راهنمای قدم به قدم بازی Little Nightmares 2 | بخش اول

نقد و بررسی بازی Little Nightmares 2

به اولین بخش از راهنمای قدم به قدم بازی Little Nightmares 2 خوش آمدید. ما در این بخش به موارد مهمی که در طول مسیر بازی با آن‎‎‎‎‎‎‎‎ها برخورد می‌کنید می‌پردازیم. ابتدا از مرحله‎‎‎‎‎‎‎‎ی اول این بازی شروع می‌کنیم. در این مرحله شما وارد مسیری می‌شوید که باید از طریق آن از جنگل عبور کنید. تلاش کرده‎‎‎‎‎ایم تا تمامی نکات و موارد مهمی که به شما کمک می‌کند تا این مسیر را به پایان برسانید در اینجا برای شما همراهان سایت بازی رایانه قرار بدهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

قدم‎‎‎‎‎های اولیه

راهنمای قدم به قدم بازی Little Nightmares 2

راهنمای قدم به قدم بازی Little Nightmares 2

شما در بازی ۲ Little Nightmares ماجراجویی خود را به عنوان یک مونو در جنگل و در کنار یک تلویزیون آغاز می‌کنید. وظیفه‎‎‎‎‎ی شما در این جا این است که با سلامت کامل از جاده و مسیری که در جلوی شما قرار دارد عبور کنید. در طول این مسیر خطرات و موانع زیادی جلو راهتان قرار می‌گیرد که باید کاملا مراقب آن ها باشید, همچنین باید معماهای زیادی را نیز حل کنید.

هنگامی که بازی آغاز شد و مونو از جایش بلند شد و ایستاد بلافاصله به سمت راست حرکت کنید.

Little Nightmares

از روی شکاف کوچکی که جلو راهتان قرار دارد بپرید. اگر به داخل آن بیوفتید اتفاقی برای شما نخواهد افتاد و زنده می‌مانید. می‌توانید به اطراف بدویید و منطقه را بگردید اما این را هم در نظر بگیرید که فقط از طریق مسیر رو به رویتان می‌توانید به بخش‎‎‎‎‎های بعدی آن منطقه برسید.

Little Nightmares

Little Nightmares

همانطور که در حال طی کردن مسیر هستید به نقطه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای می‌رسید که متوجه می‌شوید راه شما مسدود شده است. تنها کاری که لازم است در آنجا انجام دهید این است که به سمت میله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های آهنی بروید آن را بگیرید و محکم به سمت بالا بکشید. سپس در آن لحظه چند ثانیه فرصت دارید تا قبل از پایین آمدن میله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها به داخل تونل بروید.

Little Nightmares

برای جلوگیری از برخورد سرتان با سقف تونل باید خم بشوید در غیر این صورت مونو همان جا ساکن می‌ماند و جلوتر نخواهد رفت.

Little Nightmares

در ادامه راه شما با یک تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ عجیب و ناخوشایند رو به رو خواهید شد هرچند که لازم نیست نگران آن باشید. تنها کافیست آن کیسه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ی پر از اجساد را رد کرده و مسیرتان را ادامه بدهید.

Little Nightmares

برای عبور از شکاف عمیقی که در ادامه به آن می‌رسید کافیست به بالای درخت شکسته شده‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که در آن جا وجود دارد بروید و با پریدن از روی آن به بخش بعدی بروید.

تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها

Little Nightmares

شما در ادامه‎‎‎‎‎‎‎ی مسیر جنگل با تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های زیادی مواجهه می‌شوید. از روی برخی از آن‎‎‎‎‎ها می‌توان به سادگی پرید و رد شد ( مانند تله‎‎‎‎‎‎ای که در عکس بالا نمایش داده شده است). بقیه آن ها را نیز می‌شود با استفاده از وسیله یا اشیایی فعال کرد و آن ها را دور زد.

Little Nightmares

در ادامه شما باید این تله را به پایین و به سمت دیوار ببرید. در بالا رفتن از دیوار به شما کمک خواهد کرد.

Little Nightmares

Little Nightmares

جعبه را به سمت دیوار هول داده و روی آن بپرید. سپس با یک پرش ساده از دیوار بالا بروید و به راه خود ادامه دهید.

Little Nightmares

و حالا به اولین بخش فرار کردن در بازی می‌رسیم. وقتی وارد این بخش شدید و به این تله رسدید بلافاصله شروع به دویدن کنید. توقف شما برای یک ثانیه هم موجب مرگ شما می‌شود.

Little Nightmares

در ادامه شما به طناب‎‎‎‎‎های آویزانی می‌رسید که برای عبور از برخی موقعیت‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها به شما کمک می‌کنند. شاید در نگاه اول کمی پیچیده و گیج کننده به نظر برسد اما انجام این عمل بسیار ساده است.

Little Nightmares

Little Nightmares

چشم بسته به سمت جلو جرکت نکنید. اطراف را با دقت برسید کنید. همانطور که می‌بینید یک تنه درخت خالی در آن گوشه وجود دارد. وارد آن شوید و به قسمت بالایی آن بروید.

Little Nightmares

Little Nightmares

همانطور که در بالا گفتم انجام این کار ساده است. تنها کافیست طناب را بگیرید و به آن طرف بپرید. البته در نظر داشته باشید که اگر نتوانید به خوبی طناب را بگیرید یا بپرید سقوط خواهید کرد و دوباره باید این پروسه را تکرار کنید. پس حواستان را جمع کنید.

Little Nightmares

بعد از اینکه با استفاده از طناب از آن قسمت عبور کردید به این بخش می‌رسید. در اینجا شما باید اهرمی که در عکس بالا نشان داده شده است را بچرخانید تا آن تخته‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها پایین بیایند و بتوانید از روی آن ها عبور کنید.

Little Nightmares

کند نباشید. به محض آزاد شدن اهرم و پایین آمدن تخته‎‎‎‎‎ها باید به سرعت بر روی تخته‎‎‎‎‎‎‎‎ها بپرید و به آن سوی دره بروید. اگر روی تخته‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها بمانید شما را با خودش به سمت بالا می‌برد و پریدن از آن ارتفاع موجب مرگ شما خواهد شد.

پل تخریب شده

Little Nightmares

با این که در نگاه اول به نظر برسد که نمی‌شود از این پل عبور کرد اما امکان پذیر است. البته حواستان باشد بی‎‎‎‎‎مهابا قصد پریدن از روی آن را نکنید! با این کار مونو را به کشتن می‌دهید.

Little Nightmares

به طنابی که لبه‎‎‎‎‎‎‎ی پل آویزان است نزدیک شوید و با استفاده از آن به آرامی به سمت پایین بروید. شما باید به پایین پل برسید.

Little Nightmares

صندوقچه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای در آن جا وجود دارد که منجی جان شما می‌شود و با پریدن از روی آن می‌توانید به کف زمین برسید. این را در نظر بگیرید که مونو می‌تواند از ارتفاعات کم بپرد و مشکلی برای او پیش نخواهد آمد.

Little Nightmares

این قسمت بسیار ساده است. اکنون فقط کافیست از تخته‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های آسیب دیده بالا بروید و به آن سوی پل برسید. نگران افتادن تخته‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها نیز نباشید.

تله‌‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها بخش دوم

Little Nightmares

شما در ادامه مسیر به مناطقی با پر از دام‌‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های مختلف برخورد می‌کنید که باید کاملا حواس خود را جمع کرده و از گیر افتادن در این تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها جلوگیری کنید.

در اینجا قرار است با یکی از آن ها رو به رو شویم. یکی از کفش‎‎‎‎‎‎‎‎‎های روی زمین را بردارید ( فرقی ندارد کدام ) و از آن سنگ بالا بروید.

Little Nightmares

برای فعال کردن تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که جلو راهتان قرار دارد باید کفش را بر روی آن بی‎‎‎‎‎‎‎‎‎اندازید. اگر کفش روی آن نیوفتاد باید دوباره این کار را تکرار کنید اما حواستان باشد به دنبال همان کفش نروید چون ممکن است خود شما روی تله بروید و مونو را به کشتن بدهید. پس برگردید و از همان جایی که کفش‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها قرار داشتند یک کفش دیگر بردارید.

Little Nightmares

Little Nightmares

بعد از فعال شدن تله یک تنه‎ درخت پایین میاید که می‌توانید با کمک آن از دیوار رو به رو بالا بروید. این را به خاطر داشته باشید که شما نمی‌توانید از روی این تله بپرید و حتما باید آن را خنثی کنید.

Little Nightmares

شما در اینجا مسیری را می‌بینید که چندین تله روی زمین نصب شده است. در این موقعیت شما باید به گونه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای از ما بین آن ها حرکت کنید و حواستان را جمع کنید بر روی آن ها راه نروید.

Little Nightmares

در ادامه برای جلو رفتن شما به یک چوب نیاز دارید. که آن را می‌توانید از روی تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ی بسته‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که در تصویر بالا می‌بینید به دست بیاورید.

Little Nightmares

Little Nightmares

شما با استفاده از این چوب می‌توانید تله‎‎‎‎‎‎‎‎هایی مانند تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که در تصویر بالا مشخص شده است را خنثی کنید. برای این کار کافیست چوب را درون تله قرار بدهید تا فعال شود.

سعی نکنید که از روی تله بپرید! بعد از اینکه تله را رد کردید چوب را بردارید چون در ادامه دوباره به آن نیاز خواهید داشت.

Little Nightmares

اگر به هر نحوی در این کار شکست بخورید ( از روی آن بپرید و…) همانطور که در تصویر بالا مشخص است در تله گیر خواهید افتاد.

Little Nightmares

بعد از اینکه تله را رد کردید به داخل تنه درخت بروید و به سمت پایین بلغزید تا به قسمت بعدی جنگل بروید.

Little Nightmares

در این قسمت دوباره چوب به کمک شما خواهد آمد. چوب را بر روی برگ‎‎‎‎‎ها برنید تا تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که زیر آن ها پنهان شده است را پیدا و خنثی کنید.

Little NightmaresLittle Nightmares

حالا نوبت به استفاده از مخروط‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها می‌رسد. آن ها را بردارید و بر روی برگ‎‎‎‎‎‎‎ها بی‎‎‎‎‎‎‎اندازید تا تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎هایی که زیر آن‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها پنهان شده‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎اند خنثی شوند و مسیر برای شما پاکسازی شود.

راهنمای قدم به قدم بازی Little Nightmares 2

راهنمای قدم به قدم بازی Little Nightmares 2

Little Nightmares

و در آخز شما به این قسمت می‌رسید که باید از تخته‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها بالا بروید تا بالای تنه درخت برسید. مراقب باشید که در جلوی شما و در آن نقطه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که در عکس مشخص شده یک تله وجود دارد. برای رد کردن آن باید از روی آن بپرید و تخته‎‎‎‎‎‎‎ها را بگیرید. بعد از گرفتن تخته‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها یکی از آن‎‎‎‎‎‎ها خراب می‌شود و به درون تله می‌وفتد که باید مراقب آن باشید.

ورودی خانه

Little Nightmares

با رسیدن به اولین خانه این بخش از بازی به پایان می‌رسد. شما برای ادامه بازی باید مونو را وارد این خانه کنید.

Little Nightmares 2

برای این کار باید از پله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎هایی که در تصویر بالا مشخص هستند بالا بروید. نگران چیزی نباشید روی آن‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای وجود ندارد.

Little Nightmares

راهنمای قدم به قدم بازی Little Nightmares 2

راهنمای قدم به قدم بازی Little Nightmares 2

تلاش نکنید که در خانه را باز کنید چون بی فایده است. به سمت پنجره‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که در انتها وجود دارد بروید. از صندوقی که زیر آن وجود دارد بالا بروید و از طریق پنجره وارد خانه بشوید. در طول این راه نیز تله یا خطری وجود ندارد.

در اینجا به پایان بخش اول راهنمای بازی Little Nightmares 2 رسیدیم. امیدواریم که برای شما مفید بوده باشد. در ادامه منتظر بخش‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های بعدی سری آموزش‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های این بازی جذاب و دوست داشتنی از سایت بازی رایانه باشید.

۱ دیدگاه

  1. سلام شما همون مجله بازی رایانه هستین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton