راهنمای بازی Fortnite | چگونه سلاح خود را ارتقا دهیم

fortnite

اگر شما هم سعی دارید بفهمید چه طور می‌توان اسلحه‌ها را در fortnite ارتقا داد، تنها نیستید چرا که جدیدا تغییرات زیادی را می‌توان در بازی مشاهده کرد. روند ارتقای سلاح‌ها قبلا فرایند ساده‌ای بود، چرا که شما با جمع‌آوری ابزارها و حرکت به سمت مکان‌های ارتقا اسلحه که در سر تا سر جزیره با نقطه مشخص شده‌اند، می‌توانستید سریع و به راحتی اسلحه‌ای که انتخاب کرده‌اید را ارتقا دهید. ولی  در فصل جدید خبری از این نقاط نیست. در عوض، برای ارتقای اسلحه شما باید یکی از کاراکترهایی که برای ارتقای اسلحه مشخص شده، پیدا کنید و به جای چند شمش طلا، اسلحه‌ی مورد نظر خود را ارتقا دهید. با بازی رایانه و راهنمای بازی Fortnite همراه باشید.

راهنمای بازی Fortnite

راهنمای بازی Fortnite

این نکته نه تنها در کل به درد بخور است، بلکه شما نیاز دارید که برای کامل کردن Fortnite Week 10 Quest، سه بار اسلحه‌ی خود را ارتقا دهید. در این جا انتخاب کاراکتر مناسب برای انجام کار، بسیار مهم است. به همین دلیل ما به کمک شما آمده‌ایم تا با گشت و گذار اطراف جزیره و ملاقات کردن همه‌ی این NPC‌ها بفهمیم که کدام یک از آن‌ها  سرویس ارتقای اسلحه را انجام می‌دهد. اگر می‌خواهید به کمیاب‌ترین اسلحه‌ها دست پیدا کنید، با ما همراه باشید.

مکان‌های ارتقای اسلحه در Fortnite

راهنمای بازی Fortnite

راهنمای بازی Fortnite

در نقشه‌ی بالا ما تمام مکان‌های ارتقای اسلحه که تا به حال در فصل ۵ قابل دسترسی هستند را نقطه گذاری کرده‌ایم. توجه کنید که برخی از این مکان‌ها با علامت سوال مشخص شده. این به این دلیل است که بعضی از این کاراکترها قابلیت Spawn دارند، به همین دلیل نمی‌توان به طور دقیق دانست در هر بازی کجا پیدا خواهند شد. اگر می‌خواهید شانس بیشتری برای پیدا کردن این کاراکترها و ارتقای سلاح خود داشته باشید، به سمت یکی از مکان‌هایی که با نقطه مشخص شده‌اند، حرکت کنید؛ هرچند که اگر بازیکنان دیگر از شر آن‌ها خلاص شده باشند، شما آن‌ها را نخواهید دید.

چگونگی ارتقای اسلحه در فصل ۵ Fortnite

راهنمای بازی Fortnite

راهنمای بازی Fortnite

وقتی یکی از این کاراکترهای مشخص شده را پیدا کردید، شما باید سلاحی که می‌خواهید را مجهز (Equip) کرده و با آن‌ کاراکتر صحبت کنید. شما اسلحه‌ی مورد نظر را روی Wheel of Options خواهید دید. برای ارتقا باید تعداد مشخصی شمش طلا بدهید، هر چند اگر همه‌ی طلاهای خود را مصرف کرده‌اید می‌توانید Quick Quest  انجام دهید. اگر با یک Common Rarity Weapon شروع کنید، شاید بتوانید هر سه ارتقا را پشت سر هم انجام دهید و Quest هفتگی خود را با سرعت به پایان برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton