راهنمای قدم به قدم بازی ۲ Little Nightmares | بخش دوم

نقد و بررسی بازی Little Nightmares 2

به دومین بخش از راهنمای قدم به قدم بازی ۲ Little Nightmares خوش آمدید. ما در بخش اول به قسمت ابتدایی مرحله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ی جنگل پرداختیم و چگونگی رد شدن از تله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها و موانعی که در مسیری که به خانه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ی اول منتهی می‌شد را یاد گرفتیم. حالا در این بخش در کارهایی که درون خانه باید انجام بدهید و برای پیدا کردن راهی که بتوانید از آن خارج شوید شما را یاری می‌کنیم. با سایت بازی رایانه همراه باشید.

ملاقات با Six

 Little Nightmares 2

راهنمای قدم به قدم بازی Little Nightmares 2

پس از ورود به خانه خود را درون آشپزخانه خواهید دید. شما در اینجا می‌توانید به فعالیت‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎هایی مانند بیرون آوردن وسایل از زیر میز یا بازی کردن با غذاهای درون یخچال بپردازید ولی این کارها تاثیری در روند بازی ندارند و صرفا وقت تلف کردن است.

Little Nightmares

طبق روایت داستان بازی شما فقط باید آشپزخانه را رد کنید و به طرف در سمت راستی که ته راه رو قرار دارد حرکت کنید.

Little Nightmares

این در به زیرزمین منتهی می‌شود. از پله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها پایین بروید و خوب اطراف را بررسی کنید.

Little Nightmares

شما بلافاصله در آن جا متوجه می‌شوید که یک ساطور درون قفسه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که زیر پله ها قرار دارد گیر کرده است. شما می‌توانید تلاش کنید آن را دربیاورید اما قدرت شما برای انجام این کار کافی نیست.

Little Nightmares

اگر مستقیم به سمت چپ حرکت کنید به دیواری می‌رسید که پشت آن Six را می‌بینید که درون یک اتاق روی فرش نشسته است. شما باید دیوار را خراب کنید تا بتوانید وارد آن شوید.

تبر

Little Nightmares

برای رسیدن به Six شما نیاز به یک ابزار قوی دارید تا بتوانید دیوار را خراب کنید. برای این منظور به سمت راست حرکت کنید. سمت راست پله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها اتاق دیگری می‌بینید که به راحتی می‌توانید وارد آن شوید.

Little Nightmares

Little Nightmares

شما توانایی این را دارید که تبر موجود در آن جا را بدون هیچ مشکلی بردارید. برای این کار کافیست بپرید و تبر را با دو دست خورد بگیرید.

Little Nightmares

شما باید تبر را به سمت دیواری که دسترسی شما را به Six مسدود کرده است بکشانید. این کار نه خیلی آسان است نه خیلی خوشایند.

Little Nightmares

Little Nightmares

پس از رسیدن به آن جا با تبری که در دست دارید چندین بار به دیوار ضربه بزنید. پس از خراب شدن قسمتی از آن می‌توانید وارد اتاق شوید.

Little Nightmares

پس از وارد شدن به اتاق می‌بینید که Six به زیر میز پناه برده است. در حال حاضر او احساس امنیت نمی‌کند و تمایلی به دیدن شما ندارد.

اتاق زیر شیروانی

Little Nightmares

همراه با Six به سمت اتاق بالا بروید. او در اتاق غذاخوری را باز می‌کند. همراه با اون وارد آن جا شوید و به تعقیب وی ادامه دهید.

Little Nightmares

وظیفه شما این است که به بالای کابینت (جایی که قفسه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها هستند) بپرید. اگر تلاش کنید از در بالا بروید زمین می‌خورید.

Little Nightmares

از بالای کابینت به درون سوراخی که روی دیوار قرار دارد بپرید.

Little Nightmares

همانند شما Six نیز می‌خواهد از خانه خارج شود. در این راه شما متحد یکدیگر خواهید بود و اتاق زیر شیروانی را با کمک یکدیگر باز خواهید کرد. به همین منظور بعد از وارد شدن به اتاقی که در عکس بالا می‌بینید به Six نزدیک شوید. او به شما کمک می‌کند که دستتان به اهرمی که از وسط سقف آویزان است برسد و با کشیدن آن در اتاق زیر شیروانی باز خواهد شد.

Little Nightmares

Little Nightmares

معطل نکنید و بلافاصله بعذ از پایین آمدن پله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها از آن بالا بروید.

Little Nightmares

Little Nightmares

با کمک یکدیگر چمدانی که جلویتان قرار دارد را هل بدهید تا بتونید با استفاده از آن از کمد لباسی که کنارتان قرار دارد بالا بروید. شما باید ابتدا هول دادن چمدان را شروع کنید بلافاصله بعد از این کار Six برای هول دادن آن به شما ملحق می‌شود.

Little Nightmares

Little Nightmares

شما باید کلیدی که از سقف آویزان است را به دست بیاورید با استفاده از آن می‌توانید از خانه خارج شوید. برای این منظور به کنار کابینتی که در سمت چپ قرار دارد بروید. در آن جا Six با قلاب گرفتن به شما کمک می‌کند که به بالای آن بپرید.

Little Nightmares

Little Nightmares

بعد از رفتن روی کابینت به سمت چپ بروید و با استفاده از تخته‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که درست در کنار کمد لباسی قرار دارد به سمت پایین بلغزید. بعد از پایین آمدن از آن به آرامی از زیر کابینت حرکت کنید.

Little Nightmares

شما در این جا به زنی مرده برخورد می‌کنید که یک میل لنگ در دست خود دارد. همان چیزی که به آن نیاز دارید. به اون نزدیک شوید و میل لنگ را گرفته و از دست او بیرون بکشید.

Little Nightmares

با کشیدن میل لنگ دست زن نیز کنده می‌شود. به آن توجه نکنید و فقط به سمت Six بازگردید.

Little Nightmares

میل لنگ را در جای مخصوص حودش قرار دهید. برای به دست آوردن کلید Six از آن استفاده خواهد کرد.

Little Nightmares

Little Nightmares

اکنون وظیفه شما این است که از پیله‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای که در سمت راست قرار دارد آویزان شوید. Six با چرخاندن میل لنگ پیله را به سمت بالا می‌برد و شما را به کلید نزدیک تر می‌کند. زمانی که به بالاترین حد ممکن رسیدید به سمت کلید بپرید و آن را بگیرید. بعد از گرفتن آن به سمت پایین سقوط می‌کنید اما مشکلی برایتان پیش نخواهد امد.

Little Nightmares

و در انتها پس از دستیابی به کلید به سمت درب خروجی بروید. آن را با کلیدی که به دست آورده‎‎‎‎‎‎‎‎‎اید باز کنید و همراه با Six از خانه خارج شوید.

در اینجا به پایان بخش دوم راهنمای بازی Little Nightmares 2 رسیدیم. امیدواریم که برای شما مفید بوده باشد. در ادامه منتظر بخش‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های بعدی سری آموزش‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های این بازی جذاب و دوست داشتنی از سایت بازی رایانه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton