راهنمای بازی Hitman 3 | پایان مخفی و کدهای امنیتی

بازی Hitman 3 یک عنوان مخفی‌کاری است که توسط استودیو IO Interactive ساخته و منتشر شده است. سری Hitman به لطف گیم‌پلی عالی و شخصیت کاریزماتیک مأمور ۴۷، همیشه مورد توجه بازیکنان بوده و اکنون با انتشار نسخه سوم و پایانی سه گانه Hitman، باری دیگر این افتخار نصیب ما شده که در نقش مأمور ۴۷ وارد عمل شویم و اهداف مهم را در در هر کجا از جهان ترور کنیم. در این راهنما می‌خواهیم کدهای امنیتی گذرگاه‌ها و گاوصندوق‌ها را در احتیار شما عزیزان قرار دهیم. با استفاده از این کد‌ها شما می‌توانید به راحتی از گذرگاه‌های امنیتی عبور کرده و مراحل را بدون هیچ مشکلی به اتمام برسانید. همچنین دقت داشته باشید که این کدها همیشه یکسان هستند و هرگز از یک بازیکن به بازیکن دیگری تغییر نمی‌کنند. پس با بازی رایانه همراه باشید.

پایان مخفی بازی Hitman 3

بازی Hitman 3 یک پایان مخفی دارد که در صورت انجام یکسری کارهای خاص در کوه‌های کارپات که ماموریت پایانی شما می‌باشد می‌توانید قفل آن را باز کنید. در این راهنما به شما می‌گوییم که چگونه این پایان مخفی را جایگزین پایان اصلی بازی کنید. مأمور ۴۷ در مقصد نهایی خود سوار بر یک واگن قطار است که در آنجا با رئیس یک سازمان قدرتمند روبه‌رو می‌شود، رئیس این سازمان که اکنون در محاصره مأمور ۴۷ قرار دارد یک سرم خاص در دست دارد که می‌تواند نتیجه این مأموریت را به کلی تغییر دهد.

این سرم خاص نوعی فراموشی کامل را در ذهن فرد مورد نظر ایجاد می‌کند. شما باید نگهبانان رئیس را از پا دربیاورید تا به خود شخص رئیس و سرم برسید، برای اینکار شما چندین گزینه مختلف پیش‌روی خود دارید، می‌توانید از یک نخ ساده برای خفه‌کردن استفاده کنید و یا به مرکز سلاح دشمن بروید و یک اسلحه به همراه صداخفه‌کن بردارید، همچنین اگر به کارهای مخفیانه علاقه‌مند نیستید می‌توانید با هر سلاحی که می‌خواهید این مأموریت را به پایان برسانید.

بعد از رسیدن به رئیس، کار واضحی که شما برای پایان دادن به این مأموریت باید انجام دهید این است که سرم را به خود رئیس تزریق کنید. با این کار شما او را همچنان زنده نگه می‌دارید اما او هرگز نخواهد فهمید که مأمور ۴۷ واقعا کیست. با تزریق سرم به او شما در واقع شاهد پایان اصلی و ساده بازی Hitman 3 هستید اما این چیزی نیست که شما دنبالش هستید، بلکه شما خواهان پایان خاص و مخفی بازی Hitman 3 هستید!

چگونه به پایان مخفی بازی Hitman 3 برسیم؟

 • سرم را روی میز بگذارید، اما از آن استفاده نکنید.
 • پس از مدتی، رئیس سعی خواهد کرد که مأمور ۴۷ را متقاعد کند که سرم را بر روی خود استفاده کند و به او قول “آزادی انتخاب” می‌دهد.
 • انجام دهید! به جای تلاش برای مبارزه با او، سرم را بر روی خود تزریق کنید.

بعد از تزریق سرم به خود، مأمور ۴۷ در یک سلول آشنا به خواب رفته و بیدار می‌شود. او باری دیگر آماده انجام دستورات است و اکنون به عنوان قاتل شخصی سازمان همان فردی فعالیت می‌کند که قرار بود نابود کند. نکته بسیار جالبی که وجود دارد این است که این پایان مخفی در واقع آغاز اولین بازی Hitman است که دهه‌ها پیش منتشر شده. در آن بازی قدیمی می‌بینیم که مامور ۴۷ در یک اتاقی قرار دارد که به تازگی از خواب بیدار شده و از صدایی مرموز دستور می‌گیرد.

مأمور 47 در کوه‌های کارپات

مأمور ۴۷ در کوه‌های کارپات در بازی Hitman 3

کدهای امنیتی درب‌ها و گاوصندوق‌های بازی Hitman 3

در ادامه این راهنما، شما تمام کدهای امنیتی گاوصندوق‌ها و درب‌های موجود در بازی Hitman 3 را پیدا خواهید کرد. با استفاده از این کدها، می‌توانید تمام موارد ذکر شده را به راحتی باز کرده و وقت خود را در تلاش برای باز کردن آن‌ها هدر ندهید. اما پیشنهاد من به شما این است که حتما خودتان برای بازکردن آن‌ها تلاش کنید تا از تجربه بازی سرد نشوید. با این حال، این راهنما را در جایی ذخیره کنید که اگر به مانعی برخورد کردید بتوانید با مراجعه به این راهنما به سرعت مشکل خود را برطرف کنید.

کدهای مرحله Dubai

 • ۴۷۰۶ (درب پشت سالن مشروب فروشی، منطقه کارکنان)
 • ۴۷۰۶ (کد درب، واقع شده در سالن)
 • ۶۹۲۷ (کد گاوصندوق، اتاق حراست طبقه ۰۲)
 • ۶۹۲۷ (کد گاوصندوق، اتاق حراست طبقه ۰۳)
 • ۷۴۶۵ (کد گاوصندوق، اتاق خواب مهمان واقع در اتاق زیر شیروانی)

کدهای مرحله Dartmoor

برای کشف این کد شما باید به ۴ علامت بالای گاوصندوق (ساعت، تلسکوپ، آتش، گوزن) را نگاه کنید و این اشیا را در حیاط پیدا کنید. هر کدام یک عدد دارند و کدی را که ما در ادامه به شما می‌گوییم را تشکیل می‌دهند.

 • ۱۹۷۵ (کد گاوصندوق, مدارک مرتبط به Dartmoor)

کدهای مرحله Berlin

 • ۱۹۸۹ (کد گاوصندوق، دفترHirschmüller) (سالی که دیوار برلین سقوط کرد)

کدهای مرحله Chongqing

در این مرحله خبری از گاوصندوق نیست و تنها استفاده شما از کدها، بازکردن درب‌های بیشتر خواهد بود.

 • ۰۱۱۸ (درب کانتینر)
 • ۰۱۱۸ (درب آپارتمان ICA)
 • ۰۱۱۸ (درب خشکشویی)
 • ۲۵۵۲ (درب آزمایشگاه تأیین معیار بندر)
 • ۲۵۵۲ (دروازه آزمایشگاه خصوصی Hush)
 • ۲۵۵۲ (درب گذرگاه)

4 علامت بالای گاوصندوق در مرحله Dartmoor در بازی Hitman 3

کدهای مرحله Mendoza

 • ۱۹۴۵ (درب سیستم لیزر اتاق ناهار خوری)
 • ۲۰۰۶ (گاوصندوق واقع در زیرزمین ویلا)

کدهای مرحله Carpathian Mountains

 • ۱۹۷۹ (منجر به شروع ماموریت می‌شود)

امیدوارم که از این راهنما نهایت استفاده را برده، و مانع‌های موجود در بازی را با استفاده از این کدها برطرف کرده باشید. همچنین نظر خود را با ما در ارتباط با پایان مخفی بازی Hitman 3 در بخش نظرات در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton