Capsule Journal Entry را پیدا کنید.

راهنمای The Last of Us Part 2 محل Trading Card: Saura

Ellie به تنهایی راه خود را به سمت بخش تاریک‌تر و ترسناک‌تر موزه ادامه می‌دهد. وقتی به زیست‌نمای (Diorama) شکار گوزن توسط یک گله‌ی گرگ رسیدید، به سمت راست حرکت کنید تا Saura Trading Card را روی نیمکت پیدا کنید.

Saura Trading Card در نزدیکی زیست‌نمای گوزن و گرگها قرار دارد.

راهنمای The Last of Us Part IIمحل Artifact: Suicide Note

شما رد مشکوکی از رنگ را دنبال خواهید کرد تا به یک جسد برسید. شما باید برای کامل کردن این مأموریت جسد را ببینید، پس آن را حتما پیدا خواهید کرد ( نگران گم کردن آن نباشید). جسد را چک کنید تا Suicide Note Artifact را پیدا کنید.

جسد را بگردید تا Suicide Note Artifact را پیدا کنید.

در این‌جا راهنمای ما برای پیدا کردن تمامی Collectibleهای مرحله‌ی The Birthday Gift بازی به پایان رسید. برای مشاهده‌ی سایر بخش‌های راهنمای این بازی و جمع‌آوری آیتم‌های Collectible سایر مراحل این بازی با ما همراه باشید.

لیست راهنمای The Last of Us II

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton